Диференциран карцином

  • 16 336
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 082
чудесна новина-много,много се радвам за теб       :bouque: 

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 22:50 от nano

# 31
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Много се радвам, нека господ наистина бъде с теб и за напред  bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 4 423
Много се радвам, продължавай все така да мислиш позитивно и да ни радваш с хубави новини! Hug  bouquet

# 33
Много се радвам за тебе, и да вярваш ще имаш много здраве за напред. Все си мисля ше съвремента медицина може би наяма да е лошо да се допълни и с билковата или природната, не съм експерт но от много четене (sorry po internet ) Embarassed може би няма да е лошо да видиш книгата - The Cure For All Cancers, by Hulda Clark, Ph.D Н.Д.
(пак се извинявам не искам да ти казвам какво да правиш, но може би там има инфо за помощ)
Много прегръдки и здраве

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Aira, това са чудесни новини! Браво на теб за силния ти дух и борбеност! Семейството ти може много да се гордее с теб! Успех във възстановяването ти и ти пожелавам мечтата ти за второ бебче да се сбъдне най-скоро!  Hug  bouquet

# 35
  • Мнения: 74
Много се радвам за тебе, и да вярваш ще имаш много здраве за напред. Все си мисля ше съвремента медицина може би наяма да е лошо да се допълни и с билковата или природната, не съм експерт но от много четене (sorry po internet ) Embarassed може би няма да е лошо да видиш книгата - The Cure For All Cancers, by Hulda Clark, Ph.D Н.Д.
(пак се извинявам не искам да ти казвам какво да правиш, но може би там има инфо за помощ)
Много прегръдки и здраве

Аз приемам съвети всякакви,така,че няма проблем  Simple Smile .Аз също си мисля за алтернативната медицина,но то има толкова много неща,че направо не знам към кое да се обърна.И аз изчетох доста информация по въпроса.Като за нацхало смиатам да запоцхна да се храня здравословно,а не както досега каквото ми падне,а след като се възстановя,че търся нещо из билковите лечители.Тази книга,която си ми написала,знаеш ли къде мога да я намеря??В България ли я продават или да я търся в Англия??Аз така или инъче ще я потърся тука,но ако я има на български език ще е по добре за мен.
чудесна новина-много,много се радвам за теб       :bouque: 

Благодаря ти и аз се радвам много.
Много се радвам, нека господ наистина бъде с теб и за напред  bouquet
И аз се моля Бог  да бъде с мен и семеиството ми и с всички вас Praynig
Много се радвам, продължавай все така да мислиш позитивно и да ни радваш с хубави новини! Hug  bouquet
Наистина се опитвам да мисля възможно най позитивно .Дано след всичко това зло да ми се случи нещо добро.Аз вярвам,че всяко зло е за добро. Heart Eyes

Aira, това са чудесни новини! Браво на теб за силния ти дух и борбеност! Семейството ти може много да се гордее с теб! Успех във възстановяването ти и ти пожелавам мечтата ти за второ бебче да се сбъдне най-скоро!  Hug  bouquet
Благодаря ти Wink И ние го чакаме с нетърпение малкото бебче baby_neutralА ако са близначета ,мъжът ми ще е най щастливия човек на света Laughing

# 36
  • Мнения: 6 315
Здравей, сега виждам темата ти. Радвам се, че операцията е успешна и ти желая наистина много здраве! Мисли позитивно!

# 37
  • Мнения: 1 416
Айра,
Много се радвам на добрите новини! Желая ти бързо възстановяване и нека мечтите ти се сбъднат...   bouquet

# 38
Първо много се радвам че се вазстоновяваш добре след операцията.ЖЕЛАЯ ТИ БАРЗО ПОДОБРЕНИЕ. КАРЦИНОМА Е ЗЛОКАЧЕСТВЕН ТУМОР ОТ ЕПИТЕЛЕН ПРОИЗХОД В ТВОЯ СЛУЧАЙ Е БЛАГОПРИЯТНО ТЪЙКАТО Е ДИФЕРЕНЦИРАН ....НЕДИФЕРЕНЦИРАНИТЕ СА НАЙ-ЗЛОКАЧЕСТВЕНИ..ПИТАЙ ДОКТОРИТЕ ДАЛИ ТУМУРЪТ Е НА МАЛКИТЕ СЛЮНЧЕНИ ЖЛЕЗИ ИЛИ ИДВА ОТ ГИНГИВАТА....МОЖЕ ДА СЕ НАЛОЖИ И ПОСТОПЕРАТИВНО ЛЪЧЕЛЕЧЕНИЕ С ЦЕЛ ПРЕДОТВРАТЯВАНЕ НА РАЗСЕЙКИ..ИЛИ КОМБИНАЦИЯ С ХИМИОТЕРАПИЯ........ОБИКНОВЕННО БОЛНИТЕ СЕ ДИСПАНСЕРИЗИРАТ КАТО МИНАВАТ НА КОНТРОЛНИ ПРЕГЛЕДИ ВЕДНЪЖ ГОДИШНО НА ОНКО КОМИТЕТ...........А СЕГА САВСЕМ ЛИЧНО- ЖЕЛАЯ ТИ КУРАЖ И МНОГО СМЕЛОСТ , ЗНАМ ЧЕ НЯМЯ ДА ТИ Е ЛЕСНО И НА ТЕБ И НА ТВОИТЕ БЛИЗКИ.....НИКОИ КОЙТО НЕ ГО Е ПРЕЖИВЯЛ НЕ МОЖЕ И ДА СИ ПРЕДСТАВИ!!!!!!!!! Не се оставяй болеста и лошите мисли да те победят бади оптимист това прави чудеса и се бори.........

# 39
  • Мнения: 151
И аз сега виждам темата. Искрено се радвам за теб. Мога да кажа, че ти си една ГЕРОИНЯ ! Поклон пред силите ти и куража да преживееш и изтърпиш всичко.

/Между другото, когато има здравословен проблем с мен или някой от моите близки винаги ходя в Руската църква в параклиса при мощите на Отец Серафим. Пиша писма и се моля. До сега всичките ми желания са реалност, колкото и странно да звучи./

Общи условия

Активация на акаунт