Субтитри на маймуница

  • 3 488
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Здравейте, имам проблем със субтитрите. Използвам bs.player. Прегледах настройките на плейъра, зададох кирилица. И уиндоса ми е изцяло на български, за регион и часово време е зададен български. Но субтитрите продължават да ми излизат на маймуница. Disappointed Какво мога друго да направя? Или насока за друг плейър за филми да опитам?
Предварително ви благодаря!

# 1
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 236
А кодеци имаш ли ? Някъде трябва да се избере кирилица - не съм ползвала този плеър и не зная, ползвам вградения на уиндос и имам субтитри стига да са изеднаквени имената на файловете

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 042
Аз съм с GOM player. Безплатен е. Има вградени кодеци. В настройките може да се зададе автоматично да разпознава субтитрите. Но понякога не знам, зависи как са записани му задавам кирилик на някои. Нямам проблеми. Някои са на кирилица бг суб, но са UTF-8 записани

# 3
  • INFJ
  • Мнения: 9 131
Използвам VLC player, или гледам директно през Stremio. Единственият плюс на BSplayer, е че сам си намира субс, нещо, което липсва на доста други подобни програми.

# 4
  • Мнения: 560
Проверете настройките за Unicode шрифтовете и задайте насстройките да са за български шрифтове. Дори при кирилизация на Windows 10, настройката за Unicode шрифтове по подразбиране си е английски и доста неща излизат на маймуница. Тази настройка изисква рестарт на компютъра, за да се преобърнат шрифтовете

Общи условия

Активация на акаунт