Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/ШахМаран/Преди и След /Тема 4

  • 31 590
  • 762
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 930
Мижа ги как са облечени чок са гюзелим си казвам и чакам ШахМараня в случай ШахДжив

# 16
  • Мнения: 15 391
Благодарско за темата и оставените следи! 😊

Държим ви под око с Агата 😎😜😂

# 17
# 18
  • Мнения: 1 277
О не не не Серенайка ме убива, трън в очите ми е и това си е Joy Joy Joy

# 19
  • Дубай
  • Мнения: 3 725
И двамата са като кабаретни танцьори...Обаче ,иначе на Мерт много му отива черно...
Диди,и аз чакам ШахМаран,не знам ще има ли Шахсу и Джихан ,но самата история и трейлъри много ме заинтригуваха.Очаквам нещо взривяващо,затова добавих и него към заглавието,да можем да коментираме, които ще го гледаме
Благодаря за  превода на фрагчето на Рени,но съм ядосана.Ферит никак  не прави да крещи така,ама и Сейран не оправдавам щом не му е  казала .Все пак и е съпруг пред обществото.
Галка,Накрая май Кязъм Баба ще сложи  нещата в ред 😁🤣че май една пръчка им трябва на тия Корханови😉😅

Последна редакция: чт, 19 яну 2023, 23:05 от I.V

# 20
  • Мнения: 15 391

По едно перо им липсва 😂😂😂😂

# 21
  • Мнения: 8 930
О не не не Серенайка ме убива, трън в очите ми е и това си е Joy Joy Joy

И на мен Бурак Дениз особено след цирковите си изпълнения

# 22
  • Мнения: 33 395
Сера все едно някой я е взел от магистралата на идване към премиерата. Мерт Рамазан с много шантави дрехи. В първите епизоди като се обличаше с дрехи по него, повече ме кефеше. Така е като някакъв свлеч🤣

Колкото до сериала и Ферит с желанието за деца. Всичко е да угоди на дядо си и да се издигне пред него, че му е дал внук. Едва ли мечтае за деца на този етап от живота си 🙄

# 23
  • Мнения: 2 582
Не искам да ги обиждам, но аутфитът им е под всякаква критика.
Направо да уволняват стилистите си
Мижа ги как са облечени чок са гюзелим си казвам и чакам ШахМараня в случай ШахДжив


# 24
# 25
  • Мнения: 1 496
Само да попитам: Кой е стилистът тук .. No Mouth
Друго няма да добавя Innocent

Иначе определено ще хвърля едно око на Шахмаран

# 26
  • Мнения: 8 930


Пак са питали за адаша ,но Серенай е казала
Няма да ти дам така Мерт!
Което доста ми се понрави хубаво е да се разбират.Впрочем има доста неща които бих добавила към тези изречения ,но ще си млъкна.Кубиляй е най-доволен!

# 27
  • Мнения: 15 391

Или го е срам?! 😎

# 28
  • Мнения: 1 708
Хора , Мерт се спуква от работа.В момента кариерата му се развива.Има филм с едни от най-известните в бранша , за световна платформа.Снима се в момента в най-гледания сериал , отново с големи имена.
Сериалът нямаше почивка дори по празниците , серийте са главно с участието на него и Афра , поне 70% от сцените.Снимат по 16-18 часа на денонощие.
Днес не знам дали е бил на снимки , но вчера да и то до късно , днес е на премиера .. направо няма спирка.Искрено се радвам за него и успехите му , изглежда добро момче.
Само да не взима лош пример от Бурак Дениз.

# 29
  • Мнения: 15 391
Аз не виждам тука някой да е изказал мнение, човека добър ли е, лош ли е, работи ли, почива ли си... Коментираме работното облеклЬо 😂😂😂

Общи условия

Активация на акаунт