Гримиране - идеи и техники. Тема №87

  • 55 931
  • 756
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 241
Агент,благодаря!

# 721
  • Мнения: 436
На мен и двете визии на Nia много ми харесаха, жалко че почти не качва снимки вече. Радва окото!

# 722
  • София
  • Мнения: 4 319
Много обичам руж. Слагам понякога и по слепоочията, зависи на какъв кеф съм. Предпочитам четки с естествен косъм, когато говорим за руж.
Харесвам на Нарс показаната от Агент четка, която години наред пуска косми, но още я бива. Такава я взех - бъгава.
Имам една голяма на Mesauda, която използвам по-скоро за блендване и доразнасяне, ако съм прекалила с наситеността.
Имам и две на daVinci, които също харесвам.
Има ли смисъл да се мъча с кремообразен руж - тези на Fenti ми се сториха много симпатични, но не смея, за да не се направя съвсем на клоун.

Последна редакция: ср, 14 юни 2023, 00:48 от Harpalike

# 723
  • Мнения: 319
Без кремообразен руж не е живот 😁.
Фенти са Ок, Реър-също (по-вероятна клоунска визия са течните, кремообразните са супер), Наташа има разкошни кремове, Ланком има хубави къшъни. Обожавам кремообразен руж, но и много си харесвам червилата за целта.
Благодаря, Джери и всички! Много сте мили. Рядко се гримирам вече, но мисля пак да започна. С две деца, нереално много работа, ремонти и здравословни ядове, които се надявам вече да съм загърбила, нямах особена възможност/желание. Освен за възхитителна кожа, това винаги ми е куцало и продължавам да се стремя към красота, та ружът играе важна роля.

# 724
  • Мнения: 1 303
Днес ми е синьо - розово, напук на мрачния юнски ден.

Последна редакция: ср, 14 юни 2023, 16:01 от Lioness77

# 725
  • Мнения: 2 777
Прекрасна си ,липсва само усмивката ☺️
Днес ми е синьо - розово, напук на мрачния юнски ден.

Последна редакция: ср, 14 юни 2023, 10:05 от Radii99

# 726
  • Мнения: 1 303
Radii99, по принцип на снимки не се усмихвам, много рядко ще се излъжа да го направя.🤗
Благодаря.
Моля само да ми изтриеш снимките от цитата, защото аз по-късно ги трия.

# 727
  • Мнения: 22 978
Ооо, и ноктите са “огън”, Лъвичке!
Никога не съм имала кремообразен руж, но се замислям да пробвам.

# 728
  • Мнения: 2 241
Сега гледах клиповете на Агент за нанасяне  на руж за начинаещи-идея с бюти блендъра за течен руж,много добре се получи👍.

# 729
  • Мнения: 1 613
И на мен най-добре ми се получава с бюти блендър да нанасям течен руж, сега и течния хайлайър така го нанасям и много повече ми харесва от прахообразния.

# 730
  • Мнения: 2 241
Темата е цяла енциклопедия,благодаря момичета🌷!

# 731
  • Мнения: 1 747
Течен руж подходящ ли е за мазна кожа ?
Макар да слагам прозрачна пудра за финиш и подходящи база мат и слънцезащита, си лъсвам по някое време.

# 732
  • Мнения: 319
Подходящ е, не го нанасяте в Т-зоната, а само скулите.
Аз днес съм супер доволна от грима си. Пляснах шепа слънцезащита-Avene Sunsimed, мазничка; след това реших, че с озаряващ или матов ФДТ в тая жега и влага няма да го бъде, та извадих минерална пудра. Нанесох доволно, установих, че съм 3 тона по-тъмна и отгоре минах с една помпа Chanel Les Beiges в по-светъл цвят, като оставих пудрата като бронзър. Супер як ефект и си спомних техниката на Уейн Гос с пудра над крем-е, с минерална работи още по-добре и не утежнява. Утре ще се снимам и покажа.

# 733
  • Мнения: 2 610
Тоест фдт над пудра? Звучи ми тежко, но аз не разбирам много. Ния,  на мен втората ти визия страшно ми хареса, изглеждаше естествено, но пипнато.
Не харесвам течни или кремообразни ружове. Аз си оставам в отбора на прахообразните. Вече съм минала повечето цветове на Нарс и то до последната трошичка ги изразходвам, някои на Мак и разни други. Не съм пробвала и много течни де, но от това, до което съм се докопвала... не стои така небрежно, а за мен гримът трябва да е полъх.

# 734
  • Мнения: 7 586
Момичета , може ли да ми препоръчате гримьорка в магазините на Mac?

Общи условия

Активация на акаунт