Коледа и новата 2007 на прага чукат, а нашите бебоци през АПРИЛ ще гукат

  • 14 105
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 990
Момичета-за мазането-още в началото бях казала-да се мажем от рано, за да подготвим кожата, а не когато започне опъна и напъна все пак.Всичко, що е с бадемово масло е подходящо-то е против стрии.Икаров е много добро решение, на разумна цена и на мен лично не ми мирише никак, даже е без мирис...та се очудвам малко.Кокона Майка също съдържа бадемово масло и е на поносима цена.Да, разбира се, мазането не е панацея, но и не пречи и не вреди в крайна сметка, а на  много жени е помогнало.Идеята е, че при това разтягане на кожата, ако не е подхранена в дълбочина-нацепва се подкожният слой и ето ти бедата.Има тип кожи, които нямат нужда от допълнително третиране, има такива, които и да третираш-пак ще се нацепят.Или пък започваш късно да третираш.Как да е...всеки си решава.Аз с първата си бременност съм изпитала Икаров върху корема сии съм доволна.Щом веднъж се е разтегнал така хубаво-и втори път ще го направи.Гърди не мажа, мажа местата, които знам, че ми пълнеят по принцип-това са паласките от страни например, бедра също не мажа-аз имам слаби крака принципно, там не казвам особено.
Филка, да, качването на много кила не е хубаво, но стига сте се шашкали вече!!!Ако знаете само-аз не качвам много и пак съм по-тежка, пак съм си дебела, а и после-трудно свалям.Такава съм си, знам си организма, знам какво ми трябва и като спорт и като храна, все пак съм и спортувала активно, интересувала съм се достатъчно от човешкото тяло.Пък имам приятелки, които качиха по 30 кила и за няколко месеца без диети и упражнения си влизаха в старите дрехи.Стига сте се панирали и шашкали с тези килограми, дори и да качите повече-ще си ги свалите после и толкова, не е драма.
Хайде, весели празници и от мен! Hug

# 16
  • Попово
  • Мнения: 687
Добро утро,
Филка и аз бях на полижинакс през 14г.с. Изписани ми бяха 12 глобули, слагат се вечер след тоалет обаче много цапат и е желателно да ползваш някаки ежедневни превръзки... Успех и дано се оправиш  newsm10

# 17
  • Мнения: 367
мами от пловдив аз 15 часа ще съм на ДНА надявам се поне още една да доиде за да не си остана сама  Laughing че не обичам да ходя на кафе самичка не ми е интересно  Wink

# 18
Privet na aprilskite mami
Kazvam se Tedi i re6ih da se zapi6a vuv foruma, za kojto razbrah edva predi 2 dena ot edna priatelka...4e taka
Az sum ot Varna, no jivea v sofia, imam si edno mom4ence na 1 godinka i 1 mes. i 4akam vtoro beb4e prez april /termin-09.04.2007/
Shte se radvam da se zapoznaem Grinning
Veseli praznici na vsi4ki!

# 19
  • Попово
  • Мнения: 687
Добре дошла Теди  newsm53

# 20
здравейте и от мен на всички  smile3506 и добре дошла на Теди  newsm51 за мазането аз лично се мажа с крем на REGAL от който съм довална newsm10.Да ви споделя вчера бях на жк всичко е наред с развитието на бебка но пъпната връв е на вратлето,което много ме притесни,но доки каза че за сега не е проблем но съм много притеднена newsm12.Някой да са му казали нещо подобно и кокво са обяснили докторите,защото моя ни беше много изчерпателен.Чао за сега и весели празници  smile3525

# 21
  • Мнения: 11 004
Здравейте, коремчета, и честита нова тема  Hug
За стриите - мажа корем, гърди, бедра и ханш с мас + невен и мазен лосион за тяло. Имам бадемово масло на Икаров, тези дни ще го пробвам.
За килцата - не ги мисля изобщо Wink Почти няма жена, която да не се е възстановила след раждането  Peace
По празниците ще съм си тук, така че ще хвърлям око на форума.

# 22
  • Попово
  • Мнения: 687
И аз не се плаша за килата, сега в момента съм +8 вече... по принцип съм над нормата, но да сме живи и здрави  newsm10 и да се радваме на малките бебоци  smile3541

# 23
  • Мнения: 41
Здравейте мами  Hug
Веднага бързам да се отчетем за срещата - бяхме само 3 този път - Аз, Алабина и Веселина Митева. Качила съм снимките вече.
И моля ви не подхващайте темата за килограмите отново, че ще се депресирам  Grinning Аз вече съм +16 и доки ми каза да понамаля малко, но съм си наумила засега да не се притеснявам. Като се появи бебо ще му мисля, а и не се съмнявам, че ще мога да си възвърна предишните килограми.
Засега това е от мен.
Чао коремчета  pregnant

# 24
Ма к'ъф зор беше   докът си намерим къде да седнем Tired Навсякъде ... димове  от пушек , лисици да  ловиш Joy
Накрая се наядохме  Joy

А на снимките .. сме сфетофари  Laughing е , не всички де Flutter


Лека   вечер мамита
   bouquet

# 25
  • Мнения: 635
Здравейте, да се включа и аз , очаквам моето бебе на 25 април, първо на 25 години съм !

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Чудесно Simple Smile за празниците си имаме още попълнения
Добре дошли  Hug

Пловдивчанки, добре сте се справили със срещата, нищо че е била в намален състав Simple Smile
Къде бяхте?

# 27
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Привет Сладурки,  Hug Hug добре дошли на новите мамчета   bouquet ..
Хей Пловдивчанките много сте сладки брей , същинки бонбончета, а как ви се радвам само..като ви гледам макър и от 1500 километра   знам, че имаме нещо общо ..става ми едно мило... Hug Hug Hug 
Много здраве милички.
Кипят ли приготовленията при вас? Утре ще е ден за готвене тук, намислила съм  да точа кори за залник, може и баничка ама тя ще чак за 25.12. .. Crazy Crazy
Прекрасни празници ви желая..  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: сб, 23 дек 2006, 19:44 от ivalex

# 28
  • Мнения: 6 441
И аз да се запиша в новата темичка.
За мазането и за стриите-аз засега нямам ,но съм имала и предполагам,че ще ми се появят.Мажа се с бебшкото олио и бебшкия гел на Джонсън.
За приготовленията-за съжаления ми е много натоварено,защото и на празниците се налага да ходя на работа и едва успявам да смогна в кухнята и на работа,добре,че си имам помагачи:)
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ!!!

# 29
  • Мнения: 56
Здравейте мили мами!!!Първо:искам да се извиня на Пловдивските бременелки че не успях да отида на срещата,но точно днес имах много важен анжагимент,а именно-пазарувахме коледни подаръци  с мойта половинта!!!!Незнам как това събитие  е минало при вас момичета, но лично аз бях изтущена и изнервена,когато се прибрах у дома.Може би е от пълната лудница по улиците и магазините,но какво да се прави вече нямаше за кога да отлагаме " Rolling Eyesшопинга" Rolling Eyes
А сега след като Ви се оплаках искам да Ви пожелая:                                                                      Топла и вълшебна бъдни вечер и весела коледа!Много усмивки и поне една съкровена сбъдата мечта!!!!                                                   [/color]                                                       santa2 Nature Snowman Close-mas: santa2 Nature Snowman Close-mas: santa2 Nature Snowman Close-mas: santa2 Nature Snowman Close-mas:
П.П....приятни празнични приготовления и внимавайте да не се преуморявате много!!

Общи условия

Активация на акаунт