Сливен 4 - Следпразнично настроение

  • 14 826
  • 296
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 62
http://kartichki.abv.bg/sendcard.phtml?card=151552
Само пробвам Wink Да ви е сладко!

# 226
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Ей, момичета, да не си отварям устата за видния доктор Петров от центъра Задраве само ...
Беше личен лекар на баща ми  ... нямам думи просто. Две колежки да ги умори за малко. Добре че има МВР болница в София, че да му оправят бакиите. Всеки сам взима решение, обаче на мен като ми кажат Петров - асоциирам с некадърност и  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 227
  • Сливен
  • Мнения: 382
А ако ICQто ми не ме лъже, днес Катя има рожден ден.



Жива и здрава бъди, Кате! Да те радват в къщи, да се обичате и много поводи за усмивки да имате!

# 228
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Честит рожден ден, Кате!
Много здраве, много любов и много щастие!


Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 09:29 от М_е_г_и

# 229
  • Мнения: 141
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и от мен Кате!!Пожелавам ти много, много здраве, щастие и късмет!!! newsm59 hbday

# 230
  • Мнения: 15 619
Честит рожден ден, Кате!  bouquet  bouquet  bouquet

# 231
  • Мнения: 31
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, КАТЕ! ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЕДИН НЕЗАБРАВИМ ДЕН И МНОГО РАДОСТ ОТ ЦЯЛОТО ТИ СЕМЕЙСТВО!!!

# 232
  • Мнения: 525
Честит рожден ден на Катя!!!!!Пожелавам много здраве,щастие и късмет!
 hbday

# 233
  • Мнения: 517
катериноооо момее...катеринооооооооооооооооооо честит рожден ден, мъри Simple Smile) Жива,здрава..и щастлива..заклевам те така да си:) Mr. Green  bouquet  bouquet  bouquet

# 234
  • Мнения: 271
Кате, честит рожден ден! Желая ти много любов, щастие и незабравим рожден ден!

# 235
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Добро утро момичета!
Днес се очертава студен ден, но пък засега проблясва слънцето - поне не е заваляло.

# 236
  • Мнения: 5
Добро утро и от мен! Да ви питам, вие излизате ли като е студено времето, ей такова като днес примерно?!? Щото много се колебая дали да не излезем за половин-един час на обяд преди да взема храната от детската кухня...Ще ми се да си купя и едно списание "Моето дете"... newsm78

# 237
  • Мнения: 15 619
Като няма вятър и мъгла, не виждам причина да не излезете на разходка.

# 238
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Джули, аз мисля, че е достатъчно голям да излиза навън. Стига да не духа много силен вятър, че е неприятно да те блъска в очите, а пък и ти ще се притесняваш да не му е студено.
Аз моята миналата година съм я извеждала на -15, иначе няма кой да прибере големия от градина - тогава беше на 1 и половина г.

# 239
  • Мнения: 5
Навихте ме! Wink Мисля към 10:30 някъде да излезем, в 11:30 да вземем храната и се прибираме. Ще направя един-два тигела по главната. Ако някоя от вас мисли и тя нещо подобно, може да се видим за мъничко, поне да се запознаем Laughing

Общи условия

Активация на акаунт