💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 - професионален и личен живот /Тема 14/

  • 66 505
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 336
Broken HeartТи да видиш това не е ли ръката на Керем! Sparkling Heart



Ханде още в края на октомври изтри спомените си, остави само Nocturne и Atasoy. Когато прекрати договора си с Atasoy изтри и тях. Чудехме се с приятелките ми защо го направи, но последните събития дават отговор на действията и.
Наскоро установих, веднага след земетресението , че Керем е качил в IG профила си всички снимки и спомени от бившите си приятелки и партньорки след 2018 г. Чест му прави мъжкарска постъпка! Sparkling Heart

# 721
  • Мнения: 5 195
Здравейте! Flowers Hibiscus

Всъщност голяма част от снимките и двете реклами за Atasay, както и за Range Rover стоят. Карате ме да ви нося линкове. Не за друго, да е ясно и да може каквото има да се изкоментира, и да се прехвърлим в новата тема спокойно. Relaxed

Диди, нищо не е качвал Керем. Някой друг профил сигурно си гледала.

https://www.instagram.com/p/CdYsbyKKUWI/
https://www.instagram.com/p/CXwTwvZFIiz/
https://www.instagram.com/p/CXyCMR2qrrN/
https://www.instagram.com/p/CZ1z8Oxt-Ih/
https://www.instagram.com/p/CYweFRYqii5/

Nocturne в Дубай

https://twitter.com/xhkx9/status/1634881524905697286

https://twitter.com/xhkx9/status/1634881059040137216

Flowers Hibiscus

# 722
  • София
  • Мнения: 13 726
Голямо подмазване, голямо мазнене... Този човек, който никога не е харесвал Ханде, който до вчера я изкарваше каква ли не, непрекъснато пишеше, как Керем е избрал грешната жена. И от една седмица не спира да пуска възторжени постове за нея. Дали, защото изведнъж е преоценил, че вече я харесва или по-скоро прави мили очи на семейство Сабанджъ.

"Намерих страхотен бутик"



Част от невероятната колекция на Ханде е и тази красива буква "В", предназначена за любимият Бюрсин.

Последна редакция: нд, 12 мар 2023, 15:06 от БлагаВест

# 723
  • Мнения: 4 838
Керем е активен в туитър. Отговаря на феновете , които му пожелават бързо оздравяване Flowers Four Leaf Clover


Момичета, довечера след 21ч ще съм на линия да пусна новата тема. Hug

# 724
# 725
  • Мнения: 653
Bell "Не можем да избягаме от това, което трябва да ни се случи.
Вятърът ще ни отведе на местата, които трябва да посетим. Слънцето ще огрее хората, които трябва да забележим. Въздухът ще даде живот на ситуациите, които е нужно да оживеят. Нощта ще затъмни нещата, от които иска да ни предпази. Дъждът ще измие плачещите очи, а дъгата ще даде надежда. Отлитащите птици ще ни накарат да се замислим за някого.
Тези и още много други неща ще се случат, но помни - нищо не е случайност."
Антоан дьо Сент Екзюпери

                     

Bell Каквото има съм го написала назад във времето. Пък и не обичам да се повтарям. Пожелавам им здраве, любов и творчески успехи. Да, това са моите думи "Влюбих се в  любовта им", но любовта им не издържа проверката на времето. Така е трябвало да стане. Нека са щастливи.

Bell И нещо, което много ми хареса, носещо подписа отново на  Екзюпери "Кажи ми кой те обича и кой ти се възхищава и ще ти кажа какъв си.“
                       

Bell Обобщено - беше каквото беше, но пък ни дариха с много емоции по време на пандемията. Накараха ни да мечтаем и да вярваме в приказки.

# 726
  • Мнения: 4 682



Информация от соц.медии:
Новият сериал "Двама непознати" с Ханде и Бурак се очаква да излезе през новия есенен сезон.  Екипът ще снима през април, за да заснеме първите три епизода, които публиката ще види през септември.
Тази актриса също влиза в актьорския състав.

Относно новата връзка на Ханде, мисля си че това е един голям PR който няма да продължи дълго. Когато видях видеото нищо особено не видях нямаше любов, привличане, химия, страст , нищо само двама големи хора които вървят към някъде си.
Силно се надявам когато всичко това приключи, а аз съм обидена че ще е скоро Ханде и Керем Да преосмислят грешките които са направили и да намерят отново пътя един към друг, защото такава истинска любов като тяхната не се забравя лесно.

Мая
 

Пост за Ханде (незнам за какво се отнася)


И в Дубай   Ханде завладява магазините заедно с Nocturne

# 727
  • Мнения: 10 519
Gift Heart

Ретро новина ( днес цял ден ми излиза из соц. мрежи )
... ето с какво се разминахме (към настоящия момент Wink )
"Списание "Соме", споделя евентуалната снимка на предполагаемо бебе на Ханде и Керем."

Gift Heart

# 728
  • Мнения: 4 682
Gift Heart

Ретро новина ( днес цял ден ми излиза из соц. мрежи )
... ето с какво се разминахме (към настоящия момент Wink )
"Списание "Соме", споделя евентуалната снимка на предполагаемо бебе на Ханде и Керем."

Gift Heart


Защо не.
Ще е чудесно ако се случи.
Имат време пред себе си , да се преоткрият и да създадат семейство.

# 729
  • София
  • Мнения: 2 646
Преди Мики да сложи линк за новата тема Flowers Hibiscus
IL DIVO  Върни се при мен   Heart



Скрит текст:
.....
Върни се при мен
Обичай ме отново
Изтрий болката, която ми причини, когато си тръгна
когато ти се раздели с мен
Кажи ми да
Не искам да плача повече
Изтрий болката, която ми причини, когато си тръгна
когато ти се раздели с мен
Кажи ми да
Кажи ми да
Върни се при мен
Върни се при мен


No me abandones así
Hablando solo de ti
Ven y devuélveme al fin
La sonrisa que se fue
Una vez más
Tocar tu piel
E hondo suspirar
Recuperemos lo que se ha perdido
Regresa a mí
Quiéreme otra vez
Borra el dolor
Que al irte me dio
Cuando te separaste de mí
Dime que sí
Ya no quiero llorar
Regresa a mí
Extraño el amor que se fue
Extraño la dicha también
Quiero que vengas a mí
Y me vuelvas a querer
No puedo más
Si tu no estás
Tienes que llegar
Mi vida se apaga
Sin ti a mi lado
Regresa a mí
Quiéreme otra vez
Borra el dolor
Que al irte me dio
Cuando te separaste de mí
Dime que sí
Ya no quiero llorar
Regresa a mí
No me abandones así
Hablando solo de ti
Devuélveme la pasión de tus brazos
Regresa a mí
Quiéreme otra vez
Borra el dolor que al irte me dio
Cuando te separaste de mí
Dime que sí
Ya no quiero llorar
Borra el dolor que al irte me dio
Cuando te separaste de mí
Dime que sí
Dime que sí
Regresa a mí
Regresa a mí

# 730
  • Мнения: 10 519
Инфо:
"Актрисата #BegümAkkaya се присъедини към актьорския състав на #İkiYabancı the dizi, който ще събере #HandeErçel , #BurakDeniz, #BerrinArisoy #GülçinHatihan #FeridunDüzağaç #CemDavran

Керем отново е в тренда:
#KeremBürsin
7,191 Tweets

# 731
  • Мнения: 4 838
На линия съм. Да допълним темичката до 50стр и ще пусна новата. Hug

# 732
  • София
  • Мнения: 13 726
И Ханде се активира. Лайкнала е този туит. Не се знае прибрала ли се е вече или туитва от северното сияние Aurora borealis.

Като фенове на #HandeErcel, ние се обединяваме с феновете!
Дарявайки за проекта „Камион на надеждата“ на Фондация СосиялБен, ние заставаме заедно с нашите деца в земетръсната зона.
Можете да подкрепите нашата кампания за солидарност с вашето дарение!


# 733
  • Мнения: 4 838
Линде, доколкото разбрах Ханде участва в този проект

Aras Bulut Iynemli, Kıvanç Tatlıtuğ, Yağmur Tanrısevsin, Elçin Sangu, Hande Erçel, Hafsanur Sancaktutan, Uraz Kaygılaroğlu, Hazal Subaşı, Engin Öztürk, Dilan Çiçek Deniz, Devrim Özkan, Çağatay Ulusoy, İlayda Alişan, Aslıhan Malbora, Ahsen Eroğlu, Damla Sönmez SılaTürkoğlu, Eda Ece, Berk Cankat, Selin Şekerci, Demet Özdemir, Esra Bilgiç и Deniz Baysal се обединиха и стартираха проекта „Камион на надеждата на фондация SocialBen“ и създадоха кампания за подкрепа.

# 734
  • Мнения: 5 195
От времето на "В очакване на слънцето"



If I Forget, Whisper Gala Night 2014

Общи условия

Активация на акаунт