Най-добрият приятел на мъжа говори само за любовници

  • 6 710
  • 151
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 32 213
Ми попитай го защо само любовници са му в устата.
Питай го дали жена му не му пуска. Даже вдигни скандал за това и че ще информираш жена му, че само за любовници говори.
Аз бих изтърпяла един път, на втория си отварям устата и казвам - "Не ти ли е неудобно пред мен да говориш на мъжа ми за любовници. Какво не ти е в ред, жена ти ли не ти пуска. Да знаеш, ще я информирам какво ти липсва и за какво мечтаеш, пък дано тя те оправи"
Кажи му така и повече проблеми няма да имаш. Даже може и да не го видиш.

С удоволствие бих го направила, но тогава ще му стана враг номер едно и кой го знае дали няма да се "постарае" повече да подхлъзне мъжа ми. Нали знаете поговорката - дръжте приятелите си близо, а враговете си - още по-близо.
Аз на ММ доверие му имам, ама също така съм и реалист. 10+ години в брак, няма кой знае каква тръпка вече. Ние не се следим, и двамата чат пат пътуваме по работа. Не е като да няма възможност. И повярвайте ми, по ММ никога няма да кажеш дали има промяна. Той е такава дълбоководна риба, че на повърхността никакви емоции не му личат. За себе си се грижи добре от край време, та и там промяна няма да се види.
Аз подозирам, че на приятеля му много му се иска да кръшне, но го е шубе и иска някой друг да прегреши първо, та да си има оправдание едва ли не. Ама това са мои си параноични мисли. Не знам какво реално му е в главата.

Е, не знам. Аз винаги съм била пряма, даже повече от нужното.
Този не ти е никакъв. Той е приятел на твоя мъж. И пристъпва една граница и показва неуважение към теб. Ти с мълчанието си му показваш ясно, че може да си говори тия неща. Границите ги поставяш ти. Ти не си поставила. Съжалявам.
Също това с подхлъзването е малко смешно.
Мъжът ти е голям и зрял човек, а не някой кученце дето се води за носа предполагам.
И най-малкото мъжът ти ако те уважава, не би допуснал такива приказки от който и да е пред теб.

# 16
  • Мнения: 6 809
Няма как да не разбереш ако има нещо.

# 17
  • Мнения: 12 422
Добре де, мъжът ти не е едноклетъчно. Той те обича, няма желание да ти изневерява, обаче приятелят му приказва постоянно за това и ти се притесняваш, че току-виж мъжът ти се подхлъзнал против волята си. Несериозно е. Какво значи имам му доверие, ама съм реалист?! Ако си реалист, би трябвало да знаеш имаш ли му доверие или не и да не го дебнеш е така, за всеки случай.
А пък това, че пред теб си ги дрънкат тия глупости е още по-показателно, че просто си пляпмпат колкото да се намират на приказка.

# 18
  • Мнения: 1 571
За мен е абсолютно неуважение обсъждането на подобни неща пред теб. Аз тънко бих подхвърлила идеята, как докато се вайкат, самите те могат да се обзаведат с по чифт хубави рогца. С усмивка и уж на майтап, разбира се.

# 19
  • София
  • Мнения: 13 559
Авторке, а мъжът ти така лесно ли се подвежда по чужд акъл?

# 20
  • Мнения: 6 754
Няма как да спреш мъжа ти да се вижда с даден приятел или да изневери ако иска. Това, което можеш да направиш е ти да не общуваш с хора, които не са ти приятна компания. Аз бих обяснила, че този човек ме дразни и не искам да го виждам. Пък те да си виждат колкото си искат двамцата и да си говорят квото си искат и да си ходят където си искат. Ако ти изневери наистина, ще разбереш, и тогава ще го мислиш.

# 21
  • Мнения: 965
Приятелите му винаги са били важна част от живота му и доста му влияят. И повечето са много готини. Но този, за нещастие, му е и колега, та са заедно доста време. Следващият път задължително ще се "помайтапя" как и жена му може да му сложи рогца Simple Smile В конфронтация не искам да влизам, но малки женски хитрости никога не се излишни. Аз съм прекалнео емоционално и добри идеи никога не ми идват на място.

# 22
  • Мнения: 6 754
Следващия път... Защо изобщо общуваш с хора, които не са ти приятни? Казваш, че тоя те дразни и не искаш да го виждаш и толкова. Приключваш с проблема. Пък ако това не е опция, имаш по-голям проблем.

# 23
  • Мнения: 4 188
Директно му кажи, ей така небрежно и на майтап, че повечето ти колежки въртят младоци и не само на мъжете им се ще...
Също така добави, че ще обсъдиш идеята, която той пръв е подхвърлил, с жена му, да си отвори и тя очите и да се включи в купона!
Забрави го това "не искам да влизам в конфронтация"! Приятелят на мъжа ти е тъпак, обикновен офисен мераклия на средна възраст - с лопата да ги ринеш такива и има нужда много спешно да бъде сложен на място!
Да си мечтае каквото иска, но наум! Седнал да дразни и аха-аха скандали ще предизвика в чуждо семейство. Много ги обичам такива малоумници, като кисела краставица бих го срязала!

# 24
  • Мнения: 15 021
На 36 съм. Изкарала съм повече от половината си живот в интернет. Имам три оферти за тройка с друг мъж - от различни мъже и 'вторият' е на разположение. Офертите от женени за чуми и с ужасни 1-2-3 деца може и да са стигнали трицифрено число
Да, офертата не е като реализацията... докато не се реализира.
Пробвай да питаш мъжа си дали ще се радва, ако този негов приятел те мине, точно теб. А онзи го питай пуска ли неговата жена на твоя мъж.
Селски бекове са и двамата. Сори.

# 25
  • Мнения: 395
Покани на вечеря твоя приятелка и тя малко да поговори за любовници 😆😆 и ако има после въпроси и мнения твоя мъж му припомни какво слушаш ти .

# 26
  • Мнения: 4 188
Работя с много мъже. Появи ли се нова колежка, не е задължително да е първа красавица, а просто да е в прилична форма и малко по- млада..., става страшно.
Всички са женени, с по едно - две деца и като им звъннат жените им по телефона, стават по-ниски от тревата. Иначе... ехее, тигри! Сигурна съм, че се броят на пръсти тези, които не биха облажили при сгоден случай. Моят мъж вероятно също.
Не можем да влияем на това, нито да сме пазачи, но можем да не позволяваме на нахални и невъзпитани хора да ни нарушават спокойствието. Наистина сериозно го порежи.

Последна редакция: нд, 05 фев 2023, 21:43 от Tess d`Urberville

# 27
  • Мнения: 20 125
Мъжете са животинки. Гледат. Искат. Текат слюнки. Ич ми не дреме.
Важното е какво е като е с мен.

# 28
  • Мнения: 1 731
Може дори да не става въпрос за липса на доверие, може да вярва на мъжа си и да е сигурна, че няма да й изневери. Но няма по-гадно чувство от това така да си нареждана пред мъжа ти от някой си и той да не каже нищо. Имала съм подобни проблеми с един от най-близките приятели на ММ и нещата бяха стигнали много далеч. Сигурна съм, че ако нещата бяха продължили можеше и да се разделим, защото за съжаление не винаги може да избягваш неприятните за теб хора, ама това да е близък приятел на мъжа ти, да те унижава и мъжа ти и дума да не казва е прекалено!

# 29
  • София
  • Мнения: 23
Естествено, че като се съберат за жени ще говорят. Добро утро! Ти какво очакваш... да си говорят за сметките с които го натоварваш всеки ден, година..хотели.. ваучери за почивки...прищевки..

Ще падна... какво искаш мъжът ти да е канарче в къщата. Много ясно - отворен мъж винаги ще гледа към жените, къде тайно, къде явно. Няма нормален мъж да не поглежда в страни.

Общи условия

Активация на акаунт