Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/ШахМаран/Проекти и Колеги /Тема 5

  • 30 830
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 896
Защо да не се споменава? Аз пък съм за. Каузата на Сейран, ако си спомням добре, беше за подпомагане на момичета от Антеп да се учат, защо сега да не прерасне в нещо повече…

# 721
  • Мнения: 1 815
Аз си мислех,че ще е добре за развитието на отношенията им.
Ферит да се изплаши,че е могъл да я загуби,тя да се изплаши,че можеше да пострада цялото и семейство.
И така да се стигне до някакво сближаване между двамата.
Това да е причината да се случи по-бързо.
Та,мислейки по този начин,ако се вкараме във филма,добре,че поискаха снаха от Антеп и добре,че Кязъм докара цялото семейство в Истанбул
Разбира се,само виртуално..
Как ли се чувстват хора,които предния ден са заминали?
А тези,на които дадени ситуации са попречили да заминат?
Живот!

# 722
  • София
  • Мнения: 30 209
Скрит текст:
Дами, опитах се да намеря къде бях прочела за деветте деца, но не намирам. Съжалявам , ако съм ви подвела. Там където четох имаше и снимка на двамата възрастни прототипи. Заради това ми направи впечатление. Но не съм от типа фенове, за които такава информация е решаваща.
Игнорирайте я, ако ви притеснява.
Изобщо не ни притеснява даже, просто коментираме кое може да е истина, и кое фейк. То е ясно, че няма как всяка една информация да е проверена, не сме новинарски сайт. Тя и tigasa дава някакви спойлери, които не били достоверни, ама част от тях се оказаха вярни (сцената със завръщането на Ферит от летището и прегръдката с дядото) беше описана 1:1.

# 723
  • Мнения: 1 815
гледам откъси в Туитър и момичета...Не мога да повярвам какво правят нашите съседи..
Колкото измамници има там,сигурно стократно повече има хора с добри сърца!
"Капките" за три дни събраха 500000 лв!
Това,което правят съседите обаче е несравнимо!
Без кич,без шумотевица,без светлинни ефекти!
Много ми е мъчно и не мога да спра сълзите си!
Дано да помогнат на невинните хора!
Дано!

Мехмет Ченгиз дари 3 милиарда турски лири. Тъй като богатството на приятеля ми се състои от парите, които платих за мостовете и пътищата, които не съм преминал, смятам, че съм помогнал. Аллах да го приеме.

# 724
  • Мнения: 4 687
Загледах и аз, това, което излъчват, но нищо не мога да разбера. Имат двама водещи и актьорите приемат обаждания ли?

# 725
  • Мнения: 1 346
Водещите дават думата на големите дарители . Артистите отзад записват кой колко пари дарява и на по-големи дарители или такива които искат някакво послание да изкажат на живо, дават информация към водещите за да се включат на живо. Артистите си правят списък - и като им дадат думата набързо казват кой с колко е помогнал. Но хиляди хиляди обаждания.

# 726
  • Мнения: 22 176
stasha_s, точно така, на 1 час се сменят телевизиите
Първо бяха АТВ и ТРТ1, в момента са Фокс и Дисни, Стар тв и ТВ8 са обявени за 22 часа, наше 21
Видях, че Афра дойде, преди малко и Мерт, придружен от Ерсин, разбира се Grinning

# 727
  • Мнения: 15 391
Намирам си само кратки видеа из ТТ, ИГ, VK 😐... Я споделете някой линк за гледане директно, девойки, моля 🙏

# 728
# 729
  • Мнения: 1 346
98 милиярда досега събраха а дори не са половината от предаването.

# 730
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 896

# 731
  • Мнения: 708
Имали, дали!  Не сравнявахте Турция с българия- там мащабите са други и има наистина богати хора. Държавата дори и в криза е в пъти по- добре от нашата. Турция ще възстанови инфраструктурата си, жалко за жертвите 😪. Жертви дадени в полза на безхаберието, кражбите и шуробаджанащината ширещи се по земите ни  😢
98 милиярда досега събраха а дори не са половината от предаването.

# 732
  • Мнения: 22 176
Ето ги красавците ни Blue Heart



тъжното ни момиче

# 733
  • Мнения: 9 309
Колко е тъжна само...

# 734
  • Мнения: 549
Вижда се как им е повлияла тази трагедия, тъжни са, истински са...

Общи условия

Активация на акаунт