Спешно отслабване

  • 8 111
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 452
Здравей,
Първо, ако не си била в добра форма преди раждането, няма как да я възстановиш веднага и след него. Второ, не гладувай и не прави непосилни тренировки ако си родила съвсем скоро, не знаем и как и кога си родила. Най-добре е да се храниш умерено, пълноценно и на често (за мен поне дори 4-5 пъти в денонощието са приемливи ако не се прекалява), за да забързаш метаболизма си, но без извинението "кърмя и ще си хапвам колкото и каквото искам". Не на последно място са и хормоните, ако имаш съмнение за нещо - изследвай ги. На колко години си?
По принцип не е хубаво да си в токсична за теб среда, но и външния поглед дава представа за реалното ти положение. 10-15 кг. не са болка за умиране, но не позволявай да се задържат трайно. Можеш да ги свалиш здравословно в рамките на година, не си поставяй нереални и нездравословни цели.
Не разчитай на хапчета или на така вече модерните начини за рязко отстлабване у нас. Просто следвай последователно и без нетърпение хранителен и двигателен режим и нещата няма как да не си дойдат по местата.
Ако си с малко бебе и нямаш достатъчно енергия и време за по-ефективни тренировки,  винаги можеш да направиш комплекс от упражнения и от вкъщи или пък с бебчето да си измислите активност за повече движение. Най-важна е здравословната мотивация и постоянство.
Успех!

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 703
От другите писаници на авторката, се разбира, че е родила съвсем скоро (края на Януари). Как се очаква да изглежда жена, родила преди 10 дни?
Кои толкова срещат с новородено, по време на грип а епидемия, че да се подиграва?
10,15кг за 5,7 месеца ще се смъкнат без проблем.

# 17
  • Мнения: 471
Че 10 кг са буквално нищо.
Има хормони да ти се стабилизират, килограмите сами ще започнат да чезнат.
След месец ще се стопли, ще тръгнете на дълги разходки и бързо ще свалиш и останалите.
Добавки и диети след като спреш да кърмиш.

# 18
  • София
  • Мнения: 13 076
Леле, бебето е на дни, а авторката търпи подигравки вероятно от най-близките си, защото не вярвам на този студ
и грипове да се събира постоянно със старите си приятелки. Стана ми много мъчно.
Момиче, отстоявай себе си, защото е важно да те уважават, а отслабването ще се случи постепенно.
10 кг. само дни след раждане са нищо и се свалят без особени усилия за няколко месеца.
Аз очаквах, че бебето е поне на 6 месеца и става дума за останали след нормализирането на хормоните и след кърменето килограми.

# 19
  • Мнения: 774
1 час кардио + ниско-въглехидратна храна, с поне 500 калории дефицит на ден. Модифицирай както си искаш. Това е за бързо отслабване.

# 20
  • София
  • Мнения: 371
Здрасти!
Аз успях да сваля 7 кг. За един месец. Независимо какъв режим използваш, за да сваляш и да се стегнеш, трябва да си в калориен дефицит. Намерих си програма, която ми помогна с това. 80% от свалянето на кг. Идва от храната, която приемаш. Другите 20 са движението.

Общи условия

Активация на акаунт