Хитринки за всякакъв случай - 34

  • 46 048
  • 749
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 12 821
Те и доста перални ако тежестта е само на едно място и не е балансиран барабанът, просто спира центрофугата. Примерно едно яке или една възглавница. За самото изпиране иди-дойди, но при центрофугиране вече не е работа.

# 511
  • Мнения: 284
ММ се е покапал с дизел, дали да го третирам с нещо или може направо да пусна панталона за пране?

# 512
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Поне обезмаслител според мен... И да знаеш, че миризмата може да "зарази" останалото пране, пусни само "поразените" дрехи

# 513
  • Мнения: 21 275
Поне обезмаслител според мен... И да знаеш, че миризмата може да "зарази" останалото пране, пусни само "поразените" дрехи
+1.
Татко е автомонтьор,та неговите работните от гаража само отделно се перяха.

# 514
  • София
  • Мнения: 8 566
Бившият и той с коли се занимаваше - всичко с обезмаслител и самостоятелно в пералнята.

# 515
  • Мнения: 4 703
Или Тест гел.

# 516
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 685
Ни помня точно, но май наистина беше една.

# 517
  • Мнения: 937
ММ се е покапал с дизел, дали да го третирам с нещо или може направо да пусна панталона за пране?
Моят опит с този проблем е, че течен перилен се справя по добре от прахообразен.
У нас монтьори да искаш.
И да, наистина много умирисва нафтата.

# 518
  • Мнения: 4 579
Пералнята ми е 9 кг., ама никога не я пълня до максимум. Отказва да върти в редки случаи, когато е нещо, поемащо много вода. По една обикновена възглавница съм прала, нищо й няма.

# 519
  • Мнения: 1 510
Здравейте момичета, как мога да премахна топченца от ръкавите на палто?   Благодаря ви Flowers Hibiscus

# 520
  • Пловдив
  • Мнения: 1 096
Здравейте момичета, как мога да премахна топченца от ръкавите на палто?   Благодаря ви Flowers Hibiscus
Преди да си купя машинка специално за това,ги премахвах с тиксо.

# 521
  • Мнения: 10 064
И аз с тиксо съм махала топченца. От широките ролки и по-силно лепливо режа ленти,
притискам към тъканта и дръпвам.
За машинка съм чувала добри отзиви, но не съм ползвала.

# 522
  • Мнения: 564
Аз с много твърда четка, с форма на ютия е тази, която ползвам аз. Леко прокарвам четката по топченцата и те се залепят за нея.

# 523
  • Мнения: 4 585
Преди да си взема машинка махах топчетата със самобръсначка.

# 524
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Всичко изброено съм пробвала, но машинката си е машинка. Отделно, че дребния е влюбен в нея и може с часове да епилира всичко, което има нужда 😂

Общи условия

Активация на акаунт