Гримиране - идеи и техники. Тема №87

  • 55 949
  • 756
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 13 083
На коя дама?

Leona, виж глосовете на Сефора. На мен ми допадат много. От тези на Фенти имам 5-6 може би, обичам си ги, но някак си нещо ми писнаха май. Сефорските са готини много.

# 691
  • Мнения: 23 018
Стефина, ако ми е много сухо на устните слагам малко гланц накрая.

# 692
  • София
  • Мнения: 11 607
На Фенти не съм имала глос, но харесвам от Сефора с плъмп ефекта. Наистина придават плътност.

# 693
  • София
  • Мнения: 1 358
Стефина, ако ми е много сухо на устните слагам малко гланц накрая.
Нямам проблем със сухотата, просто споменах, че се променя така цвета на червилото.

# 694
  • обл. Шумен
  • Мнения: 342
Еха... дамата от видеото на DzhuliB е много различна с грим 😕
Вие спирала с каква четка използвате? Имам чувството, че тези от силикон, не нанасят и не извиват миглите нагоре толкова добре.

# 695
  • Мнения: 23 018
Аз силиконови само.

# 696
  • Мнения: 1 304
Аз използвам обикновени четки, силиконовите нещо на са ми ок.

# 697
  • Бостън
  • Мнения: 13 542
Чудесно видео как, с какво и защо да правим с мазната и смесена кожа, когато се гримираме през лятото!



Добавям още едно от същата МУА:

Последна редакция: нд, 11 юни 2023, 14:11 от Agent Provocateur

# 698
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 768
В Сефора продава ли се декоративна козметика Laura Mercier?

# 699
  • Мнения: 13 083
Не, няма в България Frowning1

# 700
  • Мнения: 2 243
Момичета,малката четка от класическите ружове на Диор върши ли работа?Много ми харесва нежно-бебешко розовия,ко ако и трябва и четка да му купувам....в този ред на мисли,ако инвестирам в Nars тематичния цвят ОРгазъм,с каква черка мога да го нанасям.За руж имам само на Сефора,но търся красивия ефект от този толкова хвален руж.

# 701
  • Мнения: 31 236
Не вършат никаква работа малките четки. Трябва да се купи хубава, дори много хубава четка и тогава ружът, кой е и колко струва, няма голямо значение.

# 702
  • Мнения: 2 243
Densi,коя препоръчваш?🌷

# 703
  • Мнения: 13 083
Зависи с каква четка ти е удобно. Има дами, които предпочитат голяма четка, на други им е удобна скосената. Какъв бюджет за четка имаш?

# 704
  • Мнения: 2 243
Решила съм да инвестирам в нещо хубаво и нямам идея,дето има една дума като е гарга ,да е рошава😀...вече не ми се трупат ненужни вещи,рядко купувам,но да си струва.

Общи условия

Активация на акаунт