Това го знам

  • 18 406
  • 152
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 488
Голямото ми дете не е все още тийн/на 9 г.е/, но го гледаме заедно с интерес. Даже на въпросите, които съм сигурна, че са учили, мълча, за да му дам възможност да отговори.

# 31
  • Мнения: 1 086
Да, 10-на годишните го харесват, имам инфо от тях, но моето подминава 13 и.. Sad

# 32
  • София
  • Мнения: 486
И моето го следи, даже с интерес. Онзи ден позна две личности, за които даже не бях и чувала. Едната била влогърка, а другия даже не го запомних Joy . Радва ме, че и младото поколение се интересува от такъв тип предавания.

# 33
  • Мнения: 41
Всяко предаване, което има шанс да обогати интелектуално деца, че и възрастни е огромно удоволствие за мен. Макар и по - малки децата ми го очакват с интерес!

# 34
  • Мнения: 784
Всяко предаване, което има шанс да обогати интелектуално деца, че и възрастни е огромно удоволствие за мен. Макар и по - малки децата ми го очакват с интерес!
Ха! Ние сме мноооого големи и пак очакваме с нетърпение да дойде неделя,за следващото предаване! Интересно е, разтоварващо,опресняваме си това което сме забравили.....В пъти е по интересно от всякакви други кифленски предавания,от които не научаваш нищо !

# 35
  • София
  • Мнения: 486
Поздравления на децата днес, справиха се прекрасно. Само на мен ли въпросите ми се видяха леко сложни? Laughing

# 36
  • Мнения: 1 086
С всяко следващо предаване представянето става все по-хубаво, браво! Hands Clap

# 37
  • Мнения: 8 916
Не знаех,че изучават "Тютюн".

# 38
  • Мнения: 2 982
Не знаех,че изучават "Тютюн".
Учи се , в десети клас.
Иначе ми харесаха момчетата днес, хем знаеха, хем спортменски играха. От Първа АЕГ са, казаха че ще дарят наградата.
Иначе моята девойка го гледа с интерес, с нас, но ние у дома сме фенове на този тип предавания. Дори под нейно давление баща й участва в едно подобно, пак по БНТ. Само че тя категорично отказва да се запише, щяла да се притесни и изложи според нея.

# 39
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Че "Тютюн" отпадал ли е от програмата?
Вероятно сега си четат и изучават нецензурираната версия, разбира се.

Аз пък в неделя не можах да гледам, дано не забравя през предстоящия уикенд да си го върна.

# 40
  • София
  • Мнения: 12 366
Детето ми каза, че имало много желаещи да участват от неговото училище и продуцента на предаването се е обадил на директора и му е казал да подбере трима най-добри. Може би така правят по всички училища.

# 41
  • Мнения: 36 428
Здравейте Simple Smile
Гледам от време на време, но понякога забравям.
Преди малко го пуснах и ми се струва, че днес играят двойкари. Някой не знаеше, че Земята е планета, а току що се затрудниха на въпрос за
Скрит текст:
месечен цикъл.

# 42
  • Мнения: 2 982
Днес като цяло беше ниско нивото.
Жалко е, че не познават Йордан Йовков и Елин Пелин, но нямат затруднения с Зендая, Шакира и разни подобни.
Добре все пак, че момчето ги отсрами.
Едната девойка почти се занули.

# 43
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
pppqqq, явно не знаят, че е обвързан с Лунния календар.

В момента гледам със закъснение. Общо взето, днес доста неща не знаят. Не знам дали се дължи на това, че са от училища извън София. Знам, че може и дискриминационно да звучи, но непосредствено преди това гледах предаването от миналата неделя с четирите момчета от Първа английска и отчитам голяма разлика в подготвеността. Разбира се, имам предвид най-вече конкретните участници. Но пък не трябва да се пренебрегва и написаното от The only one - че евентуално ръководствата на училищата посочват кои ученици да ги представят. А е съвсем логично да се предположи, че ще посочат част от най-добрите си възпитаници, естествено.
Не съм стигнала до четвърти кръг още, но предполагах точно това, което е написала MianaNia - че ще познават доста от съвременните "звИзди". Да, забелязва се при всички, но някак повече изпъква, когато преди това са показани подобни незнания като днес.

Последна редакция: нд, 12 фев 2023, 19:04 от DamaPika

# 44
  • Мнения: 36 428
Тези от Ловеч са с огромни претенции и се водят много елитни.

Общи условия

Активация на акаунт