🔥 Survivor: В непознати води (Сезон 7: Доминикана' 2023) - тема 1 (08.02 - 22.02) - * СТАРТ * 🌴

  • 51 121
  • 1 095
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 573
Положението е :
"В гората гъста се намирам, тънки сухи съчки там събирам

Съчки събирам , пръчки намирам"



Не му следя живота и кариерата ама тук изглежда все едно си е правил нещо на лицето освен филъри. Бузките му изглеждат изсмукани

# 61
  • España
  • Мнения: 1 298
Чакай да го видим на живо, той на тази снимка е като анимационен герой …😉

# 62
  • Мнения: 1 248
Той по принцип си е анимационен герой

# 63
  • España
  • Мнения: 1 298
За малко да забравя…. Отново , за кой ли път специални благодарности на Дяволчето и Бен !!!!!
Ще започна да гледам …нататък …ще видим ….

Скрит текст:
В предната тема ми попадна подкастът на Любо Жечев и Бо . Защо ли го отворих …?! Принципно идеята е много добра , крими-темите се радват на голям интерес навсякъде , но изпълнението е пълна аматьорщина !!!!! Харесвам Любо ; харесвам Бо , но ,за Бога, хора, ако прочетете това , или се поправете, или спрете !!!! Гледайте малко другите как го правят…подготвяйте се предварително, четете и анализирайте помежду си преди да записвате, съставете план….оправете изказа ( 9846 пъти “в смисъл” ) …мога и още да напиша , но ще спра до тук ! А двамата водещи “заплашват” и с нови епизади !

Сега , някой да не си помисли , че съм много критична към ютюбърите , ето тук две видеа на моя любимец   Кукушев , който ,в типичния си стил , представя новите участници в “Сървайвър” ! 🤪

Известните:  https://www.youtube.com/watch?v=MAidPSu8Icg

Неизвестните :  https://www.youtube.com/watch?v=Nd2j09N5Sko&t=338s

Последна редакция: сб, 11 фев 2023, 16:25 от Воден пъпеш

# 64
  • Мнения: 2 162
Положението е :
"В гората гъста се намирам, тънки сухи съчки там събирам
Съчки събирам , пръчки намирам"
Скрит текст:
За съчки не знам, но пръчки се намират, дано не са селски....ама май май Satisfied

# 65
  • Мнения: 3 434
Чуда се тези хора за какво ще участват като вече им направиха героичните фотосесии?

# 66
  • Мнения: 672
Записвам се и аз в новия сезон. Благодаря за оформлението на темата.
Не харесвам Ваня за водещ и никога няма да го харесам. Още от неговия си сезон и това, че беше с Йори ми стана неприятен. Жени също не я харесах и в ИВ.
Благодаря с споделеното видео на Ауткаст за кастинга. За мен беше интересно.
Ще гледам на запис, защото няма да имам физическа възможност 3 часа да гледам. Нямам търпение да започне, макар и в по-различен вариант от оригиналния Сървайвър.  Фен съм на предаването още от първи сезон с Камен Воденичаров.  И него и Карамазов харесвам като водещи.

# 67
  • София
  • Мнения: 27 311
Ванко и Гани са на Сейшелите (красота)
Много забавно видео, в което Ванко има различни задачи поставени от 'Анди Студио'
Имам едно много яко видео в което се правят на гимнастички, хаха.

Ванко е отличен актьор, роден е за пред камера.

# 68
  • София
  • Мнения: 11 689
Бяха на Сейшелите преди месец, сега са на снежен Белмекен, прави тренировъчен лагер на Анди, Дани и Спас - синът на Ирина Тенчева и доведен на Иван.

# 69
  • София
  • Мнения: 27 311
Да, да уточним, че това не е инстаграм все пак. Това е нов канал на Ванко в Ютюб и видеата са скорошни. И последното на Анди Студио и това на Ванко, публикувани преди седмица на Андитата, а на Ванко е от вчера. Аз днес ги гледах всичките и си заслужават.

# 70
# 71
  • Мнения: 4 560
Колко сърцераздирателно 😐

# 72
  • Мнения: 4 272
Ванко и Гани май бяха разделени по едно време🤔.Клюкарката в мен се обажда 😆.Доста време нямаха снимки заедно, а изведнъж пак започнаха- почивки, снимки, лагери, вечер пак взе да ходи с него на тренировки, които води. Макар, че той и гледаше кучето

# 73
  • Мнения: 899
Както винаги работата ти  е топ,Дяволо!
Записвам с надежда,че темите няма да са пропити с хейт към Ваня,както стана с тези за ИВ,скролвах непрекъснато Simple Smile .
На плюса са ми Буков и Ваня,всички други са ми или непознати или безинтересни,но залагам на луд сеирски сезон с леки елементи от Сървайвър.

# 74
  • Мнения: 2 060
Ванко и Гани са на Сейшелите (красота)
Много забавно видео, в което Ванко има различни задачи поставени от 'Анди Студио'
Имам едно много яко видео в което се правят на гимнастички, хаха.
Ванко е отличен актьор, роден е за пред камера.

Гаванко - супер, но тоя Анди ми беше абсолютно излишен с появяванията си.

Общи условия

Активация на акаунт