КРУИЗИ /Тема 17/

  • 51 033
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 779
https://www.msccruises.com/int
А защо не ползвате не USA, а просто msccruises сайта за резервация?

# 736
  • Мнения: 565
Здравейте,
някой резервирал ли  е две или по-вече каюти от Seereisedienst.de? Искам да запазя две двойни, но никъде не виждам опция зя брой каюти. Притесняваме, ако резервирам последователно да не се окаже , че има само една свободна и приемат резервацията на едната само.

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 720
Резервирали сме с отделни резервации. Когато са на изчерпване си изписва още колко остават от съответния вид - в червено е надписът и пише броя налични кабини.

# 738
  • Мнения: 130
Някой с мнение относно круиз 7 гръцки острова?
Планираме за Великден .

Ние ходихме тази година май месец. Беше ни първи круиз, хареса ни много и се запалихме по круизите. Октомрви бяхме на втори круиз - друга компания и дестинация. И планирам следващия да бъде през март.

За Гръцките острови - кораба е малък, но ние като не се бяхме качвали на друг ни хареса. Храната беше много хубава, имаше голям избор, персонала беше изключително любезен. За самите места, които се посещават също мога да кажа само хубави неща, ние не си взехме екскурзии и си обикаляхме сами, което за мен е по-добрия вариант и доста по бюджетен. Има много за разказване, ако искате ми пишете на лично съобщение или питайте тук какво точно ви интересува и с радост ще отговоря, може да е полезно и на някой друг.
И аз точно от круиз за гръцки острови се интересувам,не сме били още и въобще не знам дали ще ми допадне,но поне веднъж да отида и да видя за какво иде реч.

# 739
  • Мнения: 565
Резервирали сме с отделни резервации. Когато са на изчерпване си изписва още колко остават от съответния вид - в червено е надписът и пише броя налични кабини.
Странно,  
резервирах 4 - ка, прие ми резервацията дo край и след няколко часа получих мейл, че не могат да е изпълнят. Пробвах в други фирми и разбрах, че за тази дата няма налични четворни каюти. Сега искам две двойки да запазя, но никъде по време но резервацията не виждам дали са налични и колко.

Последна редакция: нд, 05 ное 2023, 09:30 от ivanova 1234

# 740
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
https://www.msccruises.com/int
А защо не ползвате не USA, а просто msccruises сайта за резервация?
През този сайт не могат да се правят резервации, само се разглеждат предложенията им, след което въвеждайки Residence те прехвърля към съответния сайт на съответната държава - com, it, es, de....Тъй като за България няма трябва да се свържеш с представляващите ги ТА тук.
А търся начин да резервирам от американския, защото в момента цената на  нашия круиз там е най-добра. И може би в италианския, но пък е без Интернет.

# 741
  • Мнения: 34
Здравейте!  Декември ще правим два круиза с Аида в Азия. Понеже децата ще са с нас и ще трябва да учат , мислим да гледат клипчетата в платформата на Уча.се. Дали интернета на кораба ще позволи гледане на клипчета? т.т дали имам смисъл въобще да взимаме.......Имаме 10 круиза,но не сме взимали нет и нямам представа какъв е .........Ако имате опит и с други компании пак ще ми е полезен......

# 742
  • Мнения: 261
Някой с мнение относно круиз 7 гръцки острова?
Планираме за Великден .

Ние ходихме тази година май месец. Беше ни първи круиз, хареса ни много и се запалихме по круизите. Октомрви бяхме на втори круиз - друга компания и дестинация. И планирам следващия да бъде през март.

За Гръцките острови - кораба е малък, но ние като не се бяхме качвали на друг ни хареса. Храната беше много хубава, имаше голям избор, персонала беше изключително любезен. За самите места, които се посещават също мога да кажа само хубави неща, ние не си взехме екскурзии и си обикаляхме сами, което за мен е по-добрия вариант и доста по бюджетен. Има много за разказване, ако искате ми пишете на лично съобщение или питайте тук какво точно ви интересува и с радост ще отговоря, може да е полезно и на някой друг.

Здравейте,

Аз с удоволствие бих искала да знам как организирахте разходките.
Понеже има включено вино, това за през цялото време ли е или само по време на хранене? При посещение на барове и шоу програми консумацията допълнително ли се заплаща?

Предварително благодаря.

# 743
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
Цвете, зависи какъв пакет интернет ще купите. Има такъв, който става само за вайбър, примерно и не може да се гледат видеа и да се стриймва. Има и друг (най- скъпия пакет обикновено), без ограничения, който работи нормално.
 Пиша това с уговорката, че не знам Аида какво предлага, но на другите компании е така и мисля, че няма да има разлика.

# 744
  • На зелено
  • Мнения: 655
Здравейте! Аз се включвам с въпрос за  Аида. В момента са пуснали промокод Auszeit за резервации до 06ти декември и до 400 евро борд ваучер (bordguthaben) на кабина. Стигам до последна стъпка за плащане, но не се появява поле за въвеждане на кода. Някой въвеждал ли е такъв в техният сайт?

# 745
  • Мнения: 514
На първо гледане видях, че този код важи за пътувания с продължителност от 9 дни.
Да не би да ви е по-кратко пътуването?
Сега ще по разгледам по-подробно.

# 746

Общи условия

Активация на акаунт