Колко често се къпете през зимата ?

  • 6 473
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 039
Всеки ден,кеф ми е  Party И вземи хвърли тая мас  Sick и му купи нещо хубаво за мазане,че и то душа носи  Joy

# 16
  • Мнения: 1 910
Ако бебето ти е с чуствителна кожа в Холандия ще ти препоръчат и на 3-4 дни да го къпеш. Така че принципно няма проблем да го къпеш през ден.

Това ти дали се къпеш всеки ден няма общо с бебето и подобни коментари ги прескачай направо. Много хора не знаят, че кожата на бебето е различна от тази на възрастните. Също не знаят, че те самите не трябва да прекаляват със сапуна, ако се къпят няколко пъти на ден. Просто подхождат към бебетата на база лично усещане за правилност. Което също е правилно, защото децата са си техни и си гледат, както те намират за добре. Така, че и ти действай така- както мислиш, че е най-добре за твоето бебче.

# 17
  • Мнения: 276
Аз го къпя всеки ден,и след това обилно го мажа с зехтин,без лицето само като излизаме го мажа с кремче.Ако е много суха кожата на бебчо може и през ден да го къпеш,а дупето всеки ден,на аз мисля че създаването на режим или ритуал както искаш го наречи,къпане папкане и песничка за лека нощ е нещо което спомага за добрия сън а и създаване на добри навици за в бъдеще.

# 18
  • Мнения: 6 461
Всеки ден минаваме под душа  цялото семейство Mr. Green

# 19
  • Мнения: 4 965
Откакто са се родили, та до ден-днешен ги къпя (вече се къпят и сами) всеки ден - във ваната, но без косата, а сапун слагам през 1-2 дни. Косите им мия 1-2 пъти седмично (естествено, лятото по-често). Дупетата преди им миех на всяка смяна на памперс, а сега след всяко ходене по голяма нужда, но ги мия само с вода (обилно).
Това за маста просто не искам да коментирам.
Като новородени им слагах зехтин, защото имат чувствителна кожа, а след 4-тия месец ползвах Бюбхен и Клоран. За личицата - също Бюбхен. Сега вече самите те изявяват желание да се мажат. Къпането им е част отритуала преди лягане, както и миенето на зъбките.

 Wink Аз също се къпя всеки ден преди лягане, а косата през 1-2 дни. Ползвам душ-гел на Ив Роше (плодов) и стягащо мляко за тяло на Ейвън.
Мъжът ми също се къпе всяка вечер Laughing.

# 20
  • Мнения: 3 425
Първата зима къпех и мажех с мас през ден и сега така ще правя(без маста де)!Мия дупе всеки ден!
Не искам да убеждавам никого в моите разбирания,но кожата образува защитен слой,който с ежедневното къпане се отстранява затова избрах среден вариант   Peace

# 21
  • Мнения: 962
Къпем се през ден

# 22
  • Мнения: 619
всеки ден къпя децaтa cи,и зимe и лeте.

# 23
  • Мнения: 2 197
Дъщеря ми я къпя всеки ден (с много малки изключения). Откакто е навършила 2 месеца я мажа с олио на Джонсън. Преди това я мажех с преварен зехтин. Но при по-голяма възраст наистина няма смисъл да се използва мас при положение, че отиваш и купуваш прекрасно олио с много по-подходяща консистенция за зимните дни.
Аз и приятеля ми се къпем всеки ден (понякога и по няколко пъти Wink).

# 24
  • Мнения: 1 382
Тялото всеки ден, косата през ден, отделно на смяна на памперс мия гъзягата

# 25
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Всяка вечер го къпя, косата му я мокря през ден а с шампоан около 1-2 пъти в семицата! Peace
Не използвам мас, зехтин и каквито и да е домашни рецепти! Разчитам на Бюбхен да се погрижи за кожата на бебчо Wink

# 26
  • Мнения: 2 407
През ден, даже може ипрез два.

# 27
  • Мнения: 5 103
Всеки ден се къпя Joy
А за малката- също всеки ден  с малки пропуски.
Мас никога не съм мазала Sick

# 28
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 531
И аз и детето се къпем всяка вечер!Ползвам  за нея медицинска козметика!

# 29
  • Мнения: 1 910
А какво значение има колко пъти на ден се къпете вие и мъжете ви? Поздравления ли очаквате за тази нормалност или какво?  Thinking
Въпроса е за бебетата....то вашата кожа е хипопотамска в сравнение с бебешката.
Аз като се къпя и по 2 пъти (лятото се случва и по-често), и бебето ми ли трябва по два пъти? Crazy

Общи условия

Активация на акаунт