Гримиране - идеи и техники. Тема №87

  • 55 932
  • 756
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 319
Имам четки от Хакуходо до Еблин, любима за руж ми е ФДТ четката на real techniques, четката им за руж ползвам за пудра, но за руж не ми е любима.

# 706
  • Мнения: 7 570
А аз ползвам една за пудра на РТ за руж. Тази за руж и аз я ползвам за пудра. Няма точни правила в грима, ползвай тази четка, която ти е удобна. Не е нужно и да се хвърлят и много пари, има доста сполучливи бюджетни четки.

# 707
  • Мнения: 31 214
Аз използвам много четки за руж, но най- любима ми е ангелското крило на Мас.

# 708
  • Мнения: 2 241
Благодаря,момичета!Имам една за пудра на Зоева,ще пробвам и с нея👍

# 709
  • Мнения: 13 082
Ако не ти се дават много пари първоначално виж четките и на Сефора. Морфи и Зоева също са ОК.

# 710
  • Мнения: 1 303
Момичета, аз пък днес си получих четките за грим на bh cosmetics, отдавна исках техни четки, и ги уцелих на добра цена.

# 711
  • Мнения: 2 241
Да,на Сефора имам скусената за скули,купих я след като ми направиха грим с леко изразени скули,но у дома трудно се справям:).

# 712
  • Мнения: 13 082
Какво ти е трудно? Къде ти се струва, че бъркаш? Може би самата четка е по-голяма и за това имаш леки затруднения.

# 713
  • Мнения: 2 241
ARIA,ами виждам даже понякога жени по улицата/не само в нета:)/ с много красиви скули,много свежо и естествено им е подчертан контура на скулата,даже пробвах от тук със съвети,явно си е и до генетика на лицето.С тъмен руж не ми се получава грам.Затова се насочих към по свежи като Нарс Оргазм и също съм пробвала нежно розовия на Диор,нанесени леко,стоят като нежен воал съвсем прилично на скулата за ежедневен грим.Особено лятото бих заложила на сочен фдт,летни цветове сенки,РУЖ😀,и само лек гланц на устните.Аз съм брюнетка с леки светли кичури тук там и вече значително почерняла.Затова съм заложила на този вид грим през деня.
Днес ще пробвам с още две четки,благодаря ви за съветите👍👍!

Последна редакция: вт, 13 юни 2023, 06:42 от Calabria

# 714
  • Мнения: 319
Calabria, преди да набиеш едни пари за четки, дай да видим техниката. И аз лятото се харесвам с цвят и рядко ползвам тъмен руж-на тен точно неоновите ми съкровища, които зимата не бих пипнала с пръчка, стоят чудесно. Тези снимки  съм ги качвала и преди, старички са, но се вижда как с лек руж можеш да замениш бронзант/контур за свеж вид. Има доста техники, но пробвай да нанесеш основното количество руж, две-три потупвания с цвят на четката на едно място- за да създам илюзия за по-високи скули не нанасям под скулата, а точно на нея, от ухото към лицето, след това блендвам нагоре, към слепоочието. Това защото съм на сто и лицето ми тръгва надолу, но пробвай.

Последна редакция: вт, 13 юни 2023, 14:57 от NiaV

# 715
  • Мнения: 1 303
Ния, прекрасен грим на очите на първата снимка -свеж и закачлив с това неоново синьо. Аз не използвам нито руж, нито бронзант, но пък ви чета с интерес.

# 716
  • Мнения: 1 613
Ния, синята визия е направо уау😍😍 но ти си си красива попринцип ☺

Аз много харесвам четките на Радиант, използвам тях за сенки, а последно си купих тази която се води за руж, но изцяло контурирам с нея

# 717
  • Мнения: 2 241
Nia,благодаря !Чудесна си,търся точно този ефект скули без да се набиват на очи,а синята визия е прелест🌷🌷🌷🌷🌷!

# 718
  • Мнения: 2 507
Ния много ми харесваш. 😍❤
И на мен очите ми останаха в синия грим.
Съгласна съм, че техниката е от голямо значение. Дори и най-хубавите продукти и четки да имаш, не ползваш ли правилната техника няма да е Ок.
Следя ви, но не се гримирам. Да не кажа, че се разхождам като 👻 в момента ползвам минерална слънцезащита и не е истина как цапа. Махах оперативно две мънички бенки и дерматолога каза никакъв грим. Дори и минералната ми слънцезащита със цвят, който  нарече я фон дьо тен. 😁

Последна редакция: вт, 13 юни 2023, 13:54 от cloè

# 719
  • Бостън
  • Мнения: 13 525
Изпуснах Ния Sad

За руж ползвам тези - нито една не е плътна, дуофибрите са много подходящи за кремообразни и мусообразни ружове също:














Едно прекрасно видео за (относително) начинаещи, но освен визиите (които са класика и абсолютно подходящи за лятото) в него много добре се вижда техниката на нанасяне на сенките, а ми се мотае на бекграунд, че имах някъде и видео за нанaсяне на руж... да, ето:





Общи условия

Активация на акаунт