На пазар във Варна - тема 72 ⚓

  • 33 467
  • 733
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 909
За торти - Георги Секулидис вече ползвам само .
http://sekulidis.com/

А ориентировъчни цени за парче( от-до) ? Да съм психически подготвена Simple Smile

# 661
  • Варна
  • Мнения: 1 849
6-7 лв. Шоколадовата, която поръчах последно беше 6 лв.

# 662
  • Варна
  • Мнения: 166
Любо мисля че е коректен. Магазина/ателието е на Княз Борис от лявата страна посока ВИНС-а преди Графити. Преди години съм купувал от него и е нямало проблем.
Напълно подкрепям. Можете да изберете и от каталог и да Ви ги изработят. Стар ювелир е и го препоръчвам. А и златото според мен не е тип турско с много сребърни примеси и да белее и да изглежда евтино.

# 663
  • Варна
  • Мнения: 2 787
Здравейте,
виждали ли сте във физически магазин ароматизирани пакетирани тютюни за свиване на цигари (или за лула)? Например ванилия, череша?

# 664
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Купувала съм  такъв тютюн преди години от една маза в пресечка срещу х-л Ч. море . Нямам идея дали още съществува. Може да видиш по табаците . Сещам се за този на ъгъла на Мусала срещу кожените палта.

Аз влязох да питам дали са ви излезли сметките за ток този месец? Проверявам, но няма нищо, а обикновено ги вадят на 16-ти.

# 665
  • Мнения: 146
Не е излязла, сега проверих.

# 666
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 807
Купувала съм  такъв тютюн преди години от една маза в пресечка срещу х-л Ч. море . Нямам идея дали още съществува. Може да видиш по табаците . Сещам се за този на ъгъла на Мусала срещу кожените палта.

Аз влязох да питам дали са ви излезли сметките за ток този месец? Проверявам, но няма нищо, а обикновено ги вадят на 16-ти.
На 16?При нас излизат на първо число. 😊

# 667
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Да, на 16-ти. Понякога и на 15-ти. Зависи как се пада.  А и вайбъра не ми е писнал.. Значи не е от сайта на енерго-про.

# 668
  • In transit
  • Мнения: 12 047
Едва ли някой от енерго-про ще тръгне по Великден да засича електромери. Grinning Мисля, че датата не е фиксирана и може да има движение напред-назад в датите.
При нас идва след 22-ри, например.

# 669
  • Мнения: 1 935
Преди 15 мин. като тръгвах за работа засичаха нашите електромери

# 670
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Мики, не очаквам служители от такива дружества да си вършат работата по празници. Притеснявам се да не ми нахакат някакви непосилни сметки за 2 месеца  после. Че и без това плащам по 200 + лв.

# 671
  • In transit
  • Мнения: 12 047
Мики, не очаквам служители от такива дружества да си вършат работата по празници. Притеснявам се да не ми нахакат някакви непосилни сметки за 2 месеца  после. Че и без това плащам по 200 + лв.
Иха, каква сметка имаш. Sad

# 672
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 489
Re-/ge,😘
Ще има орхидеена изложба,мила😁😃

Нашите електромери ги засичат на 21_22 число
И плащане до 20- ти на следващ.месец.

# 673
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 719
Нашата сметка за ток е излязла днес.

# 674
  • Мнения: 39
А къде във Варна може да се зареждат газови бутилки от тези туристическите червените, май са по 5 литра?

Имаше пункт точно между автогарата и ОМВ, но гледам, че са го махнали вече Sad

Общи условия

Активация на акаунт