Всичко за всички марки гел лакове - тема 46

  • 22 520
  • 702
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 616
Много готини рисунки. Сега с тях се замислих, като правиш такива рисунки, колко пъти повече печеш ръката в лампата? Представям си поне още +3 или 4 минути.

# 76
  • София
  • Мнения: 769
Благодаря ви 🌸

Много готини рисунки. Сега с тях се замислих, като правиш такива рисунки, колко пъти повече печеш ръката в лампата? Представям си поне още +3 или 4 минути.

Пека единствено нокътя с рисунката с помощта на мини ув фенерче 😄 за по около 5 сек, на няколко пъти- при запълване с цветове, контура, светлосенките и финално.
Че иначе много ще й дойде цяла ръка печене, а и с фенерчето става по-бързо, не отнема време за слагане и вадене в лампата.

# 77
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 496
Лоло, това ме зариби тотално. Мятам веднага едно фенерче в кошницата. Благодаря! Hug Наистина страхотни рисунки!

# 78
  • Мнения: 1 124
karmilla, благодаря за прекрасната нова тема.
По повод вредата от УВ лъчите да споделя и аз моите притеснения. Не знам колко са основателни, но да си кажа...
За кожата е ясно, там не ми е драма, но аз се тревожа за очите си. Всеки път като се правя мен, или детето се старая да гледам в друга посока, но пусто нали трябва да видя колко време остава от време на време поглеждам към лампата. По тази причина и не смея да си взема фенерче.
ММ ми е обяснил, че УВ лъчите си излизат от лампата и не е добре да гледам натам, защото УВ не е във видимия ни спекър, съответно зеницата не се свива като предпазна мярка, както е когато гледаме към слънцето, и лъчите си стигат до ретината.
Не знам на това ли се дължи, или на ЕГНто ми, но всеки път след като съм се правила си чувствам очите много уморени. Имам добра силна настолна лампа, но вече леко недовиждам наблизо и много се напрягам с фините детайли.
Как е при вас? Имате ли такова усещане за тежест и умора в очите след маникюр?

# 79
  • Мнения: 14 841
Мацки,това дали е гел лак или с някакви пудри е постигнато? Ако е лак,искам го! 😆😍

# 80
  • София
  • Мнения: 334
Благодаря за новата тема и труда! Simple Smile
Наистина правите красоти! Simple Smile
Поздравления! Simple Smile

# 81
  • Мнения: 7 616
Сутринта се опитвах да напиша отговор на Лоло, ама шанс, не става. Лоло, интересна идея, определено така се намалява въздействието на лампата. Супер, че при теб се получава с фенерче и полимеризация 5 сек. Какви лакове ползваш? Аз след неприятен опит с HiHybrid и Claresa вече не правя опити за freeze cure на цветни лакове.

Anyyone, гел лак е според мен. Изравняване с млечна база върху нанесен зелен цвят в кутикулата.

# 82
  • Мнения: 428
Танита, пробвай да правиш рисунките през деня. Когато правя маникюр вечер и  сутрин, разликата е огромна. Сутрин на дневната светлина се виждат толкова много неизправности и се изкусуряват детайли. Особено ако е слънчево. На няколко пъти вечер махах лака и сутрин доизкусурявах кутикулата и лакирах - и се получаваше много добре, но последно време няма време и вечер действам и едно, че се изморявам, второ, че не се виждат някои неща. То като цяло вечер на лампена светлина не е добре да се взира човека, да шие, да чете, особено последните години с тези Лед лампи с малко ватове, които са с отражаваща светлина. Сутрин от силната дневна светлина и зеницата се свива и се предпазва, а вечер от приглушената светлина, зеницата се разширява, а лампата е в близост и би следвало вечер повече да вреди. Не знам де, просто си разсъждавам. Но при мен оределено сутрин е по-продуктивно. И по-малко уморително.

# 83
  • Мнения: 14 841
Изравняването е ясно,сега ако издирим този уникален зелен цвят,ще е супер! 😍
Нещо се запалих по цветните бази и аз. Отделно,че на приятелка с проблемни нокти й държи доста добре и нямаше никакви поражения,както по принцип се случва като е без изравняването. Та май ще си поръчам.

# 84
  • Мнения: 1 114
Аз си държа лампата на един стол до мен, хем да е далеко от лаковете да не ги опече, хем да не гледам в нея, докато чакам да мине минутата. В това време чопля телефона или някой филм по телевизията.

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 2 113
Anyyyone, малко преди да питаш за този маникюр гледах едно клипче и много ми хареса. Оказват се почти еднакви Grinning
https://youtu.be/cofBjDfd-1M

# 86
  • Мнения: 206

Взех си още около 12 цвята на Пърпъл,  тези 2 много ми харесват и пробвах фибър базата им като цвят е нежно телесно беж и се изравнява лесно,не е много гъста ,под цвета е но другия път ще я оставя да се вижда.

# 87
  • Мнения: 223
Ето го и новият маникюр с nai_s,база,лак и лъскав топ.Средните са матирани с Коди.

# 88
  • Мнения: 428
Много хубави маникюри, момичета!
Стилияна, това печати ли са?

# 89
  • Мнения: 2 655
Дами, защо като нанеса Матов топ над нокът с щампа, то щампата се размазва?

А с обикновен топ Не.

Общи условия

Активация на акаунт