Черен списък - Пловдив

  • 1 005 245
  • 1 956
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 6
И аз да добавя в черния списък д-р Бадев - гинеколог в поликлиниката на Събота пазар. Изобщо що за лекар е този,който пуши(полу на прозореца,но дима си влизаше), 4акайки бременна пациентка да се приготви за гинекологичен преглед #Crazy


Аз определено не сам доволна.Имах проблеми и отидох при него.Мота ме много жреме ,накраиа ми заяви че съм с недоразвита матка и може и да нямам деца. След един месец бях бременна  и повее не отидох при него.

# 31
И аз да добавя в черния списък д-р Бадев - гинеколог в поликлиниката на Събота пазар. Изобщо що за лекар е този,който пуши(полу на прозореца,но дима си влизаше), 4акайки бременна пациентка да се приготви за гинекологичен преглед  #Crazy
  : : :

# 32
  • Мнения: 53
Бягайте от "д-р" Маруся Иванова, от ДКЦ-то на гърба на Военна болница. Благодарение на топлите й и компетентни грижи хремата на нашия потомък беше успешно култивирана в синузит.
Добре, че майка му е спря, инак до сега да съм й извил пилешкия врат на тая  Twisted Evil  #2gunfire

# 33
:кажете ми моля нещо повече за д-р ружа белчева от вми-пловдив преди 1 месец се       записах при нея преди това бях при елли илиева-от надежда-ужас-в 23г.с.съм ;благодаря ви.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 701
:кажете ми моля нещо повече за д-р ружа белчева от вми-пловдив преди 1 месец се       записах при нея преди това бях при елли илиева-от надежда-ужас-в 23г.с.съм ;благодаря ви.
Като бях бременна с сина ми лежах във ВМИ и тогава ми направи впечатление,че е добър специалист и си вършеше съвестно работата!Дано говорим за една и съща-пълна,късоподстригана на руси кичури newsm78

# 35
  • Мнения: 883

Д-р Суренкова - кожна клиника Пловдив

Да не би да имаш предвид д-р Сурлекова, от кожния диспансер? Ако е тя- и аз не съм очарована  Naughty.


Груба грешка е да отидете в МЦ Тримонциум.

От кой лекар не си доволна по-точно? Мен ме оперираха там преди няколко години (коляното) и бях и съм много доволна, редовно ми се налага да посещавам ортопедичния кабинет. Очната лекарка също има много пациенти, чакалнята винаги е пълна.


Доктор Токмакова - ортопед - отидохме с направление, видя ни за 2 минути и ни взе и 20 лв.

За съпругът и (лека му пръст) съм чувала и добри и лоши отзиви, но беше известен като светило в ортопедията (поне в Пловдив).
За нея не знам нищо, а би трябвало- определено знам кои са добрите ортопеди в града.

# 36
  • Мнения: 1 934
определено знам кои са добрите ортопеди в града.

Би ли споделила някой, водехме детето при Д-р Янакиев но не съм много очарована от него.

# 37
  • Мнения: 1 102
Здравей,намесвам се относно Др.Янакиев.Защо не си доволна,какво не ти допадна?Ние сме ходили само при него и мисля че е компетентен.И други приятелки са водили децата си при него и  ги е направлявал правилно.

# 38
  • Мнения: 312

Доктор Токмакова - ортопед - отидохме с направление, видя ни за 2 минути и ни взе и 20 лв.

За съпругът и (лека му пръст) съм чувала и добри и лоши отзиви, но беше известен като светило в ортопедията (поне в Пловдив).
За нея не знам нищо, а би трябвало- определено знам кои са добрите ортопеди в града.


не съпруг, а баща. иначе - светило, да, професор по ортопедия...

офф
добрата информация е безценно нещо, но тя не се основава на махленски клюки.

# 39
д-р Ели Илиева , гинеколог, от МЦ " Надежда", никой да не стъпва.
Изчетох всички мнения за Черния списък и съжалявам, че не съм попаднала по-рано на него. Изгубих 3 (три) години да се " лекувам" при д-р Ели Илиева в ДКЦ "Надежда". Днес бях при друг  гинеколог, който  се подразни от безхаберието на колежката си. Оказва се, че всъщност съм харчила излишни нерви, пари и време, за да се окажа там, от където тръгнах преди три години. Давам своя отрицателен вот за г-жа Ели Илиева ( считам за неуместно да пиша " д-р" пред името на тази жена) .

# 40
  • Мнения: 1 102
Жалко че изпробваме на гърба си,некомпетентността на тази Илиева.

# 41
  • Мнения: 1 489
И аз да добавя в черния списък д-р Бадев - гинеколог в поликлиниката на Събота пазар. Изобщо що за лекар е този,който пуши(полу на прозореца,но дима си влизаше), 4акайки бременна пациентка да се приготви за гинекологичен преглед  #Crazy
Присъединявам се.И моята бременност ми е води той и последният път излезнах разревана от кабинета,защото ме натисна ниско под корема и изохках,а той като се развика-всички бременни били лигли,ще видите като отидите да раждате.а по повод за пушенето #2gunfire

# 42
  • Мнения: 1 661
И аз ще добавя в този списък д-р Минев.От 5 год.не съм ходила при друг гинеколог,цялата бременост,раждане,прегледи след това и т.н.Но сега ми каза че трябва да направя конизацио,когато го попитах може ли да ида във Весела той да ми е извърши но със направление,не искам да ви описвам каква беше реакцията му.ЗАЩО?-защото няма да получи пари на ръка.Мнението ми за добър лекар и човек се срина за 5минути.Жалко че за 200лв./или незнам колко си там/ го виждаш в съвсем друга светлина.

# 43
  • Мнения: 140
Четох,четох и реши да питам-черен списък има,а защо няма бял?аз искам пък да похваля-д-р Топалова във      "Весела" и д-р Хазбун-ортопед е,работи на частно,обаче отношението и вниманието му са много похвални. Peace Peace PeaceКабинета му е на бул"Хр.Ботев"

# 44
  • Мнения: 418
Четох,четох и реши да питам-черен списък има,а защо няма бял?аз искам пък да похваля-д-р Топалова във      "Весела" и д-р Хазбун-ортопед е,работи на частно,обаче отношението и вниманието му са много похвални. Peace Peace PeaceКабинета му е на бул"Хр.Ботев"
Има и бял списък , погледни по внимателно  Wink!

Общи условия

Активация на акаунт