🔥 Survivor: В непознати води (Сезон 7: Доминикана' 2023) - тема 1 (08.02 - 22.02) - * СТАРТ * 🌴

  • 50 909
  • 1 095
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 27 132

Надхитри. Надиграй. Надживей!

Добре дошли в специалната тема за едно най-обичаните и популярни риалити предавания по света и у нас. Риалити формат считан за майка на всички останали такива!

ИСТОРИЯ

Идеята за Survivor принадлежи на световноизвестния продуцент Марк Бърнет. Форматът печели множество призове „Еми” и е пазарен лидер в целия свят. Излъчва се от 1997 г. и е най-обсъжданото шоу в световен мащаб. Към момента Survivor се излъчва в почти всички държави, а повече от 50 различни територии правят свои собствени локални версии на шоуто. В САЩ са продуцирани 43 сезона.
Survivor залага на изпитанията върху предела на човешките физически и психически възможности, на състезанието, на конфликта между екипност и индивидуализъм, на отношенията между хора, поставени в екстремна среда на тежък климат, глад, тежки изпитания, или с други думи – на същинско оцеляване. Именно затова за участници в Survivor се подбират здрави, психически издръжливи българи, мотивирани да се изправят срещу трудностите и готови на всичко, за да спечелят.




Сезон 7: В непознати води:
Едно ново начало за най-обичания български риалити формат!




Най-мащабният и екзотичен проект в портфолиото на българските телевизии отново ще радва феновете на екстремните риалити формати в ефира на bTV. Реализиран според най-високите световни стандарти за качество, в сътрудничество с един от най-опитните и успешни международни екипи, новият сезон на Survivor ще сложи началото на ново поколение риалити шоу, в което изненадите за участниците и зрителите ще започнат още от първата минута.

Седмият сезон на Survivor България ще предложи изцяло променен модел за продукция на развлекателен формат на българския пазар. Ключов момент в приключенското риалити през 2023 г. ще бъде възможността зрителите да взимат активно участие в развоя на събитията в играта. Въвеждането на този нов за участници и зрители елемент, налага и нов начин на реализация на предаването, а именно – силно скъсено отстояние между периода на заснемане и излъчване на епизодите. С този подход на телевизионно производство Survivor 7 ще докаже по нов начин, че признанието и титлата „Последният оцелял“ е само за онзи, който притежава комплексни качества като устойчива психика, физическа сила, находчивост, стратегическо мислене и жажда за победа. Феновете на предаването ще станат свидетели не просто на зрелищни и епични битки, изпитващи предела на човешката сила и дух, но и ще съпроводят участниците в предизвикателствата, които заедно ще извървят.

В непосредствена близост до най-топлите води на планетата – Карибско море, с целогодишна дневна температура между 27 и 32 градуса, на другия край на света, участниците ще трябва да се изправят в сурова битка за оцеляване. Най-важното е да издържат. Да се приспособят. Да останат до края. Да се преборят с капризите на времето, спането под открито небе, с мисълта, че животните, на чиято територия са неканен гост, са навсякъде, и дори растенията наоколо, могат да се окажат смъртоносни. Точно там, където сред привидното спокойствие на природата, се крие един от най-опасните острови на планетата, започва единствено по рода си приключение, наречено Survivor.

Островна държава с безкрайни плажове, внушителни планини и зрелищни водопади, но също с опустошителни тропически бури и диви животни, ще посрещне участниците в новия сезон на „Survivor“ - оригиналът в жанра приключенско риалити, който се завръща скоро по bTV. Претендентите за титлата „Последният оцелял“ и за голямата награда от 100 000 лева ще се отправят към Доминикана, за да се срещнат с изолацията, самотата и най-големите си страхове, да покажат силата на волята и духа си, и да надскочат себе си. Снимките сред екзотичната природа ще продължат повече от всякога - 90 дни, така седмият сезон ще се превърне в най-дългия, излъчван някога в България!

Сезонът ще се излъчва в почти реално време, защото епизодите ще се излъчват най-късно до 5 дни след тяхното първоначално заснемане на Карибите!
И драгия зрител ще има дейно участие през целия сезон, защото ще има редовно гласуване чрез есемеси за това кой ще остава и кой ще си тръгва...

Продуцент: bTV Media Group
Изпълнителен продуцент: Acun Medya
Водещ: Ваня Джаферович
Излъчване: bTV (три пъти седмично: неделя (20:00 - 23:00), понеделник (20:00 - 23:00) и вторник (20:00 - 23:00))
Участниците заминават за Доминикана на 9 февруари (четвъртък).
Начало на снимките: около 15 февруари.
Така че ще гледаме с 1-3 дни закъснение.
Участниците няма да знаят нищо относно предстоящите изпитания...

Очаквайте новия сезон на Survivor България, такъв какъвто не сте го виждали досега…
[/size]





ВОДЕЩ

Водещ на предаването е мъжът, чийто живот в последните години е белязан от емоцията Survivor –  носителят на титлата ''Последният оцелял“ от сезон 5 - Ваня Джаферович.
Той ще съпроводи участниците от двата отбора - ''Известни“ и ''Войни“, през най-дългото до момента в България издание на предаването.

 

 


/
 
(==> всяка снимка е директен линк към визитката на участника във Фейсбук (все още профилите на участниците не са качени в официалния сайт)<==)

МЪЖЕ








ЖЕНИ









ПЛЕМЕНАТА
снмики/профили в пълен размер, като кликнете на снимката (отново връзка с Фейсбук)

ИЗВЕСТНИ










ВОИНИ











ЗОДИИ
 

 
Скрит текст:
Стефан Попов – Чефо - Стрелец
Благой Георгиев - Стрелец
Филип Буков - Стрелец
Георги Валентинов - Овен
Иван Булкин - Лъв
-
Едис Пала - Овен
Светослав Славчев - Телец
Крум Цонев - Стрелец
Цветелин Ставрев - Овен
Павел Здравков - Водолей

Татяна - Рак
Марго Купър - Близнаци
Снежана Макавеева - Водолей
Божана Кацарова - Лъв
Стефани Разсолков - Дева
-
Елина Панайотова - Водолей
Ермина Боянова - Дева
Геновева Иванова - Везни
Мария Обрейкова - Рак
Златомира Опрова - Водолей




Директни линкове към постовете на Mari_Mar за онлайн гледане на епизодите:
 
Скрит текст:



АРХИВ / Победителите през годините
 
Първата жена победител, Нели Иванова (от трите топ реалити предавания у нас, тя бе и единствената жена победител до триумфа Веселка във Фермата 5)

 
Харесваният от почти всички участници в сезон 2, Георги Костадинов

 
Велик и неповторим, Ники Мартинов ''Сървайвъра''

 
Най-шокиращия победител в историята, Георги Кехайов (успех в живота!)

 
И разбира се стратег номер 1 в нашата кратка Сървайвър история, Ваня Джаферович






Режисьорът на Сървайвър, най-убедителния победител и последния оцелял, Зоран Петровски





АРХИВ / АНКЕТИ

Скрит текст:











АРХИВ / ТЕМИ
 



Ютюб линкове (къде да гледаме за сезона извън bTV)
 
Survivor Bulgaria - Официален канал на риалитото

Надкаст (Неделчо и Туджаров)
 
Ауткаст (Иван Бинев)
 
Niki Chakalov - Чакала



Сървайвър в ТИК ТОК

Официален канал на Сървайвър Бг в Тик Ток



ПОЛЕЗНИ ЛИНКОВЕ
Официален сайт / Фейсбук / Инстаграм / Уикипедия

 

 




Последна редакция: чт, 09 фев 2023, 12:41 от Diavolo

# 1
  • Мнения: 2 131
Страхотна тема , Дяволо. Благодаря за хубавия дом, който си ни приготвил. Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 27 132
Ауткаста разказва за своите преживявания от каста за сезона, явно неуспешен за него, за съжаление, но нека не се отказва и мечтата му рано или късно ще се сбъдне... 😊

# 3
  • Мнения: 31 111
Благодаря за новата тема!
Яд ме е за Ауткаста, че не е участник.
Засега само аз одобрявам Ваня за водещ.😀

# 4
  • Другата България
  • Мнения: 37 102
Още не съм решила дали ще гледам, ако го правя, ще е на запис.

Благодаря за темата, никой все още не ми е фаворит, или да имам предпочитания към племе - все още е много рано, за мен всички са еднакво /без/известни.
И мен ме е яд за Ауткаста, надали е бил единствения точен човек, който се е надявал на участие, и не е успял.

# 5
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 715
Благодаря за темата!

Имам добро предчувствие за сезона. Не се вайкам за водещия. Този "Сървайвър" го възприемам като напълно нова игра и като такава нямам търпение да започне. Като цяло ще стискам палци за плевенчаните, дано да са готини.

# 6
  • София
  • Мнения: 27 132
Геновева (копиехвъргачката) отговаря на въпроси:

Скрит текст:















Ермина отговаря на въпроси:

Скрит текст:




# 7
  • София
  • Мнения: 11 537
Благодаря за визитките, не бях обръщала внимание, че доста са на 21-22 години. Стефани мислех, че е на 28 някъде.

Като чух визитката на Марго, ще е мъка разговор между нея и Ваня. 😁 Тя ми е излишен образ, въобще не ми се вижда като за предаването и да е надъхана да влезе. То ясно, че са с хонорари и са поканени, но другите дами като Татяна, Стефани, Божана намат търпение вече да започва, забавлява им се.

Изгледах и Ауткаста, дано догодина има отново сезон и да те вземат вече. 🤞

# 8
  • София
  • Мнения: 27 132
Търсят се зодиите само на:
Едис Пила и Елина Панайотова 😊

# 9
  • Мнения: 2 026
Чай да се запиша и аз.
Значи и в двете племена има инфлуенсър(ка). Само че едната е известна а другата не е.
Тук леко имам проблем с логиката как въобще може да си инфлуенсър без да си известен, но какво разбирам аз, дето имам 50 последователи.

# 10
  • София
  • Мнения: 11 537
Тя тази неизвестната инфлуенсърка има повече последователи, но на мен ми изглеждат фалшиви, както и част от коментарите са като купени.

# 11
  • Мнения: 3 716
Благодаря за новата тема.
Да видим какво е сътворил турският продуцент и дано не се разочароваме чак толкова от предаването.

# 12
  • София
  • Мнения: 7 765
Нямам големи очаквания за новия формат, водещия не ми допада, участниците също, но кой знае, накрая може да ни изненадат с нещо интересно.

Едис Пала- Овен
Елина Панайотова- Водолей

# 13
  • Мнения: 2 131
Сега прочетох, че Благо дал задна, искал да откаже участие, но продукцията го заплашила със солена глоба и той кандисал.

п.п. Не знам доколко отговаря на истината, че прочетох новината в клюкарски сайт, но не бих се учудила той определено не може да се похвали с постоянтсво, така че може да е искал да дръпне ръчната, но бТВ да са го плеснали през ръката. Няма как да се откажат от златната си кокошчица да им снася ....интриги и сеири с баджанака и със засуканите  женски пернати обитателки на кокошарника. Satisfied

# 14
  • Мнения: 9 700
Благодарности за хубавата тема.
Дано и сезона е хубав като нея Simple Smile

Ще опитам да има нормална статистика на случващото се на арената през този сезон. Пожелавам на всички приятни мигове с приключението "Сървайвър" през следващите три месеца.

Общи условия

Активация на акаунт