Коледа и новата 2007 на прага чукат, а нашите бебоци през АПРИЛ ще гукат

  • 14 123
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 529
Алабина, още вчера прочетох за мъката ти... Без думи съм просто... Ще се помоля за твоето малко ангелче! Praynig Praynig Praynig Съвземи се, и чакаме новини от теб! Нали знаеш, че ще намериш подкрепа при нас винаги и за всичко?

Момичета, ще опитам утре да намеря време да запаля свещичка за малките ангелчета и за целия ни отбор!  Praynig

Новата година изкарахме под карантина само със сестра ми и семейството й (Малката е с предполагаема шарка, която аз не съм убедена че кара...). Повеселихме се, хапнахме, потанцувахме с децата и малко преди 24.00 се качихме над Драгалевци да гледаме фойерверките отвисоко! Невероятна красота беше!!! bowuu

Днес страхотно време и направихме дълга разходка в зоологическата. Накрая едвам ходех - вече цяла седмица костите на таза явно се разширяват и съм като пате. А как боли самооооо.... #Crazy Това нещо с първата ми бременност го нямаше!!!

# 256
  • Мнения: 9 990
Aз предвидливо махнах всички пръстени и халката още в началото, като се знам как се подувам...А времето е пролетно днес, но май зимата, все последните години идва късно и късно си отива... Confused

# 257
  • Мнения: 41
Здравейте мили мами  Hug
Маргарет и Алабина искрено ви съчуствам за загубата. Момичета, не намирам думи да опиша колко тежко ми стана да прочета за случилото се с малките човечета. Пожелавам и на двете ви да сте силни и скоро да ни зарадвате с вести, че сте се включили в друг списък с мами, очакващи своите бебчета. Алабинка, ако имаш нужда от приятелско рамо - да знаеш, че винаги сме насреща.   action032 Ако не се лъжа беше споменала, че от няколко дена не усещаш бебчето... Казаха ли ти каква е била причината да загубиш твоето така желано бебче? Имало ли е начин да се избегне? Предполагам, че ти е трудно да ми отогвориш, но ако е имало начин да се избегне, съм убедена, че всички мами е добре да го знаят, за да няма повече такива новини във форума ни... Надявам се и двете да можете да превъзмогнете загубата и да се съвземете в най-скоро време и да зарадвате всички около вас и най-вече самите вас с новини за нова бременност.
На всички останали мами -
Честита Нова Година!
Много здраве, късмет и пожелания за по-малко отрицателни емиции  smile3525

# 258
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Ая,
И аз и тати сме болнички/гърло,темп,отпадналост/,но наблягаме на супички,чайчета,наамерих едни хапчета,които се смучат-Прполки-много са хубави и стават за бременни.Доста облекчават болките ми в гърлото.Иначе на 31.12. бях с температурка около 37,3-37.4.ЮПих един парацетамол,метнах се под завивките и към 19ч. бях почти като нова.След отпразнуването на Нова година обаче отново се почувствах зле.
Днес се чувствам по-добре,но да видим:)....
Иначе и Осцилококцинума бил добър за нашето състояние-нали е хомеопатично......пих го 3 дни.Може и от него да ми е "светнало"
а за контракцииките-ами те бяха само 1 ден.....като се возих на автобуса.От тогава съм тип-топ:)
Ая,Благодаря за загрижеността:) Hug

# 259
  • Мнения: 1 419
Осцилококцинума помага, да. Имаше и едни други хонеопатични дето се пиеха на всеки час, но не им помня името  smile3538
Аз на няколко пъти имах болки в гърлото (въпреки, че се чудя вече дразнене ли е било или от киселините  Thinking) и смуках Стрепсилс. Мисля, че и то не вреди. Но при всички положения не допускай да вдигаш температура - ако се налага ще пиеш и антибиотик  Peace

# 260
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Алабина съжалявам за загубата ви  Hug. Ако мога да помогна с нещо съм насреща

# 261
  • Мнения: 350
Алабина, съпричастна съм към твоята мъка и знам, че тя е огромна!

# 262
  • Мнения: 6 443
Здравейте,момичета и ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!Желая на всички здрави бебчета  и радостни новини от Маргарет и Алабина в най-скоро време!
Алабина,много съжалявам за случилото се..С теб сме и се молим за твоето ангелче Praynig

# 263
  • Мнения: 1 419
Шпионирам-шпионирам и благородно им завиждам на милите януарки  Blush
Какво вълнение само... Бебе след бебе, а все още чакащите, на прага на търпението си  Mr. Green

Иска ми се да идва април и всеки ден по няколко бебета и от нашите да записваме вече  Heart Eyes

# 264
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ая и февруарките има вече бебета - близначета родени ноември по 720 и 750 гр.

# 265
  • Мнения: 1 419
Тях ги знам, но те се  родиха много рано - в близнашкия още чакаме новини за тях  Praynig Все едно аз да родя след 4 дни ...  Embarassed
Януарките са вълнуващи, защото им дойде време  Flutter Другото е свързано все с притеснения заради ранното раждане  Confused

# 266
  • Мнения: 161
Здравейте на всички!
Първо искам да изкажа съчувствието си към Алабина.....може би думите са излишни...нищо не би могло да заличи мъката ти....и ако може, бих дала един съвет... Потърси други мами,които са преживели мъката ти,със сигурност има групи за взаимопомощ, защото съм напълно ясно, че дори и часове да те успокояваме, не бихме могли да намерим най-точните думи,а ако чуеш историите на другите,ще разбереш наистина че не си сама! Другото, което може би звучи като от някой филм е, напиши писъмце на твоето ангелче, кажи всичко, което искаш да му кажеш....понякога е много по-лесно да напишеш,от колкото да изречеш.....и не на последно място- не се предавай, изживей болката, но не и се отдавай напълно. Със сигурност вашето бебче ще се появи, когато Господ пожелае! Ние сме с теб! Hug
Аз също шпионирам при януарките и много им се радвам. След снощи, когато не можах да заспя и си мислех постоянно за Маргарет и Алабина, днес ми дойде много зареждащо да видя, че боря на януарските бебета расте.....Пожелавам на всички ни подобна радост като на януарките,ама на всички....
Утре съм на ЖК,ще докладвам....обаче имам вече вътрешната убеденост,че ще си имаме момиченце(от най-палавите,като за три момченца Wink),да видим дали ставам за гадателка.
Прегръщам ви силно и ви пожелавам една успешна седмица изпълнена с положителни емоции! Hug Hug Hug

# 267
  • Пловдив
  • Мнения: 37
Алабинка, толкова съжелявам за случилото ти се... Много ще ни липсваш в отбора... Силно те прегръщам. Hug

# 268
  • Мнения: 63
Алабина, много, много съжалявам за загубата ти! Cry Cry Cry
Знам, че няма да забравиш случилото се, но ти пожелавам да избледнее от хубавите емоции, съпровождащи раждането и растежа на следващите ти деца. Hug

# 269
  • Мнения: 76
alabina i margaret syjalqvam za zagubata vi!!!Shte se se molq za va6ite angel4eta!!!

Общи условия

Активация на акаунт