Всичко за перманентния грим на вежди, устни и очи – 9

  • 44 595
  • 733
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 244
Микроблейдинг техниката косъм по косъм колко време издържа?След колко време косъмчетата се сливат и става едно цяло?След това как изглежда?Какво трябва да се направи?Подновява ли се отново и с каква техника след като се е сляло?като се слеят косъмчетата само микропигментация ли може да се направи като техника?
Означава ли ,че след като се направи косъм по косъм,се налага като избледнеят да се махат с лазер?

# 586
  • Пловдив
  • Мнения: 383
Аз съм с микроблейдинг phibrows, вече на 5 години. Пигмента е доста избледнял, но не червенее/зеленее и т.н. Веждите ми бяха светли, ако има значение. В началото все още си личат отделните косъмчета макар и вече са се поразляли, сякаш. Знам, че дълготрайността много зависи от кожата. Не съм слагала слънцезащита, тъй като направих алергия.  3 години веждите ми бяха много хубави и после започнаха да избледняват.

# 587
  • Мнения: 17
Може да я разпитите ако ви интересува, достатъчно отзивчива е. Има и сторита, на които показва въпросните материали. Марки не помня, а и не ме интересуват, честно казано. Към онзи момент бях потърсила да видя за какво става въпрос и спокойна отидох на процедура. Съжалявам, че не мога да съм по-детайлна по темата с руските материали, но и доколкото разбирам не се интересувате от процедури при Мария, така че едва ли бих била и полезна, дори и да имах по-конкретна и изчерпателна информация.

Здравейте, а от самата процедура доволна ли сте - оформление, дълготрайност, подбор на цвят....?

Аз съм с очна линия и вежди от Мария Данченко. Каквито бяха преди 11 месеца, такива са и сега, без милиметър и тон разлика. 🩷 (Възможно е да допринасям за задържането на перфектния резултат и с постоянното носене на очила, шапка и слънцезащитен крем. 😅)

# 588
  • Мнения: 244
След като избледнеят косъм по косъм веждите  и е време за нови вежди,може ли върху старите пак да се нарисуват вежди косъм по косъм?

Последна редакция: нд, 17 мар 2024, 09:13 от Penelope77

# 589
  • Мнения: 330
Здравейте имам въпрос към дамите правили си очна линия -може ли малко повече подробности за самата процедура .Болезнена ли е самата процедура ? Подуват ли се клепачите след това ?

# 590
  • Пловдив
  • Мнения: 549
Здравейте имам въпрос към дамите правили си очна линия -може ли малко повече подробности за самата процедура .Болезнена ли е самата процедура ? Подуват ли се клепачите след това ?

Така според мен не боли.... според 2 мой приятелки  боли.-На този въпрос отговора явно е строго индивидуален.
Що се отнася до подуването да подуват се, но в рамките на  няколко часа и не мога да кажа че е нещо фрапиращо.Аз си правих процедурата след работа към 17:30 на другата сутрин не си личеше.

# 591
  • Мнения: 7 190
Правих ги към 18 ч., вечерта ми щипеше много на очите, но се търпеше, отокът личеше и през целия следващ ден, сутринта бях доста подута, добре че си бях вкъщи. Но кожата ми е чувствителна, вероятно заради това.

# 592
  • Sofia
  • Мнения: 15 598
Аз така и не разбрах дали е "задължително" очната линия да посивее във времето. Simple Smile Това ме спира да си направя. Ако е сива, вместо наситено черна, няма ли да стои леко грозно?

# 593
  • Мнения: 4 422
То зависи и какъв цвят пигмен ще ти сложат. На мен ми беше сложила по-светъл цвят в началото ( нещо между графитено сиво и кафяво), защото съм светла и по нейна преценка щяло да стои по-естествено. Ама аз обичам да си е наситено и на ретуша ми сложи тъмен, наситен черен цвят.
Вече съм споделял, че на мен ме боля доста, имах оток и на следващия ден, но сама аз си го забелязвах като че ли, защото на никой извън домашните не му направи впечатление. Изглеждаха ми като подпухнали след дълъг плач очи.

# 594
  • Мнения: 5 440
За очна линия колко време се чака между първата процедура и ретуша, че съвсем изключих?
Колко е минимумът?

# 595
  • SF
  • Мнения: 21 501
Всичко зависи от кожата ви и от поддръжката. Не се правят преди море. Клиентите обещават, че ще ги пазят, но не ги пазят. Ако са направени скоро, през лятото трябва да носите шапки с козирка, всеки ден, всеки ден слънцезащита, включително и в града, и в градския транспорт, и в офиса, навсякъде! Само преди лягане вечер не слагайте слънцезащита. През деня я подновявайте толкова често, колкото можете. Ползвайте козметика с висок фактор. Колкото повече се пазите, толкова по-добър и дълготраен резултат ще имате, плюс индивидуалните качества на всяка кожа. Младите и плътни, мазни кожи, за съжаление по-бързо попиват пигмента. По-бързо заздравяват, но и след това по-скоро се прави подновяването. Процесите в младото тяло са по-забързани по принцип. При по-сухите кожи, резултатите са по-трайни и "сливането" на косъмчетата става по-бавно.
Може при подновяването да се смени техниката, но непрекъснато се измисля нещо ново и по-успешно от предишното. Сегашните пигменти са направо приказка за работа. Вежди, правени преди 10 години, нямат нищо общо с техниката, която сега се прилага.
В момента, ако знаете колко истински като рисунък излизат на мода - косъмчета, но не с блейдове, а с игла.

# 596
  • Мнения: 17
Силно НЕ препоръчвам Даниела Стоянова и то точно за микропигментация! Преди няколко месеца си направих общо 3 процедури за микропигментация на вежди при дамата. След като се обелиха веждите и трите пъти оставаше все по-малко и малко пигмент. Каза ми, че не знае защо се получава така и беше повече от видимо, че вежди нямам. За сметка на това обаче платих 450 лв. буквално на вятъра и на който и да разкажа, ме пита: но защо ги е взела, при положение, че нямаш вежди?! Добър въпрос! Искаше да ми вземе още пари, цитирам само за материалите, но като видя, че продължавам да нямам вежди се отказа в последния момент.
Бих търсила проблема в мен, ако не реших да отида при специалист, който ми направи мечтаните вежди. В момента имам пигмент.
Да не говорим, че третата процедура я направи без упойка и стъргането беше доста мъчително. Отношението като цяло бих оценила като 0.
Момичето, което ми направи новите вежди не можа да повярва колко грешни пигменти са ми слагани за микроблейдинг, а не за микропигментация и като цяло беше в потрес от цялата ситуация и вида ми като отидох.
Лошото е, че никой не следи какво се прави във въпросни салони и реално няма как да се защитиш, освен разбира се, като предпазиш други бъдещи ужилени клиенти.
Мислех да не се занимавам да пиша ревюта и да раздухвам, но след като видях, че моят организъм приема пигмент и грешката е ИЗЦЯЛО в нея, а аз съм буквално измамена, реших че все пак е редно да се заема със случая.

P.S. първата снимка е след 3 те процедури при нея и 450 лв., а втората след процедурите при истински специалист.

# 597
  • Мнения: 911
Natalia, втората снимка колко време след процедурата е? Ако трябва да съм напълно откровена, на мен и двата варианта не ми харесват. Много личи, че веждите са “рисувани”. Като цвят също ми се струва, че се разминават с естествените. Според мен микропигментацията е подходяща за запълване, но за промяна на формата, просто си личи

# 598
  • Мнения: 17
Natalia, втората снимка колко време след процедурата е? Ако трябва да съм напълно откровена, на мен и двата варианта не ми харесват. Много личи, че веждите са “рисувани”. Като цвят също ми се струва, че се разминават с естествените. Според мен микропигментацията е подходяща за запълване, но за промяна на формата, просто си личи

Втората снимка е около седмица след обелване. Това беше най-доброто, което успях да снимам сега с телефона ми, ще пробвам пак на светлина. Да, ако можех бих направила микроблейдинг, но кожата на челото ми е по-мазна и няма смисъл. Сигурно е възможен и по -добър резултат, макар че аз сега съм доволна, имайки предвид какво не получих за 3 процедури преди това.

# 599
  • Мнения: 1 733
При Мария Данченко процедурите са съмнително евтини. Да кажем, че първоначално изглежда добре ами колко е трайността на пигмента? Аз съм с очна линия на 4 години и не е мръднала. Лека пръст на момичето, което я прави и то без грам болка във Варна - Илияна Арианто, не знам кой друг може да ми я ретушира така когато започна да имам нужда.
Какво се е случило с Илиана?

Общи условия

Активация на акаунт