Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 17

  • 34 651
  • 758
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 5 988
Това с наложения платеж е много неприятно. Защо трябва да го ограничават, нали така или иначе си плащаме било то с карта, или с наложен платеж.
И аз имам много връщания на най-различни продукти. Не помня дали съм връщала едни и същи групи артикули (якета, тениски, ...) едно след друго, но връщам веднага всичко, което не ми стане. Ще гледам да ги редувам тогава Simple Smile

# 736
  • Sofia
  • Мнения: 9 779
А връщането какво е било, преди да се ограничи? Платени и след това върнати или изобщо не са плащани, директно са върнати?

# 737
  • БГ
  • Мнения: 1 283
Здравейте, връщали ли сте пратка в различен офис на Еконт от посочения на ваучера за връщане? 😃

# 738
  • Sofia
  • Мнения: 9 779
Здравейте, връщали ли сте пратка в различен офис на Еконт от посочения на ваучера за връщане? 😃

Има посочен на ваучера? Аз взимам от еконтомат, после ги мятам в най-удобния ми офис на Еконт, изобщо не съм гледала какво пише, нито пък мисля, че има значение.

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 266





Ако на някой са полезни

# 740
  • Мнения: X
Доставят ми до адрес, но връщам в удобен за мен офис- 2 имам във квартала.
Ако се наложи да правите втори акаунт заради ограничения, същия адрес за доставка ли вписвате?

# 741
  • София
  • Мнения: 13 282
Здравейте, връщали ли сте пратка в различен офис на Еконт от посочения на ваучера за връщане? 😃
Oбикновено мятам пакетите в колата и когато и където ми е удобно ги пускам. Дори се е случвало да е от друго населено място.

В петък върнах 5 пакета наведнъж. Три от тях бяха с единично поръчани неща от по 10-15 лв. Другите бяха обувки от по 50-60 лв. Сега ме уплашихте, че могат да ми спрат наложения платеж. В началото плащах с карта, но в последствие си направих равносметка, че заради таксата, която ми удържа банката при връщане на пари в кредитната карта, за доста кратък период съм едно 30-40 лв. назад. Дано не се налага да правя нов профил! Simple Smile

Доставят ми до адрес, но връщам в удобен за мен офис- 2 имам във квартала.
Ако се наложи да правите втори акаунт заради ограничения, същия адрес за доставка ли вписвате?
Дали става и със същия телефонен номер?

# 742
  • Мнения: 20 239
Ако се наложи да правите втори акаунт заради ограничения, същия адрес за доставка ли вписвате?
Всичко ми е същото, имена, адреси, телефони. И имейла също 😎

# 743
  • София
  • Мнения: 13 282
Ако се наложи да правите втори акаунт заради ограничения, същия адрес за доставка ли вписвате?
Всичко ми е същото, имена, адреси, телефони. И имейла също 😎
Това вече наистина ми е чудно как става? Нали трябва да има някаква идентификация? Как различават профилите, щом всичко е еднакво? Мислех, че поне имейлите са различни. Simple Smile

# 744
  • Мнения: 874
Здравейте, връщали ли сте пратка в различен офис на Еконт от посочения на ваучера за връщане? 😃
Да. Няма никакъв проблем.
Лепиш си товарителницата и пускаш от където искаш.

# 745
# 746
  • Мнения: 20 239
Тaня67, ако тръгнеш да си правиш, ще ти пиша как.

# 747
  • Мнения: 331
Каква е причината да изчезва тази опция? Какво казват от съпорта?



Намекна ми се, че е заради съотношение връщане. При мен стана когато върнах 4 якета, едно след друго, защото нито едно не ми стана..от около 6-7 месеца си е така. Плащам с карта вече.

Не мисля, че е от съотношението между задържаните и върнатите. Имам задържани за 500 лв, а върнатите ми са около 640, и все още имам наложен платеж.

Не че не може да изчезне, но ще поживеем и ще видим...

# 748
  • Мнения: 2 774
Според мен това са някакви бъгове в приложението им.
Каквото и да сложа в моята кошница, при плащане му се вдига цената, все едно съм въвела код.
От профила на детето поръчах без проблем от раз.
Мисля, че с тия толкова линкове, надничане, дебнене, поръчки, връщания, му разказахме играта.😂

# 749
  • Мнения: 20 239
.

Последна редакция: пн, 06 фев 2023, 08:57 от Lemy

Общи условия

Активация на акаунт