Кокоши трън!

  • 12 132
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 287
на доктор Шолл има една течност за горене на таквиз любимци и мазолки.
питай в аптеката или специализираните им магазини

# 16
  • Мнения: 537
И аз използвах лепенки през нощта.

# 17
  • Мнения: 6 461
И аз използвах лепенки през нощта.
Когато имах кокоши трън...много време използвах лепенки ,но не видях ефект от тях.

# 18
  • Мнения: X
И аз използвах лепенки през нощта.
Когато имах кокоши трън...много време използвах лепенки ,но не видях ефект от тях.
Забравих да поясния, че правех баня на краката- киснех се в гореща вода с йодасепт - когато омекнеха , слагах лепенките.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 261
Лепенките са URGO и лично на мен ми помогнаха,но ги слагах в продължение на седмица ,сутрин и вечер.В упътването им пише,че трябва да се слагат,след накисване на краката.

# 20
  • Мнения: 6 461
И аз използвах лепенки през нощта.
Когато имах кокоши трън...много време използвах лепенки ,но не видях ефект от тях.
Забравих да поясния, че правех баня на краката- киснех се в гореща вода с йодасепт - когато омекнеха , слагах лепенките.
Аз слагах лепенките след като се измиех.
Не съм ползвала във водата йодасепт.

# 21
  • Мнения: 1 999
Преди 7-8 години имах на крака кокоши трън. Оттървах се от него като всяка вечер го мажех с кремче направено от възелин и салицилова киселина. Няколко пласта от кожата се обели и трънчето се махна. Отне ми около 10тина дни .

# 22
  • София
  • Мнения: 146
Здравейте
Аз също имах кокоши трън преди може би 10години.Изчезна ми след като прилагах начина описан от Дими-нарязах кромид на филийки и го накиснах 24 часа в оцет.След това се превръзвах 3 дни поред с него.После се мажех с мазолек-има го в аптеките и ми изчезна.Не помня вече на кой крак ми беше.

# 23
пробвай с лекарството на д-р Шолл.Аз го пробвах има ефект.

# 24
може и да ми се смеете но аз ще ви напиша една много ефикасна рецепта 8 Wink
като малка имах много кокоши трънчете по ръцете броила съм ги бяха към 20 и искаха да ме горят с азот обаче една баба ми каза да си намажа ръцете  със бонбон така че да лепнат и да ги подам до моцуната на кон така че да ме оближе и така и направих но не трябва да се мие цял ден и цяла нощ и изчезнаха до седмица
ако искате ми се смейте но това е един ефтин и безболезнен вариант успех

# 25
  • София
  • Мнения: 1 067
Имах преди години на стъпалото два...

Изгорих ги с лупа на слънчева светлина... идеята беше на брат ми, но подейства за мое най-голямо учудване.

# 26
  • Мнения: 6 461
Имах преди години на стъпалото два...

Изгорих ги с лупа на слънчева светлина... идеята беше на брат ми, но подейства за мое най-голямо учудване.
Това го чувам за първи път.
Я разкажи ..по колко време ти отнемаше това с лупата и за колко време се махна кокошия трън.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 067
Да ти кажа не помня, бях в 10-11 клас, че може и по-малка...сиреч преди повече от 10 години...не исках да ходя на течен азот, че ми се струваше страшно...

Лупата беше някаква много готина на баща ми, той беше нумизмат, голяма, с една друга вградена много малка и силна... и беше лято... слънцето тогава сигурно е било доста силно...сядах на акумулиращата печка и насочвах слънчевата светлина през лупата докато станеше на точка точно върху кокошия трън... не се усеща нищо почти, мястото явно е доста обезболено от трънчето... абе сигурно да съм стояла по 20тина минути така...помня ли...

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 435
Имах кокоши трън и не съм ходила на лекар, а се излекувах с бабешка рецепта - около седмица мазах тръна с мляко от смокиня (като се откъсне листо) и тръна започна да изсъхва и накрая се отчупи и падна.  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 153
аз премахнах един на стъпалото с ексфолиант  Mr. Green, да правилно прочетохте, и аз бях много учудена като ми го казаха,но резултата е зашеметяващ,може с ексфолиант за тяло и за лице -всеки ден като се къпете се натрива на мястото и след около седмица/зависи от голенината/ изчезва напълно успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт