Отчаяна съпруга

  • 9 559
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 541
Е той ако е охрана, както предполагам, сигурно има време да поспива на работата.. С колежката в една стая, за персонала, ама без да правят нищо. Joy

# 16
  • Мнения: 6 848
Мчи мен ми се струва, че авторката има предвид, че тя му е правила секса 5-6 пъти.. айдееее бе милооо, айде да ти направя един дийптроутинг, че не съм достатъчно изморена още от въртенето на работа, къща и две деца, и не мога да заспя докат не го дийпна. Нещо такова ми се чини Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 18 384
Ох... посмях се. Joy Вече наистина се подигравате с хората с тия пързалки.

# 18
  • Мнения: 227
Ъъъъ, това с дийпа ми прозвуча много отчаяно. Аз вместо това, бих пробвала с откровен разговор.

А тази обща стая с колежката е черешката на тортата, независимо каква е причината. Всъщност няма нищо лошо, ако става дума за тройка, но във всички други случаи е безумие.

# 19
  • Мнения: 18 384
Не вземайте децата на почивката, да не се учат на такива работи (че са нормални в семейния живот).

# 20
  • Мнения: 1 541
А децата ще се обучават на полова култура от съседната стая. Дано поне врата да има между двете помещения.
Ама те вече са свикнали, че тати се прибира в 18.00, да хвърли едно душче преди втората "работа". Сега и на практика ще видят какво работи тате всяка вечер.

Последна редакция: вт, 07 фев 2023, 08:48 от Прекрасная Василиса

# 21
  • София
  • Мнения: 13 019
И мен тази история нещо ме хвърля в чуденка. Авторката е многоръката шива, и след като цял ден не се е спряла, през нощта в 2 не може да заспи от вълнение как ще си направи преглед на сливиците с инструмента на мъжа си. Онзи пък има много интересен работен график и отношения с колежка, но тя е напълно спокойна и няма съмнения, въпреки охладнелите отношения. Хммммм.

# 22
  • Мнения: 1 541
Работният ден на авторката започна отдавна, няма ли да се включи с малко разяснения, че на някои от нас работата ни не е толкова високоотговорна и интересна, пък с колегите само пия кафе и обядваме заедно, не ходим по други градове да (се) пуцаме, малко да си разнообразим работното ежедневие...

# 23
  • София
  • Мнения: 35 326
В каква сфера работи мъжа, че е на работа от сутрин до сутрин?

Колежките са коментирали колежката.

# 24
  • Мнения: 12 922
Малииии... Някои хора са много лековерни. Поне вечер да се къпе у колежката, защо да източва вашия бойлер.
Наистина безумна история...
Неговата роля в семейството ви е точно... каква? Потребител на легло за няколко часа и ползвател на топла вода и на специфична сексуална услуга?
Съпруга виждам, семейство не виждам.

# 25
  • София
  • Мнения: 35 326
Провайдър в най-чист вид

# 26
  • Мнения: 1 541
Провайдър, дето не може да плати отделна стая на колежката, при близо 16 часов работен ден..на високоотговорен и ценен кадър.. Агхрхрхр Joy

# 27
  • Мнения: 18 384
Ако издържа общо две жени и две деца, скъпо е. Relaxed

# 28
  • Мнения: 12 922
Много пестелив тоз мъж бе! Хвалá! И на почивката икономисва. Така се става милиардер.

# 29
  • София
  • Мнения: 35 326
1/5 разход по почивката си е крупна икономия. Три кубика дърва ще вземе на авторката, да има да си цепи и да се забавлява.

Общи условия

Активация на акаунт