Гримиране - идеи и техники. Тема №87

  • 55 991
  • 756
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 754
Lioness77, прекрасна си и много вдъхновяваща! Може ли съвет за хайлатър, който да не е с едри частици. Твоят на последните снимки е супер. Аз съм хвърлила око на хайлайтъра на Ести и се чудя дали да не стрелям направо, че ми е мерак да пробвам СС крема също на Ести Лаудер. Абе сврака съм си напоследък, влече ме блясъка.Simple Smile

# 676
  • Мнения: 1 304
Странджанска зеленика, веднага ти отговарям-хайлайтъра ми е на Wet and wild precious petals, много бюджетен и много любим. На всички снимки съм с него. Има го в Нотино и Makeup.
Благодаря 🙏

# 677
  • Мнения: 23 126
Лъвичке,  мислейки за теб днес си сложих сини сенки на очите.Нямах много време за грим( буквално секунди да се плесна малко), но ме вдъхновяваш да съм цветна.

Последна редакция: чт, 08 юни 2023, 22:53 от ДХ3

# 678
  • Мнения: 1 304
ДХЗ, радвам се че поне един човек съм подтикнала за разнообразие и цветност. Наистина малко бледи се виждат на снимката сенките, но важното е,че са там и ти носят радост 🌹.

# 679
  • Мнения: 1 252
Може ли съвет за дрогериен глос, dupe на Fenty глоса? Моя е на привършване и търся нещо със същия ефект, но по-бюджетно Simple Smile

# 680
  • Мнения: 31 322
На мейбълин има копия.

# 681
  • Мнения: 323
Nia, не го ядеш, а има една фаза на мелазмата, дето минава през мустака.И аз имах в някакъв момент и добре, че
се махна пигментацията сама, чееее….Мисля, че точно около твоята възраст ми се появи.

Нещо хубаво да ти се е случило на моята възраст? 🤣 Слънчев мустак не е готино, като с кофти контур или мигрирал филър съм. Да качиш онази снимка от РДто и моля да пишеш кое ти е червилото. Прекрасна си!!😍

# 682
  • Мнения: 23 126
Баш тогава нищо хубаво не ми се случи…Ааа…лъжа, от 80кг. станах 63! И мустакът изчезна 😂.Червило на Есенс :
https://www.drogeria-vmd.com/essence-liquid-lipstick-velvet-matte-03/

Последна редакция: пт, 09 юни 2023, 13:36 от ДХ3

# 683
  • София
  • Мнения: 1 359
Хайде и аз с червеникав грим.
ДХЗ , благодаря за начина за поставяне на червило. Издържа доста така, но става друг цвят и матово.

Последна редакция: пт, 09 юни 2023, 20:09 от stefina

# 684
  • Мнения: 2 847
Имаш хубави очи с очна линия много ще ти отива
Хайде и аз с червеникав грим.
ДХЗ , благодаря за начина за поставяне на червило. Издържа доста така, но става друг цвят и матово.

# 685
  • Мнения: 23 126
Стефина, само по края на устните ли нанесе?

# 686
  • София
  • Мнения: 1 359
Стефина, само по края на устните ли нанесе?
Намазвам целите устни с фондьотен,😃
Ради, не се сетих от бързане.

# 687
  • Мнения: 1 304
ДХЗ много си хубава в този прекрасен зелен цвят на роклята,а колието е "много мое"♥️
Стефина, наистина опитай да сложиш очна линия, както те е посъветвала Radii99, определено ще стане по-изразителен погледа.
Днес в зеленко

Ето грима след 11 часа, не е мръднал .

Последна редакция: сб, 10 юни 2023, 10:09 от Lioness77

# 688
  • Мнения: 1 622
Всички сте толкова прекрасни и цветни! 🥰
С наближаващата жега аз спирам да изпозлвам сенки и и си правя по-лек грим.
Научих се с кафеви сенки да си правя “fox eye”, малко очна линия и май само това напоследък.

# 689
  • София
  • Мнения: 4 722
Какъв е молива и червилото на дамата?

Общи условия

Активация на акаунт