Термин март 2023 тема номер 7

  • 25 257
  • 745
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 334
Никол, радвамнсе, че вече си си в къщи и си добре Hug
 Ирна, радвай се, че нямаш +кг, нали бебе е добре и си качва както трябва. Аз като постъпих в болницата никой не повярва, че съм 34гс. Малък ми бил корема, въпреки че съм +12кг, но бебе си расте и е добре. Даже свалих 2 кг, а той е пораснал.  На изписването в понеделник в 34+4 беше2, 400. Дори пак ми казаха, че е голям.
 Не пиша тези дни, понеже м еизписаха в понеделник, но като изключим, че вече не повръщам все още съм супер зле. Вече 8 дни имам ужасен световъртеж. Не мога да функционирам нормално. Едва се мъкна в къщи и нищо не мога да свърша Disappointed Relieved В болницата ме консултираха 6 различни специалисти и никой не успя да останови къде е причината. Чудя се дали ако отида на невролог ще може да направи някакви по- обстойни изследвания преди да родя?  Просто няма начин да родя и да гледа бебе в това състояние, а нямям никакво подобрение и много се притеснявам вече. Съжалявам за мрънкането, но найстина ми е много зле и не знам какво да правя Cry
Аз преди месец,два имах такъв проблем . Цяла седмица бях като приятно опиянена   . При мен мина  от самосебеси. Иначе имах и направление за невролог. Но добре ,че не се стигна до там .

# 661
  • Мнения: 290
Здравейте. Преди малко като ходих до wc то по малка нужда и се избърсах , инаше нещо като сопол в бял цвят без кървани нишки , но в малко количество. Реално най- вероятно е тапата. Която ще изпада всеки ден по-малко ли? И раждането наближава ли или не е чак такъв голям фактор това

# 662
  • Мнения: 1 737
някъде бях чела, че тапата може да падне наведнъж или по малко, на части в продължение на няколко дни
и че прилича на желе

Здравейте. Преди малко като ходих до wc то по малка нужда и се избърсах , инаше нещо като сопол в бял цвят без кървани нишки , но в малко количество. Реално най- вероятно е тапата. Която ще изпада всеки ден по-малко ли? И раждането наближава ли или не е чак такъв голям фактор това

# 663
  • Sofia
  • Мнения: 568
Както писах и преди, аз имах такова бяло, не лепкаво като много воднист сопол, но не прозрачно течение еднократно .
Беше си просто повече вагинално течение.
Не бързай с изводите 🥰

# 664
  • Мнения: 290
Както писах и преди, аз имах такова бяло, не лепкаво като много воднист сопол, но не прозрачно течение еднократно .
Беше си просто повече вагинално течение.
Не бързай с изводите 🥰

Моето си беше лепкаво и то многоо.  Но не знам дали е тапата. Ето такова беше но в по-малки размери

# 665
  • Sofia
  • Мнения: 568
Aa, това си мяза на тапичка Simple Smile)
Tи в коя седмица беше?
Следи тогава внимателно и стискаме палци!

# 666
  • Мнения: 290
Aa, това си мяза на тапичка Simple Smile)
Tи в коя седмица беше?
Следи тогава внимателно и стискаме палци!

36+2 съм

# 667
  • Мнения: 448
Тъкмо и аз щях да пиша, че имах момент с по-обилно течение, но и моето не изглеждале по този начин. Успех, дори да е тапата, мисля че вече не е рано🤞🤞🤞
Аз минах преглед, до сега пиех магнерот в големи дози, но ми го спира док. За 2 седмици и няколко дни бебо е пораснал 300гр. Каза, че вероятно е повече, но е около пъпа ми и не може да го измери правилно. За болките 2 пъти попитах, каза че не е от това и както писахте и вие просто се подготвя организма, а и моите кг преди бременността не бяха малко, иначе сега съм качила само 8,ама аз съм си ги наваксала отпреди 😂. Няма да има проблем за нормално раждане, но въпреки че е с главата надолу каза, че е високо и ако е така ще се наложи секцио. Водите са намалели, но вече било нормално.
Ами това е от мен. А относно виенето на свят, възможно ли е да е от нисък хемоглобин, просто като вариант го казвам.

# 668
  • Мнения: 676
Тъкмо и аз щях да пиша, че имах момент с по-обилно течение, но и моето не изглеждале по този начин. Успех, дори да е тапата, мисля че вече не е рано🤞🤞🤞
Аз минах преглед, до сега пиех магнерот в големи дози, но ми го спира док. За 2 седмици и няколко дни бебо е пораснал 300гр. Каза, че вероятно е повече, но е около пъпа ми и не може да го измери правилно. За болките 2 пъти попитах, каза че не е от това и както писахте и вие просто се подготвя организма, а и моите кг преди бременността не бяха малко, иначе сега съм качила само 8,ама аз съм си ги наваксала отпреди 😂. Няма да има проблем за нормално раждане, но въпреки че е с главата надолу каза, че е високо и ако е така ще се наложи секцио. Водите са намалели, но вече било нормално.
Ами това е от мен. А относно виенето на свят, възможно ли е да е от нисък хемоглобин, просто като вариант го казвам.
За съжаление не е. Ако беше поне щях да знам какво да лекувам. Правиха ми обстойни изследвания. Няколко пъти ми вземаха кръв и всичко е наред. Според лекарите няма причина да не се чувствам добре. А аз съм найстина отчаяна. Пиложението не е на леко замайване. Въобще не мога да си мръдна главата. Ако съм права и я завъртя направо падам ако не се държа някъде.

# 669
  • Мнения: 334
Тъкмо и аз щях да пиша, че имах момент с по-обилно течение, но и моето не изглеждале по този начин. Успех, дори да е тапата, мисля че вече не е рано🤞🤞🤞
Аз минах преглед, до сега пиех магнерот в големи дози, но ми го спира док. За 2 седмици и няколко дни бебо е пораснал 300гр. Каза, че вероятно е повече, но е около пъпа ми и не може да го измери правилно. За болките 2 пъти попитах, каза че не е от това и както писахте и вие просто се подготвя организма, а и моите кг преди бременността не бяха малко, иначе сега съм качила само 8,ама аз съм си ги наваксала отпреди 😂. Няма да има проблем за нормално раждане, но въпреки че е с главата надолу каза, че е високо и ако е така ще се наложи секцио. Водите са намалели, но вече било нормално.
Ами това е от мен. А относно виенето на свят, възможно ли е да е от нисък хемоглобин, просто като вариант го казвам.
За съжаление не е. Ако беше поне щях да знам какво да лекувам. Правиха ми обстойни изследвания. Няколко пъти ми вземаха кръв и всичко е наред. Според лекарите няма причина да не се чувствам добре. А аз съм найстина отчаяна. Пиложението не е на леко замайване. Въобще не мога да си мръдна главата. Ако съм права и я завъртя направо падам ако не се държа някъде.
Сега откакто ми пада кръвното и аз съм имала моменти на предприпадък. Като се усетя ,че ме залюшка една малка чашка кола и почивка . При мен само това помага . И мислите винаги трябва да са че можеш да се справиш ,помислиш ли че не можеш става по лошо , колкото и глупаво да прозвуча .

# 670
  • Мнения: 203
Хриси, това за мен не е тапа. Аз имам такива течение често, особено ако по-трудно се изхождам.  Но все пак… наблюдавай се.

# 671
  • Мнения: 290
Хриси, това за мен не е тапа. Аз имам такива течение често, особено ако по-трудно се изхождам.  Но все пак… наблюдавай се.


Да ще гледам дали ще има още и под каква форма. На мен за 1ви път ми се случва

# 672
  • Мнения: 523
Тъкмо и аз щях да пиша, че имах момент с по-обилно течение, но и моето не изглеждале по този начин. Успех, дори да е тапата, мисля че вече не е рано🤞🤞🤞
Аз минах преглед, до сега пиех магнерот в големи дози, но ми го спира док. За 2 седмици и няколко дни бебо е пораснал 300гр. Каза, че вероятно е повече, но е около пъпа ми и не може да го измери правилно. За болките 2 пъти попитах, каза че не е от това и както писахте и вие просто се подготвя организма, а и моите кг преди бременността не бяха малко, иначе сега съм качила само 8,ама аз съм си ги наваксала отпреди 😂. Няма да има проблем за нормално раждане, но въпреки че е с главата надолу каза, че е високо и ако е така ще се наложи секцио. Водите са намалели, но вече било нормално.
Ами това е от мен. А относно виенето на свят, възможно ли е да е от нисък хемоглобин, просто като вариант го казвам.
За съжаление не е. Ако беше поне щях да знам какво да лекувам. Правиха ми обстойни изследвания. Няколко пъти ми вземаха кръв и всичко е наред. Според лекарите няма причина да не се чувствам добре. А аз съм найстина отчаяна. Пиложението не е на леко замайване. Въобще не мога да си мръдна главата. Ако съм права и я завъртя направо падам ако не се държа някъде.

Lady 25, не провериха ли как е вестибуларния апарат? Би трябвало УНГ да може да каже. Най-често при проблеми с апарата се появява сериозен световъртеж. Баба ми от млада страда от такива пристъпи. Не е посъоянно, но влезе ли в пристъп и от леглото не може да стане, толкова й се вие свят, че стане ли, повръща, все едно е с морска болест.

# 673
  • Мнения: 226
Ирна, аз съм 35+3 и бебчето е 2кг. Така че не си единствената с мини бебе Simple Smile Аз не се притеснявам, вярвам, че в следващите две седмици все ще качи още и ще е в някаква долна, но все пак норма. Покрай мен и други по-дребни приятелки са раждали съвсем здрави бебета по 2 и 300, 2500. Всичко ще е наред Simple Smile

# 674
  • Мнения: 676

Lady 25, не провериха ли как е вестибуларния апарат? Би трябвало УНГ да може да каже. Най-често при проблеми с апарата се появява сериозен световъртеж. Баба ми от млада страда от такива пристъпи. Не е посъоянно, но влезе ли в пристъп и от леглото не може да стане, толкова й се вие свят, че стане ли, повръща, все едно е с морска болест.
По абсолютно същия начин съм и аз. Само УНГ не е идвал да ме гледа. Може би ще трябва да посетя самоинициативно. Иначе 2ма невролози ме гледаха, но прегледа беше меко казано смешен и не откриха проблем. Disappointed Relieved

Общи условия

Активация на акаунт