Гримиране - идеи и техники. Тема №87

  • 55 875
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 489
Ниа много си хубава. 🤗
Аз от любопитсво съм пробвала доста неща на Кико и не ми харесват продуктите им. И моето мнение е, че не си заслужават. Харесвам само сенките им под формата на стик.
Всичко, което съм купувала съм изхвърляла.

# 751
  • Мнения: 22 782
Nia, страхотни сте с поничката!🥰

# 752
  • Мнения: 441
Ниа много си хубава. 🤗
Аз от любопитсво съм пробвала доста неща на Кико и не ми харесват продуктите им. И моето мнение е, че не си заслужават. Харесвам само сенките им под формата на стик.
Всичко, което съм купувала съм изхвърляла.

И аз съм на същото мнение за Кико, единственият хубав продукт, на който съм попадала е матово червило в гилза.

# 753
  • Мнения: 59
Супер сте, момичета! Много мотивиращо ми действа тази тема, чакам с нетърпение следващата Heart Eyes Някой питаше по-назад за молив за очи с лек цвят, да се отчета, че ползвам от време на време бюджетен на pupa easy liner 550

# 754
# 755
  • София
  • Мнения: 4 296
Ами, и аз не харесвам повечето неща на Кико. Стик сенките, има едни моливи с накрайник за блендване, които са приятни, Blossoming beauty hydrating & long lasting blurring effect foundation и някои от четките им за грим са били попаденията ми досега.

Купувам обаче и лилавата спирала, защото е хубав цвят, макар че не прави нищо особено с миглите.

# 756
  • Мнения: 190
Nia може ли линк към пудрата?

Общи условия

Активация на акаунт