Интервално хранене/периодично гладуване/ фастинг тема 11

  • 50 976
  • 785
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 19 687
Благодаря, Херцен.

# 61
  • Мнения: 674
За мен най-трудно е да се справя със желанието за сладко и повече храна седмицата преди МЦ. За това нещо още не мога да намеря решение.
Аз събота хапвам боклуци,но сега мисля да започна да си правв десерти тип дюкански,с трици,подсладител и тн и да спра сладките неща в събота,искам да сваля 1-2кг,които върнах

# 62
  • Мнения: 3 915
Аз желанието за сладко си го потушавам с протеинови барчета, но при мен е рядко. Едно барче го деля на три, хапвам малко и повече сладко не ми се яде.

# 63
  • Мнения: 4 734
Сладкото при мен е черен шоколад или някой бонбон от почерпка на колега/колежка. Бисквити, вафли, торти и подобни вече не ме блазнят. И ММ редовно купува тоблерон, но който в този период трудно или почти не мога да устоя.

# 64
  • Мнения: 7 739
хрома убива тотално желанието за сладко

# 65
  • Мнения: 4 734
Пих известно време хром пиколинат, но не се получи. Глада за сладко не изчезна, нито намаля.
Или аз не го пиех правилно, не знам.

# 66
  • Мнения: 7 739
е колко да е правилно, по едно на ден, няма правила там
пила съм и науфудс, сега на хойа лабс
пиеш два месеца, после не поглеждаш шоколад една година
ям шоколад, да не сложа ореол и крилца, но го ям за кеф, не ми страст, черния на линд с портокалчета, на промоция, един път в месеца макс

# 67
  • Мнения: 4 734
След хранене ли?
И аз имам на нау фоодс. Ще почна пак да го пия. Глада за сладко го отдавам на ниския хемоглобин (115).

# 68
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 738
След хранене ли?
И аз имам на нау фоодс. Ще почна пак да го пия. Глада за сладко го отдавам на ниския хемоглобин (115).
Аз нямам никакво оправдание тогава, държа хемоглобин към 140 и постоянно ми се яде сладко :Д
Единственото спасение е да не купувам, но Мм като купи и край. Напоследък ям от ядките с шоколад отгоре, въобразявам се, че е малко по-полезно… Торти не обичам, но всякаки шоколади, бонбони и тн

# 69
  • Paris, France
  • Мнения: 14 030
Аз събота хапвам боклуци,но сега мисля да започна да си правв десерти тип дюкански,с трици,подсладител и тн и да спра сладките неща в събота,искам да сваля 1-2кг,които върнах

Подсладителите вдигат инсулина повече и от глюкоза, но след прием на глюкоза той пада след първи час, а след повечето подсладители остава висок с часове и даже продължава да се качва. Дори и еритролът, който не качва инсулин, предизвиква омазняване на черен дроб. Самият сладък вкус вреди на отслабването.

По-добре си яж ВХ и прави кардио веднага след ядене с цел директно изгаряне, преди инсулинът да се е вдигнал, отколкото да ядеш боклуци и да си мислиш, че правиш нещо.

# 70
  • Мнения: 4 734
Това сухо гладуване изключва и пиенето на вода, нали?
Аз опитах, но издържах само 22 ч. Главата започна ужасно да ме боли и пих вода, а малко след това ядох.
На 16ти мога пак да опитам.

# 71
  • Мнения: 674
И аз пия хром и няма никакъв ефект

# 72
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 738
Това сухо гладуване изключва и пиенето на вода, нали?
Аз опитах, но издържах само 22 ч. Главата започна ужасно да ме боли и пих вода, а малко след това ядох.
На 16ти мога пак да опитам.
Кое изключва пиенето на вода? Режимите с интервално хранене твърдо не! Даже се препоръчва редовно пиене. Ако има такъв, не бих го спазвала. Водата е живот, ще се погубите с глупости.

# 73
  • Мнения: 22 905
Сухото гладуване изключва вода и се е обсъждало тук в темата.Как му беше името..:

# 74
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 738
Сухото гладуване изключва вода и се е обсъждало тук в темата.Как му беше името..:
Това е пълен абсурд, направо е опасно да се пишат такива неща.

Общи условия

Активация на акаунт