🔥 Survivor: В непознати води (Сезон 7: Доминикана' 2023) - тема 1 (08.02 - 22.02) - * СТАРТ * 🌴

  • 50 967
  • 1 095
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 207
Хоп, да се запиша и аз.
Прекрасна тема, както винаги. Благодарности, Дяволче  Heart
Ами аз лично се настроих, че ще гледам Биг Брадър в Доминикана. Нямам очаквания за Сървайвър... не и такъв какъвто го обичам.
За Ваня вече си казах. Харесвам го. Но принципно съм ужасно критична към правоговора. Редовно мърморя (меко казано) като попадна на предаване с някой, който прави лапсуси, използва паразитни думи, постоянно "ъъъъ"-ка и заеква.... И просто си се представям, слушайки Ваня.... Имам чувството, че по-голямата част от времето, докато той е на екран, аз ще съм на mute Trollface
За участниците - неизвестните ясно, от известните знам само Божана, Милянкова и Колизеума. Нямам намерение предварително да се настройвам за фаворити. Ще чакам някой да ме "грабне"... ако ме грабне...
Иначе, разбира се, ще дам шанс на предаването. Ще започна да го гледам. На запис (заради рекламите). Силно се надявам да го изгледам до края.... но времето ще покаже.

# 46
  • София
  • Мнения: 15 469
Да се запиша и аз, да се пробвам, но не знам колко и  дали ще гледам и догледам.

# 47
  • Мнения: 7 207
И аз благодаря за темата, много изчерпателна информация в първи пост Flowers Hibiscus

Ще гледам за развлечение, без очаквания, нямам фаворити. Надявам се да се получи интересно и забавно реалити.

# 48
  • Мнения: 6 230
Благодаря за темата,страхотно оформление 🤗.
Ще дам шанс на новия формат,но от сега съм предубедена с този незнаещ български водещ и с този "каст",никой не ме грабна.На първо четене съм за Иван разбира се,но не вярвам да оцелее дълго.

# 49
  • Мнения: 1 541
На мен не ми допада влизането на известни личности в нито един формат, а масово в България се залага на това за по-висок рейтинг. Дразни ме фактът, че тези хора са там заради хонорар и реклама, а не заради лична мотивация.
Още преди 18 години Румен Луканов (водещия на Сделка или не) той тогава беше организатор на "Стани богат"
инструктира ни предния ден преди записа и в Сблъсък на Иван и Андрей излизаше накрая на манежа и се караше с всички спорещи. Та Румен Луканов казваше, че всякакви реалити, тв-игри и шоу-предавания  се правят най-лесно с известни личности.Да гледат хората сеир как се карат за храна или глупости и докато им се смеят да пускат смс-и.  Всеки участник си взема хонорара да си го харчи по живо по здраво. Демек известните стават още по-известни и богати. Нели Рангелова казва, че няколко пъти са я канили във Вип брадър и тя все отказвала че й бил малък хонорара и накрая като решила да приеме да влезе се оказало, че повече няма да се излъчва.

# 50
  • Мнения: 2 155
Бърканичков се представи прилично в Стани богат. Без да блести с уникални знания, не се изложи да не знае отговори на въпроси от обща култура.
Отпадна на въпрос за 3000 лв. Не беше никак труден, не знам какво се омота?!
Но може да бъде доволен от участието си.

# 51
  • Мнения: 3 365
Бърканичков се представи прилично в Стани богат. Без да блести с уникални знания, не се изложи да не знае отговори на въпроси от обща култура.
Отпадна на въпрос за 3000 лв. Не беше никак труден, не знам какво се омота?!
Но може да бъде доволен от участието си.
Да, като футболист би трябвало да знае, че за здрави и силни мускули е нужен фосфор и че това е основен градивен елемент на костите.

# 52
  • Мнения: 2 038
Нямам намерение предварително да се настройвам за фаворити. Ще чакам някой да ме "грабне"... ако ме грабне...
Иначе, разбира се, ще дам шанс на предаването. Ще започна да го гледам. На запис (заради рекламите). Силно се надявам да го изгледам до края.... но времето ще покаже.

Именно. Като каза "грабне" - едно съм сигурна, не може да ме грабне някой който се надува.
По тази причина, като гледам "визитки" например - всички ме отблъскват, защото продукцията прави така че всички да се надуват.

# 53
  • София
  • Мнения: 6 153
Влизам и аз при вас.

Дяволо, благодаря за темата!

Фен съм и ще гледам задължително. Не знам защо махнаха Карамазов, човекът си беше съвсем на място. Към Ваня съм със смесени чувства, на този етап смятам, че недобрият български ще ме дразни доста. Нямам предварителна настройка за фаворити, ще видя как се представят в играта.


За участниците - неизвестните ясно, от известните знам само Божана, Милянкова и Колизеума. Нямам намерение предварително да се настройвам за фаворити. Ще чакам някой да ме "грабне"... ако ме грабне...

Коя е Милянкова?

# 54
  • София
  • Мнения: 11 587
Бърканичков се представи прилично в Стани богат. Без да блести с уникални знания, не се изложи да не знае отговори на въпроси от обща култура.
Отпадна на въпрос за 3000 лв. Не беше никак труден, не знам какво се омота?!
Но може да бъде доволен от участието си.
Да, като футболист би трябвало да знае, че за здрави и силни мускули е нужен фосфор и че това е основен градивен елемент на костите.
Той го каза това за фосфора и че се пие, но логиката му беше, че щом се пие може да има често недостиг, а от някое от другите да има пък повече.

Миленкова сигурно е Макавеева играха в един сериал.

Очаквах да обявят допълнителни хора вече, то не остана до началото. Щом Виктория е написала, че няма да я има следващите месеци, вярвам, че ще влезе в предаването. Може да е резерва.

# 55
  • Мнения: 4 426
Положението е :
"В гората гъста се намирам, тънки сухи съчки там събирам

Съчки събирам , пръчки намирам"

# 56
  • Мнения: 3 151
Един дървен кръст му липсва, за да оправдае съвсем прякора си Джийзъса.

# 57
  • Мнения: 2 155
Ама той сезонът вече започнал още преди да пристигнали на терен. Stuck Out Tongue Closed Eyes
Видях снимки от летището, как се лафят, пият кафе и създавaт коалиции.
Мила родна картинка. Не изневеряват на традицията.  Тъй и тъй още в Бг започват нещата, ми направо оттук да почват да снимат. Така няма да изпускаме първите епизоди случили се в Бг и да се чудим какво се случва и защо в началото не можем да вдемем нещата

Последна редакция: пт, 10 фев 2023, 22:26 от sineva 1

# 58
  • Мнения: 365
Записвам се и аз в темата. Благодаря за така добре подготвената тема 🙂 С нетърпение очаквам началото на новия Сървайвър. 🙂

# 59
  • София
  • Мнения: 1 207
За участниците - неизвестните ясно, от известните знам само Божана, Милянкова и Колизеума. Нямам намерение предварително да се настройвам за фаворити. Ще чакам някой да ме "грабне"... ако ме грабне...
Коя е Милянкова?
Миленкова сигурно е Макавеева играха в един сериал.
Макавеева, да. Обърках ги ... явно има защо....

Общи условия

Активация на акаунт