Диференциран карцином

  • 16 333
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Кураж миличка! Никой доктор не е Господ, за да каже колко ще живееш. Има хора с метастази, които не губят надежда и със силата на волята си живеят дълги години. Стискам палци операцията ти да мине успешно - щом е капсулирано и няма никъде разсейки това е най-важното! При добър хирург и добро отстраняване не мисля, че би трябвало да имаш проблем за вбъдеще.
Вярвай, надявай се и не се оставяй на песимизма да те завладее! Имаш прекрасен син, който се нуждае от мама, това детенце трябва да е най-големият ти стимул за живот!!! Всичко ще се оправи - вярно ще има труден период, но и това ще премине!
Стискам ти палци, знам колко ти е трудно - в семейството ми имам близък с такава диагноза, но волята и вярата направиха чудеса за него!

 Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 74
Пушех преди да забременея,но по малко.около 5 цигари на ден.Но ми казаха,че не е причината в цигарите.Вече не пуша 1 година и половина.
Абсолютно съм убедена,че некъдърници има навсякъде.Преди мислех,че като са в Лондон,ще са по добри ,но явно съм била доста наивна да го вярвам.Те просто до последно ме уверяваха,че не е нищо сериозно и аз затова като бях 2 месеца в България не съм ходила на лекар. #Cussing out

# 17
  • Мнения: 1 080
Дръж се заради детенце и заради себе си .Това ,че ти казват ,че ще живееш 10 години например нищо не означава ако прогнозите им бяха толкова вярни вече трябваше да съм пътник .Успех , кураж и воля !  bouquet

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Миличка, остави думите на този нещастник за 10-те години след това.
Чувала съм, че минат ли 5г. след манипулацията, човек се счита за здрав. Пожелавам ти го от сърце  Praynig Hug

Много кураж и много положтелни мисли  Hug

# 19
  • Мнения: 74
Здравейте момичета,в понеделник ми беше операцията на устата.По принцип трябваше да е в сряда,но се освободило място за мен в понеделник.Докторите казаха,че са доволни от операцията и е било това което са очаквали.туморът е бил с размер около 1,5 см и е бил разполойен хоризонтално,но е изрязано доста около него за да бадат сигурни,че нищо няма да остане.Казаха ми,че на този етап кои знае какво не могат да кажат,трябва да изчакаме лабораторното изследване на тумора и тогава ще има повече информация.Искрено се надявам всичко да е наред и да сам се отървала от тази гадост завинаги.В понеделник ще съм отново в болницата,за да ми извадят едни тампонои от носа.Изключително ми е трудно да се храня,защото болката е голяма,и с носа си не мога да дишам,защото е пълен с тампони и има някаква тръба.Всичко е някакъв адски кошмар,но аз вярвям,че нещата ще се оправят и просто не може да има друг изход и край освен най добрия.Понякога е много трудно да съм силна,но просто трябва да съм.Майка ми дойде при мен да ми помогне за детето и мъжът ми е при мен през цялото време и ми помагат много.Искам да благодаря и на всички вас които ме подкрепяте   bouquet    bouquet    bouquet Когато имам повече  информация по въпроса ще пиша пак.

# 20
  • Мнения: 2 082
радвам се ,че операцията е минала и силно се надявам всичко да е наред.ще чакаме резултатите...бързо възстановяване ти желая!

# 21
  • Мнения: 9 093
Браво, миличка Hug
Знам,че ти е много трудно и че е гадно всичко това, но съгласи се, не можеш да се откажеш...стискай зъби, ще мине и това!
С теб сме  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 416
Айра,
Чак сега виждам темата...
Много се радвам, че операцията е преминала добре. Дано и изследванията на тумора са обнадеждаващи.
Не се предавай, не вярвай на прогнози и не губи надежда!
Желая ти от цялото си сърце да се излекуваш!  Praynig
Прегръщам те и Бог да е с теб...  Hug

# 23
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Кураж,мила Айра,
при високодиференцираните карциноми и липсата на метастази  прогнозата е много добра.
Стискаме палци. Praynig

# 24
  • Мнения: 122
Айра, от цялото си сърце ти пожелавам всичко да се окаже само един лош сън. Трябва да бъдеш много спокойна. Знам, че Бог е с теб, а той винаги прави добро! Пожелавам на теб и цялото ти семейство да сте много силни и много, много да вярвате, че нещата ще се оправят.  Praynig

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Благодаря на Господ  Praynig, че всичко е минало ОК. Дано и изследвания на самия тумор да са благоприятни и ти наистина да си излязла от този кошмар. Кураж миличка, всичко ще е наред. Сигурна съм и силно се надявам, че ще се възстановиш бързо. Все пак малък Борис иска своята млада и жизнена мама.  Grinning
Прегръщам те, ти си силен човек Hug Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 74
Аз също вярвам,че Господ е с мен и ще ми помогне.Това е нещото което ме крепи най много,разбира се и малкото човече също.Заради него си заслужава всичко на този свят.Решила съм,че няма да се предавам и няма да му се дам и вярвам,че вече е далеч от мен и никога повече няма да му позволя да се върне.Ох,само ако можех да ги махна всички тези гадости от земята и хората да не страдат......това което видях в болницата беше потресаващо.Има толкова мъка на този свят  Tired
Ден преди операцията моята прабаба ми се обади да ми вдъхне кураж и да ми каже да вярвам в Бог и,че той е с мен.Тя ми вдухна огромен кураж,защото в моите очи е голям герой.Преди 28 години е оперирана от рак на гардата и е загубила лявата си гърда,в момента е на 86 години и е жива и здрава и нищо и няма,допреди 2 години беше чистачка на нашия вход   HugТя ми каза,че няма нищо страшно,повече кураж и много вяра в Господ и доброто ще дойде.Много си я обичам да ми е жива и здрава още дълго време моята прабаба Мария   Hug

Благодаря и на всички вас,че ви има smile3501 lovekiss

# 27
  • София
  • Мнения: 4 423
Чаках с нетърпение да пишеш, много се радвам, че е минала успешно операцията, пожелавам ти всичко да е наред, да няма нищо страшно от сега нататък, след 50 години да разказваш на внуците си за преживяното и така да вдъхваш кураж ,както милата ти баба е направила с теб!
Чакам да пишеш за рузултатите, не губи вяра, мисли за хубавите години които ти предстоят!  bouquet Hug

# 28
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Чак сега виждам темата. Много се радвам че всичко е минало благополучно. Стискам палци резултатите да са добри и да се радваш дълги години на деца и внуци.

# 29
  • Мнения: 74
.Най накрая да се включа с хубава новина.Пиша за да Ви кажа,че бях в болницата и ми излезе резултата от изследването.Казаха ми,че туморът е напално премахнат Hug  Hug  Hug Много се радвам и семейството ми също.Сега ми остават 3 месеца възстановителен период през който трябва да ми се затвори раната и после ми предстои пластична операция за затварянето на дупката.Вече се чувствам и физически и психически по добре Simple Smile .От няколко дни мога да говоря и се храня по добре,макар и да ми е трудно все още. Вече мисля позитивно за всичко,макар на моменти да ми идват лоши мисли в главата.Вярвам,че това ще остане като един лош сън .Вече нямам търпение да ми кажат докторите след колко време можем да правим планове с мъжът ми за второ бебче  baby_neutral
Благодаря ви ,че ми подкрепяте и ми пишете толкова много.Много сте мили   bouquet   bouquet    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт