Отговори
# 660
  • Мнения: 712
Започвам да се притеснявам, защото май само аз не си усещам движенията на бебето. Бременността ми е на 17 г.с. и 3 дни и съм с предна плацента.

# 661
  • Мнения: 612
Елиза, не си само ти, и аз още не усещам бебето - днес влязох в 17 г.с. АГ днес каза, че след няколко седмици е нормално да започна да я усещам.

# 662
  • Мнения: 1 892
Напълно нормално е да се усети по-късно особено с предна плацента

# 663
  • Мнения: 712
Благодаря, момичета. Успокоихте ме.

# 664
  • Мнения: 628
Аз като бях споменала преди няколко дни това мравкучкане, нямам промяна. Тоест за дамите, които не усещат бебето, не си представяйте ритничета и тн. Поне в моят случай е съвсем леко, като гъделичкане и все си имам съмнения дали наистина е бебето 😅

# 665
  • Мнения: 712
Nomadgirl, разбирам, но аз и мравучкането те го усещам. Явно е заради предната плацента при мен. Ще чакам.

# 666
  • Мнения: 2
Здравей , приемах ги 3 пъти на ден по 1 хапче.


След колко време усети облекчение?
Понеже в аптеката ми казаха да пия през 30 Мин по 1 5 таблетки и после вечерта пак така . И ми се стори голяма доза.
След 4,5 дни всичко отмина напълно

# 667
  • Мнения: 689
Не се притеснявайте излишно. С предна плацента е нормално още да не се усеща. И аз не го усещам през целия ден, а само като се свия на бюрото в работата или в колата. Явно се чувства притиснат и се противи 😅 Миналата бременност бях с предна плацента и по-късно го усетих.

# 668
  • Мнения: 39
Здравей, до кога му е излезнал графика. Че аз няколко пъти звънях, но не беше излезнал графика за около 20 март.

Как сте, момичета? Аз вече се чувствам себе си, всеки ден усещам малкото човече да шава и е много приятно 😊 Баткото обаче за сметка на това е ту с температура, ту с отит или сополи. Празно няма 🙈 Имаме си проблеми с трета сливица и обмисляме операция скоро.
Днес записах час за фетална ехокардиография при д-р Румен Маринов.

# 669
  • Мнения: 138
А с предна плацента кога е нормално да се усети.. ? Благодаря Simple Smile
Не се притеснявайте излишно. С предна плацента е нормално още да не се усеща. И аз не го усещам през целия ден, а само като се свия на бюрото в работата или в колата. Явно се чувства притиснат и се противи 😅 Миналата бременност бях с предна плацента и по-късно го усетих.

# 670
  • Мнения: 64
Момичета ,как си имах зацапването на 3-ти на 4-спря . На 5-ти демек вчера всичко беше наред и днес получих кръвоизлив . Кръвта беше кафява, но много ,приеха ме в болница . Казаха ,че бебо е добре ,сега лежа и се надявам да се задържи . Вече няма кръв поне, казаха че има леко отлепяне на плацентата . В 16 седмица съм . Има ли друга мама минала през това ,много е гадно 😔

# 671
  • Мнения: 628
Момичета ,как си имах зацапването на 3-ти на 4-спря . На 5-ти демек вчера всичко беше наред и днес получих кръвоизлив . Кръвта беше кафява, но много ,приеха ме в болница . Казаха ,че бебо е добре ,сега лежа и се надявам да се задържи . Вече няма кръв поне, казаха че има леко отлепяне на плацентата . В 16 седмица съм . Има ли друга мама минала през това ,много е гадно 😔

Аз бях така, стоях 8 дни в болница. Не се притеснявай, щом си под наблюдение и ти вливат лекарства. Стискам палци всичко да е наред! До колкото знам щом е кафява кръвта, значи е стара, което е по-добрият вариант! Успех! ❤

# 672
  • Мнения: 94
Как сте, момичета? Аз вече се чувствам себе си, всеки ден усещам малкото човече да шава и е много приятно 😊 Баткото обаче за сметка на това е ту с температура, ту с отит или сополи. Празно няма 🙈 Имаме си проблеми с трета сливица и обмисляме операция скоро.
Днес записах час за фетална ехокардиография при д-р Румен Маринов.


В "Надежда" ли си запази час или някъде другаде? Директно  на него ли звънна?

# 673
  • Мнения: 207
Момичета започнах да вдигам температура. Искам да избегна парацетамола. Освен на краката къде другаде се слага, знам че на челото дори да се сложи не се сваля?

# 674
  • Мнения: 21 298
Сгъвките на краката.

Общи условия

Активация на акаунт