Рицарки на празничното кантарче - 22.12. докъдето стигне

  • 26 909
  • 891
  •   1
Отговори
# 825
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ей ме на, тук съм, ма незнам кви мерки и теглилки да ви давам Rolling Eyes...След като бях стигнала 66 кила като почнахме да бебеправим леееекичко се качиха до 69 Embarassed...И тъкмо си бях казала, че пак затягам положението...но! Ей сегичка слизам от кантарЯ и съм много доволен - пак 69 Grinning. Много ме беше страх, щот с тия хапчалъци дето ги зобам /прогестерон и фолиева киселина/ - пък на мене даже и витамин С ми се лепи на д-то...та засега съм много доволен!
Та така:
Начало: 80 кг.
Достигнати - 66 кг.

Мерки няма да давам, че особено среднЯта май вече е литнала нагоре ooooh!.
Що се отнася за талията да си кажа - на 66 кила мойта си е 86 см Embarassed Crazy #2gunfire #Cussing out bowuu и толкоз! Като гледам ваште по 65 и ми става лошо, но това си е...и наистина раждането си има значение.Защото се пробвах да облека една къса дънкова поличка със закопчаване отпред дето си я носих като мома на 73-74 кила - кво да ви говоря - на 66 кг. почти една педя не ми стига отпред да я закопчея Close...ужас и безумие просто, ама си заслужава само веднъж да чуеш "Мамо, обичам те!" Peace

Последна редакция: пн, 08 яну 2007, 14:12 от mari_eta

# 826
  • Мнения: 13 820

Кво готово, бе Shocked Аз пак нещо упущих Sad

# 827
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Готово!

# 828
  • Мнения: 4 447
Бягаш от идеалното, а? Joy

# 829
  • Варна
  • Мнения: 5 193
|Оставям си място 1 кило за идващия Великден Joy Joy

# 830
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!

Започвам да правя новата тема. Има доста данни, имам и да попиша туй-онуй, отгоре на това имам много работа и ангажименти, и за капак днес нямам вдъхновение. Кофти работа, ама ще се справя.
Нямам идея какви са ми мерките и теглилките днес, ама ще карам по спомени с плюсове, че нещо тоз уикенд се оризилих много яко. С какво ли? Ами с много работи, дето от месеци, да не кажа години, не съм зобвала, а пък сега ми се отвори една хапка... Та си рекох, като ще е гарга, да е рошава. Че ми беше кофти, беше ми, ама що ли да го споменавам. Няма да се повтори скоро.

Имам си нови дънки. М-да, с хубав номер - 28. Е, ако тук не се изфукам, като една леко простееща дама, другаде не ще да е... Ще ме прощавате, нали?
Пийте водичка. Друго няма какво да кажа, щото виждам, че темите от кулинарни вече тръгнаха в правилната посока - режимни.
Предупреждавам, че да няма сърдити - за нарушение на орденския код, вече ще се дърпат уши. Честно!

Майче, Дика, Тони, Айя, Ванче, и всички Рицарки, каквото имам да ви споделям по повод писаното в тия дни, в новата тема ще е, че много зле работата с времето...

# 831
  • Мнения: 13 820
Ама, Тонкоооо, пак се цепиш от колективаааааа Crossing Arms, пак искаш да си по-по- най hahaha

Малиииии newsm43

Здрасти, Асса, чакаме те с нетърпение Hug Тъкмо щях да питам що те няма!
Не съм ходила на сладкарница оня ден Naughty т.е. бяхме в сладкарница, ама не съм нарушавала режима, само кафе и сокче bowuu За сметка на това таз сутрин се олях, оядох, освиних и всичко каквото се сетиш Embarassed
Това номер 28 за мен е непостижимо Sad Ама то за вас дребните е така, детския щанд Mr. Green
Само Майчето ни го няма Cry Не е на кеф май newsm78 Майче, ела си при нас, маани ги онез глупаци, дето те ядосват Hug

Последна редакция: пн, 08 яну 2007, 11:59 от бяла птица

# 832
  • София
  • Мнения: 8 348
Готово.

# 833
# 834
  • Варна
  • Мнения: 5 193

Майче, Дика, Тони, Айя, Ванче, и всички Рицарки, каквото имам да ви споделям по повод писаното в тия дни, в новата тема ще е, че много зле работата с времето...
На мен туй ми прозвуча като дърпане на уши-какво пак сгазих манджата-само за зеле и яйца съм приказвала тука
Ама, Тонкоооо, пак се цепиш от колективаааааа Crossing Arms, пак искаш да си по-по- най hahaha

Малиииии newsm43
Ам чи нъл сичкото народ тука сти раждали, и кво сига ма плашити-че посля няма да имам талия ли, поне на кила да съм по-по

# 835
  • Мнения: 88
Абе, аз пак окъснях с отчета, чета, че нова темичка ще прави Ассето...Ще си пиша мерките и теглилките, пък ако ще да се разчуе..
преди - 78 кг
сега - 68.500 кг
талия - 84 см
ханш - 106 см
бедро - 56 см
гр.об. - 110 см
 режим Дюкан /да е жив и здрав/!!!
Айде лека седмица!

# 836
  • Мнения: 4 806
Не бе, на никой не дърпам засега уши... Не се стряскайте, просто попроетох разни писания и все има нещо да вметна...

# 837
  • София
  • Мнения: 8 348
Тони, аз не съм раждала на мене щъркела ми го донесе

# 838
  • Мнения: 5 873
Айде и аз на хорото. newsm19
Ассе,здравей от мен!Радвам се за новият ти номер дънки,браво.

# 839
  • Мнения: 2 487
    Тонче , и кво ся , пак ша си по слабичка от нас  Twisted Evil

   Въх , че не е и на хава. Голям бой ша ядем май.

Последна редакция: пн, 08 яну 2007, 12:17 от Айя

Общи условия

Активация на акаунт