Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 131 - февруари 2023)

  • 87 847
  • 1 172
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 36 923
Що не вземат да раздадат този кашкавал, дето застоявал, вместо да го изхвърлят... Нямам предвид 7дейс, а веригите...
Аз взех промо кроасани от Метро, които бяха значително по-добри от тези в кварталния магазин. Само да не се окаже, че не искат да приемат бележката от Метро, защото с нея печеля...

# 1 141
  • Мнения: 1 052
Днес получих наградата си портфейл от Лили и олуейс, в която бях изтеглена резерва. Портфвйлът е много хубав, малко по-различен от този на снимката НО няма отделение за монети 😅 и сега се чудя как да го ползвам, като аз винаги имам поне 10 лв на монети. Много са бързи, миналата седмица получих имейл, че печеля, а днес рано го получих

# 1 142
  • Мнения: 1 076
Явно тези,които си купуват CK нямат монети 😂 И на мен задължително ми трябва отделение за монетки.Със здраве да го ползваш и винаги пълен да е ! 🥰

# 1 143
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 633
Днес получих наградата си портфейл от Лили и олуейс, в която бях изтеглена резерва. Портфвйлът е много хубав, малко по-различен от този на снимката НО няма отделение за монети 😅 и сега се чудя как да го ползвам, като аз винаги имам поне 10 лв на монети. Много са бързи, миналата седмица получих имейл, че печеля, а днес рано го получих

Честито и със здраве да си го ползвате! Кой куриер ги носи?  Преди малко си мислех, че го чакам и се сетих че два пъти си търся неща от Тип топ куриер, които седят там по месец.

# 1 144
  • Мнения: 210
Картите от Крина са страхотни. Не знам защо бях останала с впечатление, че ще ми изпратят само 1 рецепта на карта Simple Smile Flushed
Скрит текст:
Скрит текст:

Ако някой иска мога да му пратя снимки на рецептите Simple Smile

# 1 145
  • Мнения: 156
И аз още не съм, май ще им звънна

А някой от първо теглене дали си получи раницата? Аз още не съм…
[/quote]

# 1 146
  • В страната на бурите
  • Мнения: 964
Печелим от Queens вечеря за двама в ресторант по избор - с 1 бележка от последното теглене! Някой печелил ли е такава награда и може ли подробности как се ползва?

# 1 147
  • Елхово
  • Мнения: 1 418
Печелим от Queens вечеря за двама в ресторант по избор - с 1 бележка от последното теглене! Някой печелил ли е такава награда и може ли подробности как се ползва?
Ще ви звъннат и ще ви пратят по спиди протокол да попълните егн, Iban  и после парите ще преведат! Искат след това фактура от заведение!

# 1 148
  • Мнения: 397
Печелим от Queens вечеря за двама в ресторант по избор - с 1 бележка от последното теглене! Някой печелил ли е такава награда и може ли подробности как се ползва?
Не съм спечелила, но пък четох няколко пъти правилата.
Там пише, ще ти изпратят 200 лв по твоя бянкова сметка, а ти от своя страна, ходиш в ресторант по твой избор и вечеряш за 200лв. след това искаш фактура и изпращаш на мейл който те ще ти дадат.

# 1 149
  • Мнения: 579
Може ли някой да ми даде линк към играта на Чисто, не я намирам.
https://naistinachisto.bg/ от 1.03

# 1 150
  • Мнения: 241
Браво на Крина ! Миналата седмица получих мейл , че печеля мултикукър, днес вече е тук:

# 1 151
  • Мнения: 1 946
Ведри качиха печелившите за последните две седмици - https://vedri.bg/benefits-for-you/

# 1 152
# 1 153
  • Мнения: 1 205
Изтеглени са 5-те късметлии, които печелят специална селекция продукти Данонино и кутия за обяд[/color].

Това са:

Miriel
slonop
Аркадия
hoaxy
Drama Llama

Честито! Tada

Очакваме печелившите потребители да се свържат с нас до 06.03.2023 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в игратa на Данонино и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистриранa във форума, както и координати за получаване на наградата:

- три имена
- адрес за доставка - офис на курирска фирма Спиди
- телефон за връзка

Благодарим на всички за участието в играта!

# 1 154
  • Мнения: 156
За те зи, които още не си получили раниците от 7 дейс (първата седмица), звънях им и ми казаха, че срока е 45 дена, казах им, че някои от втората седмица вече са си ги получили и ми казаха да изчакам още (на акъла си викам те ептен ще им мине срока 😂).

Тези, които са си получили раниците - може ли някой да сподели кой е подател на пратката?

Общи условия

Активация на акаунт