🔥 Survivor: В непознати води (Сезон 7: Доминикана' 2023) - тема 1 (08.02 - 22.02) - * СТАРТ * 🌴

  • 50 970
  • 1 095
  •   1
Отговори
# 15
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Благодаря за темата! Ще се следи! Това и оня с розите 😁

# 16
  • Мнения: 1 383
Благодаря за темата! Нямам търпение да започне вече.
Ще гледам първия епизод на запис, и много ме е яд, защото съм на рожден ден тогава. И ще изпусна коментарите тук. 😀

# 17
  • София
  • Мнения: 22 967
Благодаря за темата, ще пробвам да гледам, представяйки си, че е риалити с друго име. 🤣

# 18
  • Мнения: 31 212
Днес тръгват. Екипът е вече там.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 582
Оф, вече нямам търпение да започне.

# 20
  • Мнения: 2 040
какви юнаци ще гледаме:
https://fakti.bg/citati/1072

# 21
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 829
Охо, Геновева е и моята зодия Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 12 421
Благодаря за темата!
Хич не съм обнадеждена за новия сезон, водещият грам не го харесвам. Ще го гледам на запис, за да мога да превъртам. Повече ще ви чета.

# 23
  • Мнения: 6 727
Нямам големи очаквания за новия сезон. Не ми харесва водещият. Ще гледам, поне в началото.
Темата тук ще е по-интересното и хубаво нещо от новия сезон.
Дяволо, благодаря за старанието да направиш това местенце уютно.

Здравко Здравков отпадна в своя сезон по здравословни причини (такива са и моите спомени).

# 24
  • София
  • Мнения: 22 967

Здравко Здравков отпадна в своя сезон по здравословни причини (такива са и моите спомени).

Така беше, но поне влезе в съвета.

# 25
  • софия
  • Мнения: 844
Благодаря за новата тема. Не очаквам с нетърпение началото на сезона предвид новия формат и участниците. Май ще ми е по-интересно тук в темата. Дано все пак видим някаква стратегия, за да не е съвсем зле сезона.

# 26
  • София
  • Мнения: 760
Благодаря за темата!
Не съм особено очарована от Ваня за водещ, така че отговорих с не. Рано е още да избирам на кого ще стискам палци. Определено ще гледам и почти сигурно ще е на запис - най-вече, за да превъртам рекламите, които при ефирно време 3 часа, предполагам ще са поне 40 минути.

# 27
  • Мнения: 2 155
Големи очаквания нямам, както мнозина тук, така че надали ще се разочароваме.

# 28
  • София
  • Мнения: 27 208
Сървайвърите потеглиха!
Успех на всички! 🙂

# 29
  • Мнения: 2 155
Оня ден видях към авторекламата на предаването бяха добавили реплика от ухиления Ваня. Днес видях, че е махната. Много трагичен беше, само дето не сричаше репликата.
Май се усетиха, че удариха греда и изтърваха питомното, но късно е либе за китка, този сезон ще слушаме измъчените реплики на хърватина.

Общи условия

Активация на акаунт