Danonino - създадени с мисъл за вас и вашите деца

  • 11 057
  • 578
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 735
Купувам Данонино доста често, защото децата го харесват. Правят си го често и на сладолед, за което много се карам Simple Smile
Аз също си го похапвам. Добър заместител е за нещо сладко, но полезно, а не като вафли, шоколади и други десерти Simple Smile

# 61
  • Мнения: 132
Харесваме Данонино, заради страхотния му вкус и удобните малки опаковки. Когато децата бяха по-малки купувахме непрекъснато - събирахме магнитчета, лъжички... Сега са тийнейджъри, но пак им се дояжда и купуваме.

# 62
  • Мнения: 605
Обичаме Данонино. Купувам обикновено два пъти седмично.

# 63
  • Мнения: 610
Купуваме го всеки ден заради страхотният вкус.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 176
Купувам, когато съм с детето в магазина...

# 65
  • Мнения: 494
Децата ми обожават  Данонино.Изчистеният състав и това ,че го обичат ,ме карат да  купувам всеки ден.

# 66
  • София
  • Мнения: 23 029
Купувам, защото на детето му харесва, съответно купувам, когато поиска.

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 524
Опаковката и вкусът.

# 68
  • Мнения: 186
Нямам дете все още ( дай Боже това скоро да се промени). Купувам Данонино за себе си и съпруга си. Обичаме го заради страхотния вкус и опаковка.

# 69
  • Мнения: 202
Данонино е вкусно, бързо и лесно за хапване. А има и страхотни награди и игри с него. Купувам по 2 четворки на седмица, за да хапва малката принцеса по едно на ден (че иначе може да изяде всички наведнъж Simple Smile ) и да се забавляваме с Данонино.
Още пазя от уникалните магнитчета, които малката постоянно сваля и слага на хладилника.
За мен образователната игра е много важна. А когато е съчетана и с вкусно хапване е страхотно.

# 70
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 924
Купувам Данонино щом ходя на гости, където има деца, както и когато отивам да видя кръщелницата ми, защото тя за разлика от повечето деца сладко не яде и Данонино е единственото, което признава. Купувам и за себе си много често и много ми харесва като сладолед.

# 71
  • Мнения: 3 734
Данонино е доказала се марка на пазара за малки и големи. Вкусно, полезно, в красива и удобна опаковка.
Flowers Apple Flowers Cherries Flowers Strawberry

# 72
  • При децата ми
  • Мнения: 6 113
Вкусът е това, което ме кара да купувам "Данонино". Купувам често, защото дъщеря ми ги харесва.

# 73
  • Мнения: 2 966
Харесваме го заради вкуса и удобната опаковка. Често го хапваме и като замразен, вместо сладолед.

# 74
  • Мнения: 7 415
Внуците го обожаанаат и купуваме ежедневно ,защото са четирима и бързо изчезва .

Общи условия

Активация на акаунт