🔥 Survivor: В непознати води (Сезон 7: Доминикана' 2023) - тема 1 (08.02 - 22.02) - * СТАРТ * 🌴

  • 53 557
  • 1 095
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8 140
Аз също благодаря за оформлението на темата.
Джаферович по принцип не го харесвам, камо ли за водещ, но на мен и Карамазов не ми беше от любимите такива.
Ще гледам на запис най- вероятно.

# 76
  • София
  • Мнения: 3 154
Само първи епизод ще изгледам със сигурност. След това или с превъртане, заради непоносимост към диалекти и завалено говорени в ефира, или изобщо няма да гледам, ако и предаването не си струва.

Благодарности за темата!

# 77
  • Мнения: 2 172
Да се почва вече, нямам търпение.
Очакванията умерени, настроението леко скептично, но какво сабя покаже и турските продуценти.
Акцентът на Ваня не би ме дразнил, но ако няма пъргава мисъл и находчиви включвания, а ни залива с клишета и заучени лафове може и да отсвиря предаването и без това тази година на медийния тезгях има доволно богат асортимент и доста опции. А и сезонът не е класически Сървайвър, а компромисен вариант, така че ще видим.

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 1 939
Крайно време е и аз да се запиша в любимата тема,макар че шоО-то няма нищо общо с любимото.

Дяволче,благодаря за темата!И за всички следващи,ако евентуално забравя. Stuck Out Tongue Winking Eye Hug

Колко ще гледам,ще решавам в движение.Като си спомня каква радост беше,като се разбра,че ще има нов сезон,а то...
За сега очакванията ми са нулеви,да не кажа,че към минус отиват.
Аз упорито се самонавивам да гледам,те още по-упорито се опитват да ме окажат.
Та,ще дам шанс в началото,пък натам ще видим.

# 79
  • Мнения: 11 565
Според програмата в сайта на БТВ за другия понеделник, Сървайвър ще е 1 час (45 мин. + реклами)
20.00-21.00 Сървайвър
21.00-22.00 Мрежа от лъжи
22.00-23.00 Кланът

# 80
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Много огнени зодии са ги събрали.

Очаквам Божана да се прикрепи към някой "силен" мъж (по нейните си представи) и да играе с него.

Светещите зъби, ако и да има мускули и да се прави на мъж, някак не го виждам в тези условия да деяни. Че то няма огледала и смазки за коса там, какво ще прави идея си нямам. Залагам на баджанака, стига да няма някакви контузии ще сгъне зъбаткото за нула време в пряк двубой. Не се знае дали ще са съперници обаче. Дали пък няма да играят заедно? Явно продукцията залага на обратното, де.

Определено от пръв поглед съм за Филип и момчето с дългата коса (така на външен вид е симпатяга, ще го гугълна след малко).

Актрисата ми се иска да играе с Филип, ако може скрито. Не им знам отношенията навън. Очаквам някаква игра с мисъл и чар от нейна страна.

От Стефани очаквам подлост, дано не се хареса с Божана и една от двете да изхвърчи рано-рано. Не ги харесвам и двете.

Моделчето от игрите сигурно някоя жена с чар ще си го дръпне  да играе с нея. Дано не се окаже, че обслужва нечии други интереси. Дано ме изненада с някаква мисъл и собствена игра. Някак очаквам пръв да изхвърчи от групата на мъжете. Може пък ММА да го дръпне под крилото си, знае ли се. И тогава зъбатко да изхвърчи.

Певицата и моделката не ги знам, очаквам по-възрастната да дразни, като всяка по-възрастна жена (с опит така да се каже), да иска да командва и т.н. да досажда с мнение.

Рано е да се каже, но това са ми догатките.

# 81
  • Мнения: 9 700
Ама той сезонът вече започнал още преди да пристигнали на терен. Stuck Out Tongue Closed Eyes
Видях снимки от летището, как се лафят, пият кафе и създавaт коалиции.
Мила родна картинка. Не изневеряват на традицията.  Тъй и тъй още в Бг започват нещата, ми направо оттук да почват да снимат. Така няма да изпускаме първите епизоди случили се в Бг и да се чудим какво се случва и защо в началото не можем да вдемем нещата
При този вариант на формата предварителните алианси и договорки не са толкова фатални, защото самата игра няма да е "заключена" само между играчите. В крайна сметка СМС-ите и Продуцентите ще са тези, които отстраняват играчите от участие, а не самия вот вътре в племето. Което практически прави формата нов и напълно различен от Сървайвър.

Да не говорим, че в самия каст има предварително заложени конфликти. Че ще е цирк - цирк ще е, остава да видим само колко голям и колко качествен ще се получи Simple Smile

# 82
  • Мнения: 2 100
Капитане, имаме готовност и с анкетата за оценка на епизодите.
Само остана да проверим и дали сме запасени с пуканки.


# 83
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 050
Купих си царевица 1 кг., уредът за пуканки в микровълната е в изправност. Т.е. готова съм Simple Smile

# 84
  • Мнения: 9 700
И пукакнките са готови, и червено винце има Simple Smile

# 85
  • Мнения: 1 020
Признавам си тоя път са ги избрали само противняци.... Мисля да гледам само и единствено заради Филип Буков. Да оплакна окото, нали Grinning

# 86
# 87
  • Мнения: 2 172
Ама той сезонът вече започнал още преди да пристигнали на терен. Stuck Out Tongue Closed Eyes
Видях снимки от летището, как се лафят, пият кафе и създавaт коалиции.
Мила родна картинка. Не изневеряват на традицията.  Тъй и тъй още в Бг започват нещата, ми направо оттук да почват да снимат. Така няма да изпускаме първите епизоди случили се в Бг и да се чудим какво се случва и защо в началото не можем да вдемем нещата
При този вариант на формата предварителните алианси и договорки не са толкова фатални, защото самата игра няма да е "заключена" само между играчите. В крайна сметка СМС-ите и Продуцентите ще са тези, които отстраняват играчите от участие, а не самия вот вътре в племето. Което практически прави формата нов и напълно различен от Сървайвър.

Да не говорим, че в самия каст има предварително заложени конфликти. Че ще е цирк - цирк ще е, остава да видим само колко голям и колко качествен ще се получи Simple Smile
Абсолютно съм съгласна. При положение, че зрителите ще гласуват коалициите ще имат по-малка тежест.
Но все пак е интересно кой с кого ще се сдуши и заиграе.

п.п. Мда Филип е готин, хваща окото, а и е много интелигентен, но е надут, като пуяк.
Дано е по-смирен и приятен, че  иначе ще загуби зрителския вот дори и на дамите.

Последна редакция: вт, 14 фев 2023, 19:26 от sineva 1

# 88
  • Мнения: X
Филип е ужасен, ама ще имате възможност да му се "насладите".

# 89
  • София
  • Мнения: 11 753
На мен ще ми е интересно да пише и майка му на Филип в темата, нали кякой каза, че ни е съфорумка. Може обаче да не е здравословно за нея, дори и да е готин, пак ще има и добри и лоши коментари.

Аз си мисля, че вътре ще ми хареса повече визуално отсега, очите все са ми в твърде оскубаните вежди. Дано се задържи вътре и да го видим с плътни. 😁

С удоволствие го чакам предаването, да, нов формат ще е, но риалити с красиви гледки, не е за изпускане. От всичко, което почва по тв този сезон, Сървайвър си чакам с най-много.

Сега ми попадна информация, че ще има 3D  мапинг на няколко места в центъра на София, темата е екзотичните представители на Карибите.

https://m.facebook.com/events/2133093963542275/?acontext=%7B%22r … _history%22%3A%22[%7B%5C%22surface%5C%22%3A%5C%22share_link%5C%22%2C%5C%22mechanism%5C%22%3A%5C%22share_link%5C%22%2C%5C%22extra_data%5C%22%3A%7B%5C%22invite_link_id%5C%22%3A489477546728926%7D%7D]%22%7D&refsrc=deprecated&_rdr

Последна редакция: вт, 14 фев 2023, 18:33 от Niya-

Общи условия

Активация на акаунт