София - кв.Надежда, Толстой, Свобода

  • 35 791
  • 288
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 54
ДиДn редовен номер е да не им дават вода, за да не се напикават. Аз пък не им оставях памперси и се налагаше да го преобуват честичко, но пък съвсем не му даваха вода.
Олеле, какви ли още неща ни чакат....... ooooh!

няма да ви разказвам каво още ви чака, за да ви е интересно  Joy

# 211
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
mdt, представям си колко ще ми е интересно......  Crazy

# 212
  • Мнения: 36
Здравейте мили мами,
Бих искала да се запиша при вас. Казвам се Милена, на 26 г., и имам бебче на име Мартин. Роди се на 17 април 2007. Аз съм от майските мами и досега все там пишех, но той бебко реши  излезе по-рано  Mr. Green Иначе живея в бл.150 в Надежда 1. Записах Марти в 8-ма поликлиника при д-р Петкова. В този квартал дойдохме да живеем с  мъжа ми преди около 3 години и общо взето не познавам никой, защото съм родена и израснала в центъра. та сега ми е много криво щото няма с кой да излизам на разходка и обикалям квартала сама. Sad а при наште не мога да ходя всеки ден. Затова много ще се радвам ако се запозная с мами в този район и излизаме заедно с дечицата. Аз даже незнам къде да ходя тук...ще се радвам да ме светнете по въпроса. Hug

# 213
  • Мнения: 54
mylene напълно те разбирам за скуката. Аз временно пребивавам в Младост и много ми е познато то с разхождането сама Sad Дано се върем скоро в Свобода, ама няма нищо по-дълго от временното, а този ремонт се проточи цяла вечност... #Cussing out

# 214
  • Мнения: 897
И аз съм от майските майки.мисля че съм писала в темата на надежденските майки но другата-Надежда 2.Живеех в Надежда преди да се омъжа-16.09.2006г.
МНого ми липсва. В градинката пред блока ми има много майки с деца , а там в тази градинка с тях по ред др. причини прекарах 9 години.... Много си обичам Надежда .Но сега съм в Х.Димитър и с бебо Алекс(роди се на 14.05.2007)ми е трудно да ходя там.Предполагам че няма да имате против да ви надничам в темата-за мен е много сладка.
Видях даже че има маминка от моят блок в Надежда.Но аз не я познавам,явно не излиза пред блока.Много ще се радвам ако пише и се сетя коя е . Става въпрос за бл.248 -.
Милене,благородно ти завиждам че си новодомка в квартала , а не като мен.По цял ден се лутам по улиците и сменям градинките в Х.Д. ,защото при застояване ми става мъчно и носталгично и нервите ми не издържат.

# 215
  • София, България
  • Мнения: 2 222
я да раздвижим малко темичката, къде се загубихте всички!!!

# 216
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
радос, тук сме си, не мърдаме  Wink
То къде и да ходим в тия жеги, освен в някоя планина да се спасим.......  newsm78

# 217
  • Мнения: 238
Видях даже че има маминка от моят блок в Надежда.Но аз не я познавам,явно не излиза пред блока.Много ще се радвам ако пише и се сетя коя е . Става въпрос за бл.248 -.



Аз съм от 248 блок живея тук от около 2 години,а бебчо е на 6 месеца.
mylene аз също скучая с още една мама сме в градинката или кафето при общината/зад 345 магазина,при църквата / така че ако искаш се присъедини към нас.Пиши ми на лични и ще се разберем Heart Eyes Heart Eyes

# 218
  • Мнения: 897
Аз живеех в първият вход над лозата ,а сестра ми стои в магазина. Твоят мъж да не е Красимир ?

# 219
  • Мнения: 238
мммммм-да Краси е!!! Има брат Ники.Ние сме в последния вход.

# 220
# 221
  • Мнения: 897
мммммм-да Краси е!!! Има брат Ники.Ние сме в последния вход.
много се радвам да се запознаем макар и виртуално.като ходя до надежда ще напиша да се видим.отпред има доста майки с дечица.аз в тази градинка откарах 10години и не питай какво ми е сега.

# 222
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
И аз бих  дошла но съм на работа.Иначе ви подкрепям с две ръце. PeaceАз съм от Монтана и там детските не почиват през лятото.Щом там могат да не почиват значи и колегите им в София ще могат да работят.Ако има подписка даи ни линг да се подпишеме.

# 223
  • Мнения: 5 468
Има и ПЕТИЦИЯ.
Ами който не може да дойде, да разтръби тогава на всеки, който срещне..., колкото повече, толкова повече.

# 224
  • Мнения: 588
Здравейте, скоро се преместваме в Надежда 1, блок 112, има ли наблизо детска площадка, на която може да си играе малкия? На 1 годинка и 10 месеца е.

Общи условия

Активация на акаунт