Черен списък - Пловдив

  • 1 006 126
  • 1 957
  •   1
Отговори
# 1 290
  • Мнения: 105
Васил Даскалов има кабинет на Пещерско шосе.Благодаря пожелавам на всяко момиче лека и успешно достигане до раждането а то да мине като прекрасен момент от живота ви.На мен това ще ми е второ раждане,но на първото преди 11 години нямах здравословни проблеми и родих в окръжна болница без лекар останах много доволна тогава но сега екипите там нещо ги няма.

# 1 291
  • Мнения: 425
Да се оплача от Любомира Котева / не пиша д-р защото тя не заслужава тази титла/  Naughty
Работи във второ ДКЦ на 6-ти Септември, във ВМИ и в Селена доколкото знам. Толкова пренебрежително отношение от лекар никога не съм усещала, сякаш бях виновна, че съм бременна и съм отишла при нея. За двата месеца в които уж ми следеше бременността си платих всички изследвания, които се оказа че касата ги поема. Прегледите бяха по 2-3 мин като всеки път всичко беше ОК по нейните думи, нищо че се озовавах 2 пъти по спешност в Хирургиите, я с контракции, я с болки. Не ми се обяснява повече, че се изнервям. Ако имате възможност НЕ ХОДЕТЕ ПРИ НЕЯ!

# 1 292
  • Мнения: 0
Сaмо ще нaпишa именaтa, зaщото ще се изкушa дa използвaм някои епитети.

"др.Aлиевa - стомaтолог " трaкия бл.150
"др.Христодуловa - генеколог" МД Хипокрaт
"др.Мaрия Хaджигеоргиевa - Петровa" общо прaктикувaщ.

# 1 293
  • Мнения: 0
Здравейте,

И аз мисля да отида при д-р. Ямаков за второ мнение, но ме притеснява какво пише тука. Само че неговия кабинет не е до военна болница, а в капана. Да не би да не говорим за един и същи доктор.

# 1 294
  • Мнения: 0
Ямаков преди няколко години ми заяви,че никога няма да имам деца.....Дъщеря ми в момента е на 2 месеца и всичко си ми е наред.Е*ати специалиста.Да не говорим,че ми набута супер скъпи лекарства  за нереалната ми диагноза.Добре че се консултирах и другаде и не му се вързах.

# 1 295
  • Мнения: 2 673
Здравейте,

И аз мисля да отида при д-р. Ямаков за второ мнение, но ме притеснява какво пише тука.

къде е това тук? линк?

# 1 296
  • Мнения: 2 172
Той не е лекар,но все пак няма как да не напиша нещо по въпроса.
Слагам в черния списък Паско Райчев-рехабилитатор, за който са изписани един куп сюперлативи в интернет  Shocked
Изключително арогантен,алчен и груб тип.За "кабинета", в който приема нямам коментар.По-голяма мизерия и отвратения надали може да съществува.
Нямам представа на кой и с какво е помогнал,но ако всичките му "прегледи" са по 3 минути без да изслуша болния и без да има грам резултат от визитата,просто нямам думи.

Ако някой се интересува, мога да обясня по-подробно за какво иде реч  ooooh!

Последна редакция: нд, 26 май 2013, 10:37 от elfi4ka

# 1 297
  • Мнения: 1 516
Слагам в списъка Лаборатория Писанец- Южен полъх, объркаха резултати от изследване! #2gunfire #2gunfire
Не знам дали е в правилната тема!

# 1 298
  • Мнения: 105
Аз най редовно си правя изследванията в Писанец до сега не съм имала забележки.Какви са били твоите изследвания    slan4ize_76 и самите резултати ли са грешени или са ви дали резултати на друго лице?

# 1 299
  • Мнения: 1 516
Аз най редовно си правя изследванията в Писанец до сега не съм имала забележки.Какви са били твоите изследвания    slan4ize_76 и самите резултати ли са грешени или са ви дали резултати на друго лице?
Самите резултати бяха грешни,защото ги повторих в друга лаборатория и то в рамките на деня и всичко беше наред,но притеснението,което изживях.......... #Cussing out #Cussing out

# 1 300
  • Мнения: 83
Бягайте от "д-р" Маруся Иванова, от ДКЦ-то на гърба на Военна болница. Благодарение на топлите й и компетентни грижи хремата на нашия потомък беше успешно култивирана в синузит.
Добре, че майка му е спря, инак до сега да съм й извил пилешкия врат на тая  Twisted Evil  #2gunfire

Това е моето джи-пи. Като специалист мисля че е добра, поне при нас винаги е изписвала точните лекарства. Но като човек категорично не я харесвам.
От д-р Токмакова (ортопед във ВМИ Пловдив) бягайте през девет земи в десета. Наш семеен приятел си плати и то не малка сума за съвсем лека операция на ръка. Проблемът остана, направи си повторна интервенция в Италия (работи там) и се оказа, че въпросните шевове не се правят от Втората Световна. А това е лекар, специализирал в Япония...Колкото до баща й - и аз съм чувала, че е светило, но докато лежах със счупен крак в същото това ВМИ в съседната стая имаше жена, на която беше поставил ставата обратно. Не познавам лично нито бащата, нито дъщерята и нямам намерение да очерням когото и да било, просто споделям факти. И още един лекар, при когото не ви съветвам да ходите - д-р Красимир Бешков - също ортопед в УМБАЛ Пловдив. Благодарение на "адекватната" му намеса получих усложнение Зудек, заради лошо поставен гипс. Изобщо не можех да си движа пръстите, да не говорим, че счупените костици се разместиха.

# 1 301
  • Мнения: 38
Васил Даскалов - след мисед ми направи кюртаж, последваха 20 дена болки, кръвоизливи и отново кюртаж, от лекарствата и антибиотиците, с които ме натъпка лекувах последици в продължение на 3 месеца и естествено тези удоволствия не бяха безплатни, а "само" около 1000 лева. На моя приятелка взе над 2000 лева за изследвания, цветна снимка, инсеминация и то много добре знаейки, че няма шанс да забременее по този начин, докато други двама доктори още на първи преглед и казаха какъв е проблема.

Йончев - за малко да умори моята приятелка, карайки я да направи лапароскопия, взимайки 500 лева за услугата, макар че касато поема всичко. Последва много трудно възстановяване, 70 лева за сваляне на конци, тъпчене с лекарства и накрая й спомена, че ще се наложи най-вероятно кюртаж. При преглед при друг доктор се установи, че почти нищо не е направил по време на операцията, която същевременно е била много рискова, поради предшестваща, а и лекарствата, които е изписал не са били подходящи. Думите на док бяха моята приятелка е изживяла излишен ужас и се е подложила на операция напразно.

И за двамата доктори в нета има много добри мнения и ние така се подведохме и опарихме. Така че винаги имайте едно наум и не се доверявайте само на форуми с хвалби.

# 1 302
  • Мнения: 81
Lapen, подкрепям за Йончев, защото се сблъсках с неговата грубост докато раждам-леко ми изпочупи ребрата, а можеше да се мине леко с форцепс. Раждането беше съвсем на финала, но аз бях изтощена и не напъвах достатъчно, е той "помогна"! Сега две и половина години след това, щом ми се допишка се подмокрям....страхотно е!!!

# 1 303
  • Мнения: 47
д-р Мерджанов и д-р Петров ще ти свършат чудесна работа по Зк.Другия вариант е да си ходиш при Крумов, А изследванията като: ПКК , мерене на кръвно и кг да ти ги прави лл.ЛЛ може да ти издава болнични и листа, който е за хоспитализация когато дойде момента.
др Мерджанов се опита да ми направи ФМ с вагинален ехограф!!!!Вие си направете извод дали не плаче за черния списък

# 1 304
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Не се доверявайте на диагнози, поставени от д-р Боянов и д-р Шопов от Еврохоспитал! Абсолютни мошеници и са в комбина.

Общи условия

Активация на акаунт