КРУИЗИ /Тема 17/

  • 51 772
  • 746
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 25
Здравейте! Тези,които  сте акостирали в Савона и после сте летяли от Милано,с какво се предвижвахте до  Милано?

# 76
  • Мнения: 1 054
Здравейте! Тези,които  сте акостирали в Савона и после сте летяли от Милано,с какво се предвижвахте до  Милано?
с влака

# 77
  • Мнения: 25
А ,дали е рано да се гледа за разписание за м.09,защото не ми излиза за някои дни да има влак?

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Рано е, да.

# 79
  • Мнения: 181
Някой да е ползвал услугите на агенция Авиата,мнения?

# 80
  • Мнения: 772
Момичета,все така ли е тегаво положението с нета на корабите?Не сте ли измислили нещо?Споделете..

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 4 751
Положението с нета никога не е било тегаво, плащате си и имате нет.

Последна редакция: ср, 01 мар 2023, 18:01 от Shantal

# 82
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Положението с нета никога не е било тегаво, плащате си и имате нет.
Абсолютно.Аз се чудя още дали да го добавя.Младежите все ще оживеят 4 дни без нет.

# 83
  • Мнения: 8 783
Ако сте само възрастни, аз не бих.
Ако има и деца, може би някакъв мини пакет.
Все пак е почивка, круиз, нещо различно…занимания има пределно много и различни на борда.
Интернета няма да избяга.

# 84
  • Мнения: 420
Момичета, някой качвал ли се е на кораб Symphony of the Seas на  Royal Caribbean?
Чудя се дали да не го избера, не съм се качвала на техни досега.
Маршрута не ме влече кой знае колко, защото съм обикаляла повечето дестинации, но пък кораба ми се вижда много атрактивен, а и цената е добра...😁

# 85
  • Мнения: 10
Здравейте,

Какво е мнението ви за този круиз? Допадат ми локациите, но кораба е старичък и се колебая. https://infocruises.bg/cruises/?cr_detail=240&cruise/kruizen-pak … i-septemvri-2023g

# 86
  • Мнения: 267
Здравейте,

Какво е мнението ви за този круиз? Допадат ми локациите, но кораба е старичък и се колебая. https://infocruises.bg/cruises/?cr_detail=240&cruise/kruizen-pak … i-septemvri-2023g
Вие си преценете кое е по-важно - локацията или кораба.
Аз винаги съм си мислила, че за мен е по-важен маршрута, докато не се качих на Операта на МСЦ.
Вече гледам първо кораба.
Но тогава нямах голям избор, защото правихме круиз от Хавана, а там входа на пристанището не позволява да влизат големи кораби. Пък и си мислех, че за мен няма особено значение.

# 87
  • Мнения: 134
Здравейте! Ще съм много благодарна, ако ми помогнете, защото не съм била на круиз. Интересува ме конкретно този круиз: https://crusit.bg/kruizni-korabi/msc-opera
1. Заслужава ли си, има ли къде да погледна за конкурентна оферта?
2. Стар ли е този кораб и какво значение има, защото виждам няколко поста назад, че е споменат този MSC Opera и доколкото разбирам не се свързва с приятно изживяване?
Този круиз изпълнява всичките ми условия относно локация (Гърция и Италия), дата (началото на юли) и град, до който има полети от София. Благодаря ви предварително!

# 88
  • Мнения: 642
Лично за мен колко е нов или стар корабът няма значение, но това си е индивидуално. Никой кораб не е прекалено стар, защото те ги refurbish-ват на определен период от време. Всеки кораб се управлява като ризорт, има мениджър хотелска част, ресторанти, мениджър забавления и т.н. и по-скоро оттам идва разликата как са организирани нещата на самия кораб и дали ще ни хареса. При по-малките кораби може да се усеща повече вълнение, но пък има и по-малко пасажери. Може би за по-дълъг круиз по-голям кораб е по-подходящ, но за стандартните 7 дни в Средиземно море и малък става.

На първа страница са изброени много сайтове, където да проверите за конкурентни цени.

Последна редакция: чт, 02 мар 2023, 22:05 от sereiadomar

# 89
  • Мнения: 134
Мнооого Ви благодаря! Не, цената е 669 евро, ще вземем каюта без прозорец, малко ни се оскъпява, защото ще сме 3-ма, мисля, че по 686 евро. Добра цена ли е?
Лично за мен колко е нов или стар корабът няма значение, но това си е индивидуално. Никой кораб не е прекалено стар, защото те ги refurbish-ват на определен период от време. Всеки кораб се управлява като ризорт, има мениджър хотелска част, ресторанти, мениджър забавления и т.н. и по-скоро оттам идва разликата как са организирани нещата на самия кораб и дали ще ни хареса. При по-малките кораби може да се усеща повече вълнение, но пък има и по-малко пасажери. Може би за по-дълъг круиз по-голям кораб е по-подходящ, но за стандартните 7 дни в Средиземно море и малък става.

Обаче тази цена от 3380 лв ми се вижда страшно много, пък било то и с включени полети и 1-2 екскурзии. Вижте дали няма да го намерите някъде по-евтино - на първа страница са изброени много сайтове, където да проверите за конкурентни оферти. Вярно, че круизите са поскъпнали, ама чак толкова…

Общи условия

Активация на акаунт