На пазар във Варна - тема 72 ⚓

  • 33 505
  • 733
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 18
Здравейте!
Къде може да има подобни брошки в града? Лек ден!

# 76
  • Мнения: 434
Препоръчайте сладкарница за възрастен юбиляр.  Харесва класически торти.😎

Скоро поръчах от Амбелино за повод - лека много вкусна торта. Имат сайт с размери и цени, но няма състава на всички торти. На място ме консултираха търпеливо докато си избера. Доволна съм.

# 77
  • Мнения: 754
Здравейте, къде слагат рамки на картини възможно най-бързо, че навсякъде отива 1 седмица?

# 78
  • Мнения: 146
Търся кухня за възрастни с диабетично меню (тип ВИП бебе, но там нямат специално за диабетици).
В интернет намирам БГ Грижа, че имат такова меню, та някой с препоръки от там или от друго място?
В краен случай може и книга или сайт с примерни менюта и рецепти.

# 79
  • Мнения: 15 356
Здравейте, къде слагат рамки на картини възможно най-бързо, че навсякъде отива 1 седмица?
На Чаталджа в една малка галерия, по реда на ОББ, Лили, точно до аптеката преди Варчев. Не знам дали обясних добре.

# 80
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 812
Момичета, някъде по Генералите имало магазин за камини. Идея? Принципно от там трябва да взема силикон за лепене(високотемпературен).

# 81
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 531
На "Отец Пайсий" в магазина на Берг също продават камини и може да има такъв силикон. Ето телефоните им да ги питаш, за да не се разкарваш: телефон 052 602 061, мобилен 0896893162


На ул. Цар Асен е тази фирма: Микроклима, която продава камини.

# 82
  • Варна
  • Мнения: 1 774
И на Ген. Колев има един магазин за камини, на ъгъла на последната пресечка преди Св. Анна, вляво като се движите по посока на движението.

# 83
  • Мнения: 175
Здравейте, дами. Питането не е по темата, за което се извинявам, но се надявам да ми помогнете. Купихме апартамент с усвоена и изнесена повече от 20 см тераса. Сега комшиите от блока искат да кандидатстват по програмата за саниране, но явно нашата тераса ще е проблем, понеже не узаконена. Някой минавал ли е пътя по узаконяването на такава тераса? От къде трябва да почнем или към коя институция да се обърнем? Има ли надежда за узаконяване, без събаряне и колко би ни струвало, че едната комшийка взе да ми плаши с изказвания. Благодаря!

На мен ми помогна познат да узаконя незаконно построена врата (става дума за кметство Приморски), не знам в кой район сте вие
Знаете ли къде в града мога да купя непромокаем протектор с борд за матрак 144х190х30 см?

# 84
  • Варна
  • Мнения: 6 377
Последно купих протектор за матрак от Мадара. Имаше различни размери.

# 85
  • Мнения: 2 111
Аз купих преди няколко месеца протектор от метро.

# 86
  • Мнения: 802
Здравейте! Къде в града се предлагат яки за качулка от естествен косъм?

# 87
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 500
От утре,9 февруари ще отвори център за помощи за Турция и Сирия,в Спортната,вход 6.Дали може да се носят памперси за възрастни и постелъчни пелени, защото пише за лична хигиена,предполагам да...

# 88
  • Варна
  • Мнения: 1 774
Здравейте! Къде в града се предлагат яки за качулка от естествен косъм?
Мисля, че съм виждала такива преди време в едно магазинче след Централна поща, посока към площад Съборни. Магазинът е с два входа, има колани, портфейли и май дрехи.
Ако намерите на друго място, пишете, аз също се оглеждам за светла яка.

# 89
  • Мнения: 8 785
От утре,9 февруари ще отвори център за помощи за Турция и Сирия,в Спортната,вход 6.Дали може да се носят памперси за възрастни и постелъчни пелени, защото пише за лична хигиена,предполагам да...
Какво друго може да се носи?

Общи условия

Активация на акаунт