София - кв.Надежда, Толстой, Свобода

  • 35 762
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 455
Здравейте, скоро се преместваме в Надежда 1, блок 112, има ли наблизо детска площадка, на която може да си играе малкия? На 1 годинка и 10 месеца е.
Здравей! намират се Simple Smile като се установите,пиши пак и ще направим един опознавателен тур по комшийски в района,аз съм в бл.126
Привет и на всички други мами в темичката ни   bouquet
за сега ние мерим градинката зад магазин"345" но другата седмица нашето приятелче крумчето на мама inik заминава на море и ще си променим предполагам маршрутите  Simple Smile Насреща сме за предложения  Hug
Хубав ден на всички   bouquet

# 226
  • Мнения: 215
Здравейте , мами!
Дано не съм закъсняла, но днес видях тази тема... Embarassed
Та и аз да се запиша! Живея в Свобода, но съм израстнала в Надежда 2.
Малкия се роди на 13,09,2006

# 227
  • София, България
  • Мнения: 2 222
е-мили пиши при кой доктор сте!
малко да поразмърдаме темичката, че е поназаднала.

# 228
  • Мнения: 215
При Петкова в XXIV ДКЦ.

# 229
  • Мнения: 588
Здравейте пак

вчера ходих до новия апартамент
и около него да разгледам положението Simple Smile

Точно до 112 има още един 14 етажен блок под който има кафене и детска площадка към кафето е предполагам
Има люлки, пясъчник и пързалка, но сигурно когато кафето не работи и те не работят, май ще трябва да се ходи на разходки в парка Sad който пък май е много далече от там.
Всъщност кой е най - близкият парк до Надежда 1?

А най - близката поликлиника?

Здравейте, скоро се преместваме в Надежда 1, блок 112, има ли наблизо детска площадка, на която може да си играе малкия? На 1 годинка и 10 месеца е.
Здравей! намират се Simple Smile като се установите,пиши пак и ще направим един опознавателен тур по комшийски в района,аз съм в бл.126



Doninka благодаря ти за предложението, непременно ще се възползвам Wink


# 230
  • Мнения: 811
Девойки,търся квартира в Надежда 5, 3, 6, 4, 2, 1 (предпочитанията ми са в тази последователност) -гарсониера-за мен, или за БНД-зависи как ще се разберем.

# 231
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Девойки,търся квартира в Надежда 5, 3, 6, 4, 2, 1 (предпочитанията ми са в тази последователност) -гарсониера-за мен, или за БНД-зависи как ще се разберем.
Какво е БНД?  newsm78

# 232
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Девойки,търся квартира в Надежда 5, 3, 6, 4, 2, 1 (предпочитанията ми са в тази последователност) -гарсониера-за мен, или за БНД-зависи как ще се разберем.
Какво е БНД?  newsm78
И аз това се чудех.
За кога ти трябва и до колко пари?

# 233
  • Мнения: 811
Бащата На Детето ми

Разделяме се,аз искам да остана в сегашната ни квартира,а той да се премести-но да е наблизо.
Цената ми е поносима до 300 лв,може и необзаведена гарсониера.
До месец,два ако стане ,ще бъде добре.

# 234
ей мами каво си правите?ние си умираме от скука  като взимам михаела от яслата се чудя ко да правя и седиме самички на пеиката пред 207 блок.ако иам накоя самотна мама от втора част да свирка да се видим!!

# 235
  • София, България
  • Мнения: 2 222
пеперуна какво направи, намери ли нещо?

# 236
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Как сте, надежденски мами, в тази жега?  Flutter

# 237
  • Мнения: 811
пеперуна какво направи, намери ли нещо?

Квартира -не,но нова работа-да  Peace Стискайте ми палци.

В горещините направо съм като желе  Sick

# 238
  • Мнения: 215
Стискам палци! И ние сме като желета или по-скоро като разтопен сладолед...

# 239
  • София, България
  • Мнения: 2 222
мами, исках да ви кажа, може и да сте разбрали .... почина една от нас, една мама от 56 блок - Толстой, катастрофирала с мъжа си и са загинали и двамата. За щастие малкия им син - на годинка и нещо, не е бил с тях. може и да сте ги познавали, а може би не - все пак бяха едни от нас. Поклон пред паметта им ...

Общи условия

Активация на акаунт