Уникален карък или мазохист

  • 10 297
  • 342
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 6 813
Според мен авторката просто не иска и не може да прави компромиси. Предпочита с нея да се съобразяват и да се приспособяват към нейното ежедневие и навици. Вярва, че може да прояви емпатия (ако изобщо е способна) само ако отсрещната страна го направи. Не иска да се мине в отношенията с мъжете - да направи нещо за тях без да получи в замяна.

# 316
  • Мнения: 61
Въпреки, че ти разбрах иронията ще ти кажа само, че сравненията ти са определено нелепи. Всъщност кон боб яде ли?!
Учудващо, но понякога - да, зависи от коня. Казвам го от първа ръка. Хайде да не се засягаме взаимно, че може да откараме далеко - никакви сравнения не използвах, ами го казах в прав текст. Други преди мен също ти го казаха направо. Ако по същия начин се държиш с мъжете си, трябва да си адски красива, за да поискат да подписват с тебе. Буквално. Както бях написала в една друга тема - и го вярвам - свестните мъже не са толкова тъпи, че да траят мис Вселена до себе си със съзнанието, че ги чака цял живот ад, макар да са достатъчно глупави, за да бъдат заслепени една-две години от богинята на красотата, докато видят на какво са се нахендрили. Изводите сами се налагат. Ти си знаеш най-добре как се държиш с тях. Вероятно знаеш и защо се стига до развод, ама не искаш да споделиш тука. За нас не е проблем, ти си тази, която иска съвет. Вариантите не са много - или си променяш нагласата, или оставаш сама. Ама умните знаят, че красотата и младостта не са вечни...

Хубаво! Мерси!

# 317
  • Мнения: 20 222
Тя се издразни като я разконспирирахме, че е безчувствена.
Нямам какво повече да кажа.
Закривайте!

# 318
  • Мнения: X
Жената е брокер на финансови инструменти. Знаете ли формулата за изчисляването на цената на опции по модела на Мъртин, Мортин нещо си. Ако я знаехте, щяхте да разберете за каква "математичка" става на въпрос.

# 319
  • Мнения: 61
Тя се издразни като я разконспирирахме, че е безчувствена.
Нямам какво повече да кажа.
Закривайте!

И как ме разконсперирахте, че съм безчувствена и, че чак съм се издразнила?

# 320
  • Мнения: X
Жената е брокер на финансови инструменти. Знаете ли формулата за изчисляването на цената на опции по модела на Мъртин, Мортин нещо си. Ако я знаехте, щяхте да разберете за каква "математичка" става на въпрос.

Блек Шоулс е за деривати, Мъртън е за кредитен риск. Но елате я вижте какви ги пише в инвестиционната тема. Ама и там си вярва.

# 321
  • Мнения: 61
Жената е брокер на финансови инструменти. Знаете ли формулата за изчисляването на цената на опции по модела на Мъртин, Мортин нещо си. Ако я знаехте, щяхте да разберете за каква "математичка" става на въпрос.

Блек Шоулс е за деривати, Мъртън е за кредитен риск. Но елате я вижте какви ги пише в инвестиционната тема. Ама и там си вярва.

 Да вижте! Ще Ви станат ясни доста неща за някой.

# 322
  • Мнения: X
Да, купувайте Албена АД ли какво беше 😂

# 323
  • Мнения: 6 813
Или си правиш гаргара с нас, или имаш високо самочувствие, но без покритие.

# 324
# 325
  • Мнения: X
Жената е брокер на финансови инструменти. Знаете ли формулата за изчисляването на цената на опции по модела на Мъртин, Мортин нещо си. Ако я знаехте, щяхте да разберете за каква "математичка" става на въпрос.

Блек Шоулс е за деривати, Мъртън е за кредитен риск. Но елате я вижте какви ги пише в инвестиционната тема. Ама и там си вярва.

Опааа имаме си друга финансистка във форума. Simple Smile

# 326
  • Мнения: 406
И как ме разконсперирахте, че съм безчувствена и, че чак съм се издразнила?
Ами ядосваш се, когато хвърляме твойте камъни по твойта глава. Аз одеве писах по същия начин, по който ти пишеш тука - ти веднага се засегна и реагира. Представи си как се чувстват мъжете ти, ако правиш това с тях непрекъснато. Даже много издържат, щом две години търпят отгоре на съжителството без брак... Аз такова държане не бих изтраяла и ден дори от напълно непознат. Веднага услужливо ще му подам чепиците и палтото на такъв човек...

# 327
  • Мнения: X
Жената е брокер на финансови инструменти. Знаете ли формулата за изчисляването на цената на опции по модела на Мъртин, Мортин нещо си. Ако я знаехте, щяхте да разберете за каква "математичка" става на въпрос.

Блек Шоулс е за деривати, Мъртън е за кредитен риск. Но елате я вижте какви ги пише в инвестиционната тема. Ама и там си вярва.

Опааа имаме си друга финансистка във форума. Simple Smile

32 и нито един развод 🤪 но има време.

# 328
  • Пловдив
  • Мнения: 160
Всъщност си мисля, че проблема е в спермограмата.

А темата за инвестиции я прегледах и не видях нещо нередно или грешно в казаното от авторката.

# 329
  • Мнения: X
Е то трябва да разбира малко човек, за да отсее глупостите.

Общи условия

Активация на акаунт