Щастлив съвместен живот

  • 9 080
  • 205
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 35 332
Е, Файър, ти си ме описала мен, но в никакъв случай не мога да се нарека труден характер, включително и заобикалящите ме. Имам лек и ведър характер, но не давам да ми шетат по нервите, има си ред.

Призовете за бан на ноу-мърси обаче ги разбирам, но са напълно нелепи. Голяма част от потребителите не могат да го разберат, защото човекът мисли малко извън кутията и коментарите му са много точни и остри, ако ги разбереш. За мен този човек дава стойност на форума.
Неговата финкция е да измести фокуса от теб. Как няма да го харесваш Wink

# 61
  • Мнения: 1 520
Мая, то е ясно, че всички жени искат Кристиано - богат, висок, красив. Ама и ние мъжете сигурно се стремим тогава към Мис Свят с огромни цици, сещаш ли се. Вече дали Кристиано и Мис Свят могат да задоволят милиарди хора, поне сексуално, съмнявам се. И така всеки не на нивото на мис Свят и на Кристиано почва да сваля критериите и накрая намира някой като себе си. Щото ако ти не искаш да се задоволиш с някой немилионер с паласки, защо пък ние трябва да се задоволяваме с някой с неперфектни мерки и симетрично на макс лице.

# 62
  • София
  • Мнения: 13 155
То (максимума на) всичко трудно, ама обикновено тея призиви се въртят около приемането на неща, които са под санитарния минимум. Пример, теми, в които жената яде шамари, мъжът един лев не е изкарал за семейството, ама жената трябва да е смирена и да се бори за тоз велик екземпляр.

За трудните характери. Има трудни характери. Има токсични характери. Има такива, които се мислят за много велики, като се правят на интересни с характера си. Случаи всякакви, степени също. Човек е добре да ги различава и добре да си преценява с кого може да се стикова. Щом имаш характер, ще имаш търкания с други хора, които имат характер. Безхарактерните останалите си ги подмятат, ако им се занимава изобщо де.

# 63
  • Мнения: 1 520
SmileySmileySmileySmileyОбикновено не съм аз със крайностите в този форум. Защо винаги се преиначават думите и се изкривяват на макс. Как това, че всеки трябва да си види нивото и да търси на това ниво или да си го дигне, се чете - примири се да те пребиват. И то все мъжът е лош. Що не го прочете така - мъжът не трябва да се примирява с турбо грозни фригидни и нежелаещи секс жени. Не, ти пак го прочете в ущърб на мъжа. Ама аз тук съм казвал на бити жени да бягат с 200. Интересно ти дали ще кажеш на някой добър човечец дето жена му не му пуска или е турбо грозна да бяга с 200. Щото нали е хубаво да имаме еднакви съвети независимо от пола. АМа разбира се ако някой мъж жена му не му дава секс, той винаги сам си е виновен. Виж ако е жена е друга бира - мъжът й е виновен винаги ако я бие и винаги ако не е перфектен в секса. Като цяло изводът е - мъжът е виновен.Smiley

# 64
  • София
  • Мнения: 39 164
Първо, темата не е за търсене тепърва, а за съвместен живот.
Второ, аз лично ей сега мога да си намеря супер готин пич, по мой вкус.
Роналдо ми е 🤢

# 65
  • Мнения: 1 520
Първо, темата не е за търсене тепърва, а за съвместен живот.
Второ, аз лично ей сега мога да си намеря супер готин пич, по мой вкус.
Роналдо ми е 🤢

Поради условията на пазара дори жени с не супер визия могат да спят с някой с топ визия. Но за дългосрочна връзка по-рядко. Ама то и аз ей сега мога да спя с манекенка - струва има няма 500 лв.

# 66
  • Мнения: 2 353
Второ, аз лично ей сега мога да си намеря супер готин пич, по мой вкус.
И аз мога да си намеря супер готина кола по мой вкус, ама не мога да си я купя.

# 67
  • Мнения: 6 791
Компромиси се правят в ежедневната комуникация, не в основополагащи за връзката фактори. Компромис за секс, място на живеене, типаж човек не се правят ако планираш дългосрочна връзка. Или си пасвате и имате еднакво виждане и усещане за нещата или не.
Уважение, любов са задължителни. Връзката не е нещо статично и се променя много през годините. Особено с появата на деца, партньорите трябва да са достатъчно гъвкави и умели, за да не се превърнат децата в извинение за собствената им неспособност да се справят с повече ангажименти, с по-трудното осигуряване на време за любими неща, с нуждата хем да се обичаме само ние двамата, но да сме и до децата.
Ние сме заедно от 16 години. В началото връзката ни беше изключително динамична, много сме пътували, винаги е имало силна страст и любов. След това важни ни станаха неща като общ дом, по-късно появата на дете. Едното дете поотрасна, междувременно професионално се развихме и ние. Искахме и второ и тя се появи, в същото време започнахме да реализираме други общи идеи. Никога не сме спирали да се обичаме и да се грижим един за друг. Ролята ни на родители не изключва тази на съпрузи. Разбира се, че нищо не е същото като в началото, то и ние не сме. Но не е изчерпано, а развило св във времето. Ритъмът ни на живот е друг, но във всичко успяваме да намерим време за нас, в грижите за децата, в домакинската работа и т. Н.

# 68
  • Мнения: 19 069
Всичко това е лесно, когато си с човек, който иска същото. И направо си е борба, ако единият вземе да гледа навън и да му е по-интересно там Simple Smile Затова всякакви напъни  да се "задържа" семейство зорлем са просто излишни. Не върви ли леко, значи просто не върви.

# 69
  • Мнения: 7 202
И взе пак - ако си имал страст в предишна връзка или връзки и това не е довело до нищо добро, защото други основни неща са липсвали, а и не вярваш, че можеш на 100 % да си удовлетворен от партньора - във всеки аспект, защото от скромния ти опит такова нещо няма, в един момент приемаш липсата на страст, за да си щастлив, да усещаш сигурност и да ти е добре, ако всичко друго е налице. Предполагам в доста връзки е точно така и хората пак си живеят добре.
Не говоря само за приятелката си и нейното семейство. Аз също така разсъждавам. Да имам абсолютно всичко, което искам и без да направя компромис с нещо - може, но в някой друг живот.

# 70
  • София
  • Мнения: 13 791
Дайте, какво разбираш под лиготии?

# 71
  • Мнения: 6 791
И взе пак - ако си имал страст в предишна връзка или връзки и това не е довело до нищо добро, защото други основни неща са липсвали, а и не вярваш, че можеш на 100 % да си удовлетворен от партньора - във всеки аспект, защото от скромния ти опит такова нещо няма, в един момент приемаш липсата на страст, за да си щастлив, да усещаш сигурност и да ти е добре, ако всичко друго е налице. Предполагам в доста връзки е точно така и хората пак си живеят добре.
Не говоря само за приятелката си и нейното семейство. Аз също така разсъждавам. Да имам абсолютно всичко, което искам и без да направя компромис с нещо - може, но в някой друг живот.
Има разлика между компромис и избор. Дали избираш да си с Иван или правиш компромис да си с Иван, са 2 различни неща.
Моето мнение е, че компромиси с важните неща са просто отлагане на края. Колко и замажи очи аргументи да се изтъкнат.

# 72
  • София
  • Мнения: 39 164
Може ли да уточните точно какво разбирате под страст?

Fire, ти във връзка ли си или тепърва се чудиш? Нещо ми мирише, че се опитваш да се самоубедиш в нещо, което и ти не вярваш.

# 73
  • София
  • Мнения: 13 155
SmileySmileySmileySmileyОбикновено не съм аз със крайностите в този форум. Защо винаги се преиначават думите и се изкривяват на макс. Как това, че всеки трябва да си види нивото и да търси на това ниво или да си го дигне, се чете - примири се да те пребиват. И то все мъжът е лош. Що не го прочете така - мъжът не трябва да се примирява с турбо грозни фригидни и нежелаещи секс жени. Не, ти пак го прочете в ущърб на мъжа. Ама аз тук съм казвал на бити жени да бягат с 200. Интересно ти дали ще кажеш на някой добър човечец дето жена му не му пуска или е турбо грозна да бяга с 200. Щото нали е хубаво да имаме еднакви съвети независимо от пола. АМа разбира се ако някой мъж жена му не му дава секс, той винаги сам си е виновен. Виж ако е жена е друга бира - мъжът й е виновен винаги ако я бие и винаги ако не е перфектен в секса. Като цяло изводът е - мъжът е виновен.Smiley

Абе ти пък защо се припозна? Joy Влез в темите и ще видиш за какво говоря.

И да, мъжете не трябва да се примиряват с жени, които не искат да правят секс с тях. Ако самите те също не са са турбо грозни, не виждам причина да се събират с турбо грозни жени. Понякога, един мъж е виновен, защото е виновен, а не защото е мъж. Прекалено ви гони тая дискриминация.

# 74
  • Мнения: 7 202
Аз имам съпруг и дете. Не се опитвам нищо конкретно, любопитно ми е.

Общи условия

Активация на акаунт