На пазар във Варна - тема 72 ⚓

  • 32 948
  • 733
  •   1
Отговори
# 480
  • Варна
  • Мнения: 89
Къде във Варна рамкират гоблени на прилични цени?

# 481
  • Мнения: 846
Може ли препоръка за добър козметик за почистване на лице?

# 482
  • Мнения: 291
Може ли препоръка за добър козметик за почистване на лице?

Диди Ялнъзова


Салон за красота във Варна
Адрес: бул. „Княгиня Мария Луиза“ 21A, 9000 Варна Център, Варна
Телефон: 089 993 6881

Синът ми ходи при нея.Имаше страхотен проблем с кожата на лицето.Оправи го,сега ходи само на почистване .
70 лв.е почистването.

# 483
  • Мнения: 11 338
Къде във Варна рамкират гоблени на прилични цени?

http://www.goldenpages.bg/bg/b/imperial-6036269

# 484
  • Мнения: 13 806

Препоръчвам ги

# 485
  • Варна
  • Мнения: 89

Благодаря, досега само там сме рамкирали, но към момента почти нямат рамки и не очакват внос 😒

# 486
  • Мнения: 1 929
Имам следното питане, ако някой знае: Купихме ново жилище, но все още не сме сменили постоянния си адрес. Синът ми, на 18 години трябва да си сменя личната карта и се замислих дали е възможно да посочи направо новия адрес, преди нас или първо ние трябва да сменим документите?

# 487
  • Мнения: 846
Тук ми беши препоръчан др Росен Хинев.
Чака ли се много за часове при него? Майка ми си направи мамография и резултатът не е добър.

Има ли доктор, който би я прегледал в началото на седмицата- вторник, сряда най-късно?

# 488
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Пробвай доктор Вълкан Иванов в Сити клиник. Възможно е да има часове.  Онкопластичен хирург е. На европейско ниво. Работи със ЗК.
Звънни сега на регистратура. Пише, че работят, а и аз имам такива спомени..
‐-----‐------------‐-------------------------------------
Аз да попитам. Може ли да се плаща с карта при подновяване на карта за градски транспорт на пункта до училище Димчо Дебелянов? Онези сърдити баби там дали са ги оборудвали с пос терминал?

Последна редакция: сб, 25 мар 2023, 12:41 от missNoir

# 489
  • Варна
  • Мнения: 854
Имам следното питане, ако някой знае: Купихме ново жилище, но все още не сме сменили постоянния си адрес. Синът ми, на 18 години трябва да си сменя личната карта и се замислих дали е възможно да посочи направо новия адрес, преди нас или първо ние трябва да сменим документите?
Първо се сменя адресната регистрация, в общината по местоживеене (носете нотариалния акт). После в КАТ, за смяна на личната карта.

# 490
  • Мнения: 49
Някой да е поръчвал от турския сайт Trendyol.com?

# 491
  • Мнения: 3 971
Тук ми беши препоръчан др Росен Хинев.
Чака ли се много за часове при него? Майка ми си направи мамография и резултатът не е добър.

Има ли доктор, който би я прегледал в началото на седмицата- вторник, сряда най-късно?
Ако му звъннеш към 12ч в понеделник, може още същия ден да ви приеме в частния кабинет.
Приемал ме е така🤗

# 492
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Може ли препоръка за добър козметик за почистване на лице?

Току-що се връщам от ново за мен място, т.к. козметичката, която тук съм препоръчвала е в майчинство.
Останах много доволна, студиото се казва GeliStudio, а козметичката Геля родом е от Татарстан. Внимателна е, обяснява какво прави, много е приятна в разговор. Мисля да ходя при нея. Даже и веждите ми оправи, че не им хареса формата ала запетайка ))
В момента има ваучери в Грабо (и аз с ваучер бях), почистването излиза съвсем изгодно.
Намира се на лесно място в Левски - ул. Дружба 20

# 493
  • Варна
  • Мнения: 852
Тук ми беши препоръчан др Росен Хинев.
Чака ли се много за часове при него? Майка ми си направи мамография и резултатът не е добър.

Има ли доктор, който би я прегледал в началото на седмицата- вторник, сряда най-късно?
Като звъннеш по телефона,веднага приема.Има тема за рак на гърдата,качи резултата там и момичетата ще те посъветват.Много са отзивчиви.

# 494
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 782
На дистанционните водомери бързо се скапват батериите и пак се минава на варианта самоотчет или викаш всяка година да ти го оправят.
това не е вярно. 3-та година работят без проблем

Общи условия

Активация на акаунт