Препоръчайте ми школа за шофьорски курсове, София

  • 2 461
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте.

Искам да изкарам Б категория книжка. Можете ли да ми препоръчате школа или инструктор за София, който да обяснява добре (без да ми крещи, защото това е доста натоварващо). Бих предпочела Сухара река и около него, но ако си заслужава, ще погледна и други. На 27 години съм, отгоровна. Моля за препоръки.

Ако знаете цени на курс, споделете. Също и как са с гъвкавостта, понеже имам редова работа и не мога понеделник-петък от 17 на теория, както ми предлагат повечето в момента. При положение, че искам да им дам парите си, бих искала да изляза поне 30-50% научен шофьор, а не накрая сама да се обучавам ( за теория говоря, то е ясно, че практика се иска много).

Аз и в момента решавам сама листовки.

Последна редакция: пн, 30 яну 2023, 13:44 от Не се сърди, човече

# 1
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 092
На 27 години съм, отгоровна.
При положение, че искам да им дам парите си, бих искала да изляза поне 30-50% научен шофьор.
Не мисли да ставаш шофьорка, моля ти се!

# 2
  • Мнения: 2
На 27 години съм, отгоровна.
При положение, че искам да им дам парите си, бих искала да изляза поне 30-50% научен шофьор.
Не мисли да ставаш шофьорка, моля ти се!

Да ви кажа, звучите много зряло.😑

# 3
  • Мнения: 1
Михаела Ангелова  тук може да се свържете с нея :https://www.facebook.com/DrivingInstructorMihaelaAngelova

# 4
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 092
На 27 години съм, отгоровна.
При положение, че искам да им дам парите си, бих искала да изляза поне 30-50% научен шофьор.
Не мисли да ставаш шофьорка, моля ти се!

Да ви кажа, звучите много зряло.😑
Благодаря. Това е най страхотният комплимент, който ще получиш след години, ако имаш мъдростта да съзрееш. 😁

# 5
  • Мнения: 3 293
И аз да питам същото, че няколко мнения, но нищо съществено.
Единствено държа автомобила да не е дизел.

Общи условия

Активация на акаунт