Еленчето на Coca Cola

  • 2 297
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 653
Това да не е за София само? Тука гледам, че колата вече не е с промоционални етикети...
Аз в София отидох онзи ден да пазарувам и имаше в "345" Кола от пролетната промоция  Shocked
Аз имам за 2 играчки, но по магазините ми казват , че нямало играчки .А искам да взема поне 1.Къде в Лозенец или около НДК има?

# 16
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз имам етикети и за трите играчки, но от всякъде ме режат. Cry Още нямам нито една.

# 17
  • Мнения: 4 155
В Пикадили в sofia city Center имаше всички играчки, но еленчетата са свършили и казаха, че няма да им докарват повече. Ако ти трябват другите може да отидете там

# 18
  • София
  • Мнения: 44 115
аз като бях в пикадили в сити центъра казаха, че нямат никакви Sad

# 19
  • Мнения: 4 155
На информацията преди да се влезне в магазина? Преди 2 дена имаше.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 715
Днес следобяд имаше всички играчки във фирмения магазин на Coca Cola в кино Арена - до Западен парк. Аз нямах нито една и си ги взех от там Hug

# 21
  • Мнения: 2 653
На информацията преди да се влезне в магазина? Преди 2 дена имаше.
Нямат никакви - преди няколко дена отидох- нямаше , после пак питах.Явно съм пропуснала деня в който е имало.

# 22
  • София
  • Мнения: 44 115
да на информацията....дано пак получават Sad

# 23
  • Мнения: 2 653
да на информацията....дано пак получават Sad
А може и в лудницата около Коледа  да не обявяват, че имат , защото и без това беше лудница тези дни.Ще пороверя като ходя и ще пиша , ако имат.

# 24
  • София
  • Мнения: 44 115
ами лудница...никой нямаше вчера почти, нито на информация, нито изобщо в магазина....

# 25
  • Мнения: 2 653
ами лудница...никой нямаше вчера почти, нито на информация, нито изобщо в магазина....
Ами аз питах последно на 23ти тогава беше ужас едва се доредих за монети за количките.

# 26
  • Мнения: 256
Във Варна в Бурлексите получават редовно.
Ако в момента няма, питайте кога ще получават.
Аз си взех и 3-те играчки от там

# 27
  • Мнения: 1 756
Аз имам етикети и за трите играчки, но от всякъде ме режат. Cry Още нямам нито една.
в хит ги има нали ви казах люлинския и трите вида

# 28
  • Мнения: 641
Днес проверих в Хит Младост -  няма, свършили са и трите.

# 29
  • София
  • Мнения: 44 115
аз пак питах днес в пикадили, казаха, че изобщо повече няма да получават играчки - явно това е от тази промоция....

Общи условия

Активация на акаунт