Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Проблеми при забременяване

• 290
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте, извинете ме ако има вече такава тема, от скоро съм тук. Накратко ще ви кажа за какво става въпрос преди пет дни ходих в болница Надежда при д-р Тихомирова, защото със съпругът ми вече пет години правим опити но без успех. След прегледа се установи, че имам задържани фуликули, и че предната гинеколожка не е ми е казала както и не ми е следила Овулацията, аз в къщи съм я следила но все пак друго е и специалист. Сега ми предписа Циклогест за седем дни по две на ден. Както и снимка на маточните тръби и разбирасе преглед при ендокринолог, защото Тсх е завишен както Тат и Мат.

# 1
Мисля,че ако коригирате само тсх под 2 би следвало да има бременност,с това тсх не виждам как ше станат нещата. Препоръчвам ви д-р Начев в Майчин дом. Изключителен ендокринолог! Така като гледам изследванията и вие сте като мен с хашимото,но все пак направете консултицаия с ендокринолог! На цветната снимка какво излезе? Мъжът ви има ли някакъв доказан проблем?

# 2
При мъжът ми проблем няма направи спермограма всичко е наред. Цветната снимка лукарката ми каза да запазя час между 6-тия и 12-тия ден от цикъла такаче това другата седмицата надявам се поне там всичко да е наред. На 31-ви съм на ендокринолог за да назначи лечение. И вече Гинеколажката да прецени дали да бъде по естествен път или чрез инсеменация.

# 3
Инсулина е много висок. Под 10 трябва да е. Ендокринолога да обърне внимание и на него.
Витамин Б12 е нисък също.

Общи условия

Активация на акаунт