Естетични процедури за лице и тяло – 49 тема

  • 68 672
  • 794
  •   2
Отговори
# 765
  • Мнения: 3 485
Това на око ли е? Simple Smile
В Сф 1300 за две очи само горен клепач мисля е нормална цена Simple Smile

Един въпрос след процедурата трябва ли да се връща човек на преглед?
Мисля да си направя в БГ процедурата, но после няма да съм там ща преглед.

Последна редакция: сб, 08 апр 2023, 12:12 от Eli..........

# 766
  • Мнения: 897
Ами аз гледах цени в гугъл имаше и под 300лв промо и за София и за Пловдив. Сега колко е качествена услугата не знам, но видях такива цени.
Сега се сещам че личната ми зъболекарка си е правила в София за 300лв на горен клепач.

Последна редакция: сб, 08 апр 2023, 12:55 от liiya

# 767
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 447
Алена, каква марка ботокс използва д-р Михайлов?

Основно Бокотюр на Мерц - към него не се образуват антитела и е с малко по-различна схема на поставяне. По-рядко Вистабел на Алерган.

Бях го питала защо преди ботоксът е държал година, а сега няколко месеца - реформулирани са продуктите. Всички държат до 3-4 месеца.

# 768
  • Мнения: 8 780
Е, това е абсурдно, защо само 3-4 месеца?
За да се ходи постоянно за поставяне ли? УЖасссссссс

# 769
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 447
Защото дозата прави отровата, вероятно. Аз поставям доста рядко. Няколко пъти имам за целия си живот.

# 770
  • Мнения: 8 780
Аз съм поставяла два пъти на 6 месеца,, по-често не виждам никакъв смисъл. Харесва ми ефекта, достъпен продукт е, но през 3-4 емсеца абсурд.

# 771
  • Мнения: 3 485
На мен ми държеше по 6м, последният замина за 2...

# 772
  • Мнения: 1 671
А ботокса на Вистабел на Алерган добър ли е?
Почти всички поставят този вид

# 773
  • Бургас
  • Мнения: 813
liiya, благодаря, на мен и Плевен не ми е много близо, но в Бургас няма на кого да се доверя. А и цената наистина е добра.

# 774
  • София...........
  • Мнения: 959
Момичета, след CO2 ми е обяснено да слагам слънцезащитен крем на всеки 2-3 часа и го правя, но днес няма да излизам от къщи, трябва ли да слагам слънцезащита?

# 775
  • Мнения: 23 370
За всеки случай слагай

# 776
  • Мнения: 482
Момичета, тази зима правих пилинг 6 процедури, микронийдлинг на чело 6 процедури и 2 процедури плазма пен на бръчки по челото. За съжаление все още имам пигментни петна около устата... какво може друго да направя, за да се махнат?

# 777
  • София
  • Мнения: 1 793
Момичета моля за инфо ако някоя от вас е правила и е доволна от бондинг на зъбите. Чела съм многото хвалебствия за Ситновска, но някак не ми харесва на 100% резултата. Прекалено бели и плътни са почти всички зъби направени от нея, които съм виждала. Търся по-естествен вид, с леко по-светло крайче. И изобщо всякакви размисли по темата ще са ми полезни. Умишлено пиша тук, т.к смятам, че си е естетична процедура до някъде 🙃.

# 778
  • Мнения: 8 678
А ботокса на Вистабел на Алерган добър ли е?
Почти всички поставят този вид
Добър е, най - масово използваният в България. Всичкият ботокс е еднакъв като състав, но са под различна марка/производител.

# 779
  • София
  • Мнения: 4 035
Момичета, тази зима правих пилинг 6 процедури, микронийдлинг на чело 6 процедури и 2 процедури плазма пен на бръчки по челото. За съжаление все още имам пигментни петна около устата... какво може друго да направя, за да се махнат?

Точно пигментацията около устата ми се повлуя отлично от 4 процедури Карбонов пилинг и 4 процедури BioRePeel пилинг. Вече обаче минава времето/сезона на пилингите.

Последна редакция: сб, 08 апр 2023, 22:17 от Rima

Общи условия

Активация на акаунт